Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Shopify SEO Керівництво для ідеальних міток заголовків і мета опису

  1. Все починається з аналізу пошукових запитів
  2. Як редагувати теги заголовків Shopify і мета описи
  3. Як змінити теги заголовків у шаблоні Shopify
  4. Як змінити тег Meta Description у темі Shopify
  5. Як написати SEO-дружній заголовок
  6. Як написати SEO-дружній мета опис
  7. Розширені стратегії оптимізації на сторінці

  Якщо у вас є погано оптимізовані теги та метаопису Shopify, ви можете побачити збільшення в тридцяти відсотках відвідувачів органічного пошуку, дотримуючись цього посібника Shopify SEO. Я бачив це раніше для клієнтів Shopify. Це може означати тридцятивідсоткове збільшення продажів від базової SEO на сторінці .

  Тег заголовка - це синій текст, який ви бачите в Google, а мета опис - чорний текст, який описує сторінку:

  Ви можете впливати на те, що відображається в результатах пошуку за допомогою HTML-коду на веб-сайті, який виглядає так:

  <title> Ваша назва тут </title>
  <meta name = "description" content = "Ваше опис тут" />

  Отримайте це право на важливих сторінках магазину Shopify, і ви отримаєте прибуток. Я не згадую мета-ключові слова, оскільки він не має позитивного впливу на SEO. Якщо ви використовуєте плагін SEO-менеджер , не вводять ключові слова мета, як могли пошкодили рейтинг . Плагіни, подібні до них, які дозволяють редагувати мета-інформацію в Shopify, безглузді, якщо ви дотримуєтеся цього керівництва, якщо у вас немає великої кількості SKU, які ви не будете писати.

  Що робити, якщо ви не можете написати великі заголовки та описи або навіть ігнорувати цей посібник?

  Google, швидше за все, вибере текст, який буде відображатися, який часто смокче у порівнянні з тим, що ви могли б написати. Це не означає, що якщо ви пишете великі заголовки та описи, які Google іноді не змінить їх, то я кажу, що якщо ви не зробите цього, Google, швидше за все, не створює для вас власних назв і метаописів.

  Залежно від вашої ніші та органічної присутності, де-небудь з 10-90% ваших відвідувачів вперше зустрічаються з вашим магазином в пошуку. Змінений дисплей результатів пошуку означає, що ви не керуєте маркетинговим повідомленням. Ще гірше, магазин, який працює в SEO, і ваша інформація про компанію отримує низький рейтинг кліків.

  Хороші теги і мета-описи назв є основою для кращого рейтингу та збільшення кількості кліків у результатах пошуку. У цьому посібнику ви дізнаєтеся, як налаштувати, записати та оптимізувати теги заголовків і мета-описи для вашого магазину Shopify.

  Все починається з аналізу пошукових запитів

  Ви починаєте з аналізу пошукових запитів, оскільки він визначає, за якими пошуковими запитами потрібно класифікувати. Вона визначає те, що ви пишете, хто ваші конкуренти, і SEO всього іншого, що ви робите. Дуже важливо робити добре.

  Я говорю «добре», а не «отримуй право», тому що існує багато способів написати ідеальну назву або мета-опис сторінки, якщо ти відповідає критеріям, наведеним у цьому посібнику.

  Найкраще місце для початку аналізу пошукових запитів або того, що ви можете вважати "дослідженням ключових слів", не є інструментом ключових слів. Подивіться на сторінку, яку ви оптимізуєте, і запитайте себе:

  Якщо хтось відкриє для себе тільки цю сторінку в Інтернеті, то з радістю піде, що вони шукатимуть?

  Запишіть всі відповіді. Ви повинні мати кілька відповідей на одну сторінку. Це легко знайти в електронній комерції.

