Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Sigmaseo - розкрутка сайтів в пошукових системах, розкручування інтернет сайту, раск

  1. Особливий підхід до клієнтів!
  2. Якісний розвиток Вашого бізнесу
  3. Фінансові гарантії результату
  4. Безкоштовне внесення змін на Ваш сайт
  5. Безкоштовний аудит
  6. Реальні терміни виведення
  7. Отримання бонусів і знижок
  8. Розкрутка сайту - шлях до популярності
  9. Починаємо SEO процедури
  10. оптимальний код
  11. контекстна реклама
  12. Медійна реклама
  13. результати розкрутки

  Особливий підхід до клієнтів!

  Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного замовника, враховуємо всі їхні побажання і відповідаємо на всі питання по рекламі. Ми впевнені в тому, що взаємна співпраця має бути максимально корисним і зручним для обох сторін, тому Ви можете контролювати процес просування Вашого сайту на будь-якому його етапі ...

  Детальніше

  Якісний розвиток Вашого бізнесу

  Свої інтернет ресурси довірили нам понад 233 клієнтів, з них на постійній основі з нами співпрацюють близько 120.

  Детальніше

  Фінансові гарантії результату

  Всі роботи над Вашим веб-ресурсом проводяться строго відповідно до договору. Оплата здійснюється поетапно. При необхідності наші менеджери підберуть для Вас індивідуальний графік і спосіб оплати. Мінімальна вартість просування сайту в пошукових системах в нашій компанії становить 15000 р ...

  Детальніше

  Безкоштовне внесення змін на Ваш сайт

  Ми фактично беремо на себе роль адміністрації Вашого інтернет-ресурсу і готові вносити зміни при укладенні договору на просування сайту. Вам не доведеться осягати премудрості web-адміністрування і витрачати свій дорогоцінний час: досить просто надіслати завдання з коррективам на нашу поштову скриньку.

  Детальніше

  Безкоштовний аудит

  Ми починаємо роботу над Вашим сайтом з проведення обов'язкового безкоштовного аудиту. Він здійснюється ще до підписання договору. Ми збираємо всю необхідну інформацію і аналізуємо Ваш веб-ресурс, а також сайти схожої тематики, для того, щоб врахувати все необхідне для найбільшої ефективності рекламної кампанії ...

  Детальніше

  Реальні терміни виведення

  Наші менеджери детально пояснять Вам, в які терміни і за якими показниками Ваш веб-ресурс займе бажані позиції в пошукових системах. Швидкість виведення сайту в ТОП залежить від індивідуальних характеристик самого сайту, конкуренції в обраній Вами сфері, а так само особливостей кожного з використовуваних пошукових запитів ....

  Детальніше

  Отримання бонусів і знижок

  Беріть участь в акції «Приведи друга» та отримайте знижку аж до 60% від вартості договору на рекламу Вашого сайту.

  Детальніше


  Розкрутка сайту - шлях до популярності

  Кожен підприємливий чоловік, розвиваючи свій бізнес за допомогою Інтернет, знає, що створити web-ресурс - це ще півсправи. Другий не менш важливий відрізок шляху - розкрутка Вашого сайту. Пошукове просування сайтів істотно скорочує дистанцію між власником ресурсу і його клієнтами. Отже, розкрутка сайту направлена ​​на підвищення популярності Вашого інтернет-ресурсу і збільшення його відвідуваності. Перший крок - аналіз конкуренції, що існує в тому чи іншому секторі послуг і товарів. З цього-то і починається розкрутка сайту.

  Ви створюєте сайт не для того, щоб він просто був, а для того, щоб він приносив Вам реальний прибуток. І якщо Ви хочете, щоб про нього знали, то розкрутка сайту - єдине можливе рішення. За допомогою оптимізації сайту під пошукові системи, ресурс виводиться на лідируючі позиції в пошукових системах. З повною упевненістю можемо сказати, що це приверне стабільний приплив відвідувачів, адже приблизно 90% користувачів при пошуку потрібної інформації використовують пошукові системи і вибирають сайти з першої сторінки видачі.

