Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Сила посилань в підписах з форумів для просування сайту

  1. Як знайти форуми для купуючи посилань
  2. Сила посилань з форумів
  3. Автоматизація
  4. Про клієнтське SEO та посилання з підписів
  5. Про регіональне SEO цілому

  Є форуми, на форумах спілкуються користувачі, під повідомленнями на форумах автоматом вставляється підпис, в народі звана «сігой» від слова «signature» Є форуми, на форумах спілкуються користувачі, під повідомленнями на форумах автоматом вставляється підпис, в народі звана «сігой» від слова «signature». Як правило на форумах ці посилання роблять dofollow і через редирект. Це не дає передавати контрольний вагу, але відмінно працює для трафіку, за умови що форум відвідуваний, користувач активний, заголовок підпису «клікабельним», а сама посилання в підписі не втрачена серед інших.

  Приклад посилання в підписі.

  Природно, що активні користувачі форумів не проти підзаробити на продажу посилань. Я знаю окремих екземплярів, які заробляють на продажу підписів по 1000 $ в місяць. І це в рунеті. Правда товариші досить авторитетні і досвідчені, правда ще не перейшли в стадію, для яких 1000 $ є щоденними кишеньковими витратами :).

  На заході «сіговоди» можуть заробляти ще більше, я думаю. Але не будемо рахувати чужі гроші :). Перейдемо все ж до SEO.

  Трафік на сайті завжди є добро, тим більше трафік тематичний. А з посилань в підписі він в 90% випадків буде тематичний, бо на форумах зазвичай тільки живі люди клікають по посиланнях.

  Таким чином за рахунок посилань c підписів на форумах можна отримати живий трафік, який в ідеалі потрібно конвертувати в ядро ​​аудиторії.

  Як знайти форуми для купуючи посилань

  Є чудова пошукова система Yandex і не менш чудова пошукова система Google. Ось там і треба шукати тематичні форуми за допомогою запитів виду: «форум оптимізаторів» або «форум вебмайстрів» або «SEO форум для веб-майстрів». Ну тематику я думаю ви зрозуміли.

  Далі дивіться на сам форум. Скільки у нього користувачів онлайн, яка відвідуваність. Хороші форуми - це на яких відвідуваність від 5000 уникав на добу і користувачів в онлайні більше 100 (по крайней мере для рунета). Потім потрібно знайти модераторів, в крайньому випадку найактивніших користувачів, і спробувати з ними через систему особистих повідомлень купити посилання в підписі. Слід звернути увагу на:

  • дату реєстрації користувача;
  • кількість повідомлень за все / в середньому за добу;
  • кількість створених топіків;
  • репутація;
  • остання активність;
  • інші, наприклад наявність контактів.

  У сукупності цих параметрів можна зрозуміти, наскільки клікабельно буде посилання в підписі і скільки відповідно потрібно за неї заплатити :).

  Є ще один показник, який називається рівнем довіри до користувачів серед інших користувачів. Так ось, до модераторів спочатку більше довіри, а значить і кликабельность посилань буде вище, хоча і коштувати ці посилання в підписі будуть дорожче.

  Ще є велика інструкція від Михайла Шакина, як купувати посилання в підписах на форумах . Основне я вас розповів, дрібні деталі прочитаєте у нього.

  Сила посилань з форумів

  Скажімо так - вони ефективні при правильному підході для відповідних тематик. Інакше б їх не купували. При цьому не варто працювати тільки посиланнями з форумів, тому що вони дають тільки трафік. Але як частина комплексу з просування сайтів їх використовувати бажано.

  З власного досвіду скажу, що мені вдавалося отримувати хороший ефект при маркетингу конкурсів для вебмайстрів. Але робота була копіткою. Пошук форумів, пошук користувачів, зв'язок з ними, договір про гроші і терміни, переказ грошей, контроль розміщення підпису, контроль наявності. Ми просто брали відразу багато посилань :).

  В принципі можна почати з 2-3х, і подивитися на ефект. Причому взяти у модераторів і на місяць. Повторюся, основний ефект зі посилань з підписів на форумах - це трафік, живі люди, яких потім треба у щось конвертувати (реєстрації, заявки, покупки) і тд.

  Автоматизація

  Навскидку згадав тільки один сервіс - linkum.ru . Сервіс непоганий, причому можна полуавтоматом через нього заробляти, а власник форуму може пасивно отримувати дохід, за умови, що на його форумі користувачі продають посилання в підписі.

  Про клієнтське SEO та посилання з підписів

  Ура, у нас є замовники, які самі запропонували спробувати додатково цей метод просування. Про результати постараюся відписатися.

  Про регіональне SEO цілому

  Анонс - ми все-таки запустили розділ про регіональний SEO бізнес і тепер наповнюємося і запрошуємо всіх вас. Готові статті:

  Так що не перемикайтеся, про посилання з підписів на форумах напишемо. Я думаю вийде цікавий результат.

  Терехов .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»