  • Інтернет-магазин під назвою «Магазин мод Jill's» відповідає на пошуки «магазину мод джилс», «інтернет-магазину моди», або, можливо, «магазину жіночої моди».
  • Колекційна сторінка шкіряних курток може відповісти на пошуки "шкіряних куртках", "шкіряних куртках" або "шкіряних куртках для чоловіків". Для того, щоб «шкіряні куртки мотоциклів» були застосовані, кожен продукт у колекції повинен бути орієнтованим на мотоцикл, інакше покупці можуть залишити розчарування.
  • Сторінка продукту, що продає годинник Vintage Digital Gold Databank, зроблений Casio, може відповісти, "vintage digital gold databank", "gold casio watch" або "vintage digital watch". На сторінку пошуку "casio watch" не відповідає сторінка продукту, оскільки сторінка занадто специфічна. Хтось шукає "годинник casio" не впевнений у тому, що вони хочуть, і повинен отримати сторінку з іншого сайту зі списком годинників і інформації про бренд.

  Ви хочете вирішити проблему шукача краще, ніж інші веб-сайти. Не вдалося зробити це, і SEO стає більш складним, оскільки алгоритми Google можуть (або будуть) виявляти, що ваш конкурент, який краще відповідає пошуковому запиту, повинен вирівняти вас. Можливо, ви зможете підвищити SEO, покращивши сторінку для кращого обслуговування відвідувачів.

  Якщо у вас є список ключових слів для оптимізації сторінки, введіть їх у Інструмент планування ключових слів Google перевірити, чи користуються користувачі ці терміни пошуку:

  Якщо у вас є список ключових слів для оптимізації сторінки, введіть їх у  Інструмент планування ключових слів Google  перевірити, чи користуються користувачі ці терміни пошуку:

  Існують тисячі пошуків навколо «золотих годинників Casio». Це багато. Я рекомендую вам зменшити конкуренцію, побачивши інші пропозиції ключових слів. Якщо я переглядаю ідеї групи об’яв, я натрапив на такий, який ідеально відповідає сторінці продукту:

  Якщо я переглядаю ідеї групи об’яв, я натрапив на такий, який ідеально відповідає сторінці продукту:

  "Низький", "Середній" і "Високий" під час змагань стосуються лише оголошень Google. Вам не потрібно багато уваги приділяти цьому, але висока конкуренція означає, що рекламодавці витрачають гроші (хороший натяк вони заробляють гроші на пошуках), тоді як низька конкуренція означає менше рекламодавців, які конкурують за увагу користувача та більше поширення кліків на органічний пошук результатів.

  Пошук потенційного терміну в Google. Подивіться на органічні результати, а не на результати оголошення. Трьома найпоширенішими результатами для цього прикладу є:

  Чи бачите ви "casio", "watch", "gold" або "mens" у заголовках і описах цих сторінок? Навряд чи. Це одна з ознак низької конкуренції.

  Більш досконалою стратегією для оцінки конкуренції є використання зворотного аналізу Ahrefs.com . Велика кількість зворотних посилань на сторінку або домашню сторінку цих високопоставлених веб-сайтів означає вищу конкуренцію. Ще більш розширений метод пошуку ключових слів для оптимізації - використання оголошень Google тому що платформа дозволяє майже миттєво побачити, які пошукові терміни в органічному пошуку принесуть вам кліки та продажі.

  Один простий висновок конкуренції полягає в тому, щоб дивитися на сайти, які мають високий рейтинг. Asos - інтернет-магазин, але вони величезні. Casio.co.uk трохи турбує, тому що вони є офіційним брендом. Конкуренція, ймовірно, існуватиме.

  Ви хочете збалансувати обсяг пошуку і конкуренцію. У ідеальному світі ви оптимізуєте високий обсяг пошуку (1000 + пошуків) і низьку конкуренцію, але занадто багато сайтів в сьогоднішній електронній комерції, щоб це було правдою. Просто зверніться до ключових слів із певним обсягом пошуку та середньою та низькою конкуренцією .

  Тепер ви знаєте, що піти після, давайте оптимізуємо ваш магазин.

  Як редагувати теги заголовків Shopify і мета описи

  Спочатку потрібно перевірити, чи ваша тема сумісна з вбудованими функціями SEO у Shopify на головній сторінці, сторінках колекції, сторінках продукту та загальних сторінках. Ви хочете, щоб всі ці сторінки були оптимізовані для оптимізації для максимальної видимості пошуку. У кожному з них є можливість захопити органічний трафік.