  Очевидно, що, чим вище ви знаходитеся в пошуковому рейтингу, тим більше відвідувачів зайде на сайт. Більше відвідувачів - значить, більше потенційних клієнтів, а це в підсумку позначиться на прибутку. Але не так просто зайняти верхні позиції у видачі пошукової системи по висококонкурентних запитах, наприклад, «пластикові вікна» або «кондиціонери». Число конкуруючих фірм щодня зростає, і тому розкрутка сайтапросто необхідна для результативної роботи.

  Число користувачів глобальної мережі щодня збільшується, зростає і кількість web-сайтів. І щоб Ваш ресурс тримався в «топі», щоб його відвідували і читали - необхідна розкрутка сайту! Нашими фахівцями розробляється стратегія для розкрутки сайту на основі отриманих даних після аналізу по кожному обраному Вами запиту. За багаторічний досвід роботи на ринку Інтернет-реклами, ми знаємо, як правильно обрана стратегія просування дозволяє не тільки домогтися потрапляння «в топ», а й надовго закріпитися в числі першої десятки.

  Починаємо SEO процедури

  Текстова інформація сайту або SEO-контент - головний руховий механізм розкручування сайтів. Його наявність важливий атрибут ресурсу. Більшість пошукових систем ведуть свій пошук саме за інформацією, яка є на сайті. На Вашому ресурсі створюються сторінки відповідно до визначеної з самого початку смисловий послідовності. Іноді, для кращого просування, потрібно повністю замінити текстовий контент. А також розкрутка сайтів вимагає оптимізації коду сторінки. Ці процедури проводяться кожного разу при додаванні нових ключових запитів або фраз.

  Грамотно написаний текст є запорукою успішного просування сайту. Перш ніж приступити до написання тексту проводиться визначення і підбір найбільш конкурентних ключових слів, які повинні бути присутніми в тексті. Потім фахівці визначають необхідну кількість цих слів в тексті на сторінці.

  Найчастіше текст, написаний під пошукові системи, має багато недоліків. Його читабельність залишає бажати кращого. Адаптувати текст для заходять на сайт окреме завдання. І її вирішують копірайтери. Ідеальний SEO-текст повинен бути максимально зрозумілим, інформативним, побудованим з урахуванням норм російської мови і, звичайно, виконувати своє призначення з просування сайту.

  оптимальний код

  Інша важлива складова частина розкрутки сайту - оптимізація коду. Іноді програмний код ресурсу може бути написаний непрофесійно, і мати зайві елементи. Внаслідок цього у пошукової системи при роботі з ним можуть бути труднощі. Наші фахівці мають багато річний досвід по оптимізації коду. Професійна оптимізація html-коду дозволить досяг нути найкращої видимості сайту усіма пошуковими системами. А це, в свою чергу, дозволить в найкоротші терміни вивести сайт в першу десятку по ключових запитах.

  Зайшовши на сайт, користувач повинен відразу побачити ту інформацію, яку він шукав, а не бродити по заплутаній навігаційній системі сайту. Продвіже- ня сайту в Інтернеті головним чином залежить від бюджету, який визначить стратегію рекламної компанії. Чи буде, сайт розкручуватися, по середньочастотним або високочастотним словами / фразами, чи буде використовуватися SEO-оптимізація сайту, а також інші різні параметри рекламної кампанії. Якісна розкрутка сайту в пошукових системах - є бюджетним і ефективним інструментом. Примусьте Ваш інтернет ресурс працювати на Вас. SEO - оптимізація web сайту і розкрутка сайту в інтернеті допоможуть вам це здійснити.