  Для домашньої сторінки перейдіть до:

  1. Інтернет-магазин> Налаштування
  2. Введіть назву домашньої сторінки та мета-опис
  3. Перегляньте вихідний код сторінки, щоб побачити, чи кожен з них оновлюється точно, як ви хочете. Якщо цього не сталося, потрібно відредагувати шаблон

  Для загальних сторінок перейдіть до:

  1. Інтернет-магазин> Сторінки
  2. Виберіть сторінку
  3. Введіть назву сторінки та опис мета
  4. Перегляньте вихідний код сторінки, щоб побачити, чи кожен з них оновлюється точно, як ви хочете. Якщо цього не сталося, потрібно відредагувати шаблон

  Для всіх продуктів перейдіть до

  1. Продукти
  2. Виберіть продукт
  3. Натисніть "Редагувати веб-сайт SEO", що відображається внизу знімка екрана нижче:

  Продукти  Виберіть продукт  Натисніть Редагувати веб-сайт SEO, що відображається внизу знімка екрана нижче:

  1. Введіть назву сторінки та опис мета
  2. Перегляньте вихідний код сторінки продукту, щоб дізнатися, чи кожен оновлений, як ви хочете. Якщо цього не сталося, потрібно відредагувати шаблон

  Для колекцій перейдіть до:

  1. Продукція> Колекції
  2. Виберіть колекцію
  3. Натисніть "Редагувати сайт SEO"
  4. Введіть назву сторінки та опис мета
  5. Перегляньте вихідний код сторінки збірок, щоб дізнатися, чи кожен з них оновлюється точно, як ви хочете. Якщо цього не сталося, потрібно відредагувати шаблон

  Якщо ваші оновлення відображаються на домашній сторінці, сторінках, колекціях та продуктах, яким пощастило мати тему Shopify, яка має можливість налаштувати ці фактори SEO. Перейти до наступного розділу про те, як написати назву дружнього до SEO.

  Як змінити теги заголовків у шаблоні Shopify

  Якщо текст SEO не відображає, як ви хочете, як це було в попередньому розділі, вам потрібно змінити шаблон. Увага : не редагуйте шаблон вашого магазину, якщо ви не знаєте HTML і легко скасувати зміни. В іншому випадку витрачати кілька доларів на найм фрілансера з UpWork і витрачати час на виконання інших цінних завдань. Щоб внести зміни:

  1. У розділі адміністратора перейдіть до Інтернет-магазин> Теми
  2. Натисніть "Дії" у своєму живому списку, потім виберіть "Редагувати код":

  У розділі адміністратора перейдіть до Інтернет-магазин> Теми  Натисніть Дії у своєму живому списку, потім виберіть Редагувати код:

  1. Натисніть на файл "theme.liquid" з лівого боку. Тут ви можете редагувати теги заголовків і мета-описи теми Shopify.
  2. Знайдіть текст між <title> і </title>, а потім змініть його на:

  <title> {{page_title}} {%, якщо current_tags%} & ndash; позначено "{{current_tags | приєднатися: ','}}" {% endif%} {% if current_page! = 1%} & ndash; Сторінка {{current_page}} {% endif%} {%, якщо page_title не містить shop.name%} & ndash; {{shop.name}} {% endunless%} </title>

  Я рекомендую всім дизайнерам Shopify скористатися цим у своїх шаблонах, оскільки він дозволяє контролювати, як саме теги заголовків відображаються на всіх сторінках магазину та надають можливість відмовитися. Якщо не введено тега заголовка:

  • На головній сторінці використовується назва магазину
  • Загальна сторінка використовує ім'я сторінки, а потім тире й ім'я магазину
  • Сторінка продукту використовує ім'я продукту, потім тире і ім'я магазину
  • Сторінка колекцій використовує назву колекції, а потім тире й ім'я магазину

  Конфігурація також:

  • Підтримує найменування найкращих практик для розбивки на сторінки
  • Працює з тегами, якщо ваш шаблон використовує фільтри
  • Не додає тире та ім'я магазину в кінці тегу заголовка домашньої сторінки, якщо ім'я магазину включено десь

  Ім'я магазину добре мати для електронної комерції на всіх сторінках, коли ви маєте сильну присутність бренду. Якщо ви є невеликим магазином і не маєте багато людей, які шукають ваш бренд, починайте з виключення імені магазину з назви тега - назва магазину займає пробіл символів, щоб розбавити значення ключового слова. Використовуйте це замість цього:

  <title> {{page_title}} {%, якщо current_tags%} & ndash; позначено "{{current_tags | приєднатися: ','}}" {% endif%} {% if current_page! = 1%} & ndash; Сторінка {{current_page}} {% endif%} </title>

  Google може автоматично вставляти назву веб-сайту в назву. Перевірте його для зберігання. Це одна з стратегічних причин мати коротку назву, на відміну від «Центрів незалежного життя».

  Як змінити тег Meta Description у темі Shopify

  Це набагато простіше отримати правильно у своєму шаблоні та часто вже налаштовується.

  1. Перейдіть до шаблону theme.liquid
  2. Знайдіть рядок, який починається з <meta name = "description", а потім замініть його на:

  <meta name = "description" content = "{{page_description | escape}}" />

  1. Якщо у вашому файлі немає цього, скопіюйте та вставте текст після закритого тегу заголовка (</title>)

  Вітаємо. Теги заголовків магазину Shopify і мета описи тепер готові до оптимізації. Давайте продовжувати робити ваше право SEO на сторінці, щоб збільшити відвідувачів і продажів.

  Як написати SEO-дружній заголовок

  Заголовок тегів є другим найважливішим фактором на сторінці, який допомагає SEO. Найбільш важливим є велика цінність, надана в контенті, зображеннях, користувальницькому досвіді, що робить ваш магазин фантастичним.

  Якщо ви ігноруєте цей процес, Google вибирає що він вважає кращим:

  Якщо ви ігноруєте цей процес,  Google вибирає  що він вважає кращим:

  На цій сторінці не було мета опису та погано написаний тег заголовка:

  <title> SurfStitch - Одяг Взуття | Surf | Вулиця - Інтернет-магазин! </title>

  Ось семикроковий процес для ідеальної назви. Він повинен:

  1. Вкажіть ключові слова з аналізу пошукових запитів і досліджень ключових слів, які ви зробили раніше
  2. Вміщуйте від 50 до 55 символів (іноді ви можете піти з 35-60 символів). Занадто мало, і ви пропускаєте можливості. Занадто багато, і титул скорочується
  3. Будьте зрозумілі
  4. Подайте відповідь на пошуковий запит людини
  5. Відповідний вміст на сторінці. Це має відбутися, коли назва містить ключові слова
  6. Будьте унікальними для інших сторінок вашого сайту
  7. Будьте привабливими або цікавими, щоб люди хотіли натискати. Цікаво часто відмічається, коли робляться інші кроки

  Деякі досконалі приклади:

  • Йо-Йос - Дункан і Йомега | Іграшки ”R” Нас
  • Кращі ножі шеф-кухаря - шість рекомендацій | KitchenKnifeGuru
  • Магазин обкладинки тканин, більше 50 стилів!

  Запишіть кілька тегів заголовків для своїх сторінок. Почніть з ключових слів. Виконайте інші шість кроків після того, як ви записали назву. Краще редагувати, ніж нічого.

  Shopify надає гарний попередній перегляд вашого мета-опису та тега заголовка під час редагування продукту або колекції. Також можна використовувати Інструмент попереднього перегляду PortPent перевірити відображення роботи SEO.

  Як написати SEO-дружній мета опис

  У 2009 році Google повідомив, що тег мета опису є не використовуються в їх рейтингу . Це впливає на увагу користувачів і частоту кліків, що впливає на рейтинг.

  Опис легше записувати, ніж назву. Процес такий самий, але з більшим простором символів. Мета - 145-160 символів.