  контекстна реклама

  Контекстна реклама вигідна тим, що спрямована на цілком певну цільову аудиторію, яка здійснює пошук за ключовими словами, а значить на потенційних клієнтів, зацікавлених в пропонованої продукції. Цей різновид інтернет-реклами має дуже зручне поєднання ціни та якості, тому дуже затребувана сьогодні. Багато хто вибирає контекстну рекламу за її ефективність.

  Найбільш важливою перевагою, яким володіє контекстна реклама, є її спрямованість, тобто цей вид реклами надається цільової аудиторії, зацікавленої в придбанні товарів і послуг рекламодавця. Наприклад, в системі Яндекс.Директ, оголошення, подане Вами, буде виводиться при певному запиті користувача, причому не в загальній масі результатів пошуку, а в правому верхньому куті, що вигідно виділяє його серед інших, схожих посилань. І тут слід зауважити ще одна перевага - Ви платите не за загальне число показів, а за кількість кліків на Ваше оголошення.

  Медійна реклама

  Медійна реклама - це реклама сайту клієнта, шляхом розміщення банерів на тематичних сайтах і в банерних мережах. Її особливість полягає в тому, що це відмінний спосіб іміджевої реклами, а також збільшення впізнаваності певної марки. Тут працює той же принцип, що і у телевізійної - чим частіше перед очима крутиться один і той же ролик, тим більше бренд пізнаваний. Наші фахівці розроблять для Вас оригінальний банер і роз стяти на сайтах, що мають високу відвідуваність.

  Просування сайту також виділяється в окремий вид реклами. Це найбільш дієвий і ефективний спосіб залучити значну кількість нових клієнтів. Ваш сайт стає «читаємо» пошуковими системами, а, отже, відвідуємо. При просуванні web-ресурсу основна робота ведеться в напрямку оптимізації програмного коду сайту, що дозволяє значно полегшити індексування сторінок ресурсу пошуковими системами.

  Розкрутка сайтів і взагалі реклама в інтернеті відрізняється від інших рекламних носіїв можливістю цільової спрямованості (на певний вік, стать, регіон, рід занять і т.д.). В цьому і є величезний плюс інтернет-реклами. Вона дозволяє точно відстежувати ефективність і динаміку всіх змін. Такий точності не може дати жодна існуюча сьогодні реклама. Наша компанія, спираючись на свій багаторічний досвід, пропонує своїм клієнтам різні види реклами в Інтернеті:

  результати розкрутки

  Після того як сайт вийшов на необхідні позиції в пошуковій видачі, необхідно підтримувати досягнуті результати. Це потрібно для того, щоб забезпечити Вашому бізнесу стабільний приплив нових покупців.

  Роботу з підтримки потрібних позицій сайту за програмою для розкрутки сайтів бажано проводити постійно, так як це значно дешевше, ніж повертатися на колись втрачені місця, адже Яндекс і всі інші пошукові системи досить часто коригують свою видачу. Всякий раз, після подібних коригувань можлива катастрофічна втрата позицій.

  Під час роботи з розкручування і просування сайтів ми регулярно готуємо звіти для клієнтів про хід робіт і досягнуті результати. Ми інформуємо про позиції клієнта у видачі обумовлених пошукових системах. Результати, які дає розкрутка сайту, можна легко контролювати і не маючи наочний звіт на руках. Досить самостійно заглянути в пошукову систему, написавши ключовий запит.

  Розкрутка сайтів розробляється з урахуванням специфіки кожного конкретного web-ресурсу і його цільової аудиторії. Наші програми для розкрутки сайту неодноразово перевірені на практиці, тому ми завжди можемо гарантувати результат.

  Пам'ятайте, Ваш сайт - це візитна картка Вашої компанії. Його просування необхідно довірити професіоналам, сумлінно виконують свою роботу. Наші фахівці підберуть найкращу стратегію просування і втілять її в реальність. У цьому щодня переконуються наші клієнти.
  Для тих, хто хоче створити бізнес з «нуля»


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»