  Shopify робить підрахунок довжини символів простим, повідомляючи вам числові символи в назві та описі:

  Ви включаєте свої ключові слова в мета-опис, щоб текст був виділений жирним шрифтом у результатах пошуку і виділяється. Структуруйте опис навколо ключових слів. Покладіть їх спершу, потім напишіть навколо нього, подумавши про наміри, які стоять за пошуковим запитом.

  Щоб виправити заморожування мозку, виконайте пошук в цільових ключових словах у Google, щоб дізнатися, що роблять інші сайти. Напишіть щось інше. Аматорські SEOER говорять вам скопіювати веб-сайт з найвищим рейтингом, але це неефективно, тому що я теж є поганим маркетингом, і більшість магазинів не дотримуються процесу написання семи кроків, щоб створити ідеальний опис і мета-опис.

  Розширені стратегії оптимізації на сторінці

  Якщо ви зупините свій SEO на сторінці з одноразовою установкою тегів заголовків і метаописів, ви втратите кілька простих змін, які можуть підвищити рейтинг і рейтинг кліків. Google може відображати інший текст, ніж ви написали. Давайте перевіримо:

  1. Дозвольте Google протягом двох тижнів повторно сканувати ваш сайт. Це достатньо часу для того, щоб Google підібрав зміни для більшості магазинів.
  2. Дізнайтеся, яку інформацію Google змінює в результатах пошуку. Використовуйте RankTank's інструмент тестування мета-файлів і багатих фрагментів . Введіть адресу вашої веб-сторінки в таблицю. Інструмент порівнюватиме те, що є у HTML-коді всіх сторінок із фрагментом для кожної сторінки, коли відображається в результатах пошуку.
  3. Перепишіть назви та мета описи сторінок, які змінюються так, як ви не задоволені. Працюйте через таблицю.

  Моя друга улюблена стратегія SEO для мета-оптимізації полягає у використанні Google Search Console для виявлення легких перемог у SEO. Ви хочете ідентифікувати сторінки, які мають високий рейтинг і низький рейтинг кліків, або мають високі покази та низький рейтинг.

  1. Дозвольте Google протягом двох тижнів повторно сканувати ваш сайт, якщо ви внесли останні зміни до назв або опису мета.
  2. Увійдіть до Інструментів Google для веб-майстрів, а потім перейдіть до розділу "Пошук в аналітиці".
  3. Установіть прапорці "Кліки", "Покази", "CTR" і "Позиція".
  4. Виберіть значок радіо "Сторінки", оскільки те, що ви збираєтеся зробити, потрібно оцінювати за кожною сторінкою:

  Виберіть значок радіо Сторінки, оскільки те, що ви збираєтеся зробити, потрібно оцінювати за кожною сторінкою:

  1. Сортувати сторінки з найбільшою кількістю показів у верхній частині, натиснувши стовпець "Покази". Сторінки з високим показом (відносно інших сторінок), середня позиція вище 20 і низький рейтинг кліків (<5%) див., Чи мета-опис відсутній з семи кроків. Розглянемо переписати мета-опис для покращення CTR. Фразові дослідження - це інструмент, за допомогою якого можна завантажити дані аналітики пошуку консолі пошуку Google, щоб швидко визначити найкращі можливості CTR. Інструмент переглядає середні кліки для інших пошукових запитів у аналізованій позиції пошуку.
  2. Підказка про бонус: перегляньте певну сторінку та натисніть радіо-блок "Запити", щоб переглянути запити на цю сторінку. Переконайтеся, що ці ключові слова включені до вашого SEO на цій сторінці.
  3. Другий бонусний рада: додатково оптимізуйте сторінки з низьким рейтингом і високими враженнями. Як ви могли б зробити сторінку більш повно відповісти на пошукові запити, до яких він займається?
  4. Супер просунутий бонусний рада: розбиті тести з використанням SERP SERP Туреччина і Amazon Mechanical Turk.

  Що робити, якщо ви не можете написати великі заголовки та описи або навіть ігнорувати цей посібник?
  Як ви могли б зробити сторінку більш повно відповісти на пошукові запити, до яких він займається?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»