Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Скільки часу потрібно на SEO?

  1. Ступінь конкуренції в ніші
  2. бюджет

  Багато власників сайтів припускають, що SEO - саме той ключ, який в найкоротші терміни допоможе проекту «злетіти», отримати перші позиції у видачі, хороший трафік і найголовніше - безліч клієнтів. Іноді так і відбувається - відразу ж після проведених робіт сайт в прискореному темпі починає набирати обертів. Але в більшості випадків, щоб побачити результати, потрібно значно більше часу - від 3-х місяців до півроку. Наскільки швидко сайт запрацює в повну силу, залежить від ряду змінних, і жодну з них не можна скидати з рахунків.

  Ступінь конкуренції в ніші

  Були часи, коли SEO-оптимізатор міг в дуже стислі терміни вивести практично будь-який сайт на вершину ТОПу. Це було можливим, оскільки конкуренція ще не набрала того вражаючого масштабу, який можна спостерігати сьогодні. Відповідно, навіть невеликий стартап мав всі шанси обігнати великі компанії, які не займалися SEO-просуванням.

  Сьогодні великі компанії мають цілі штати оптимізаторів і маркетологів, а середній і малий бізнес користується послугами агентств, тому завдання значно ускладнюється. Відповідно, і розрахунковий час, необхідний для досягнення результатів, збільшується.

  Вихідні дані

  Швидкість отримання результату безпосередньо пов'язана з вихідними даними сайту. Вони включають в себе наступне:
  1. Обнародувано ключові слова і загальна тематика проекту;
  2. Актуальність і якість вже наявного на сайті контенту;
  3. Вік сайту та домену;
  4. Поточний стан сайту, якість його коду і дизайн;
  5. Призначені для користувача фактори на даний момент (відмови, час перегляду);
  6. Геолокація вашого бізнесу.
  Однак навіть ці фактори залежать в свою чергу від інших змінних, які впливають на швидкість і ефективність просування. це:
  1. Якість і ефективність проведеного комплексу заходів;
  2. Швидкість впровадження необхідних змін;
  3. Бюджет.


  Якість і ефективність


  Сайт можна просувати різними способами. Недобросовісні оптимізатори можуть обіцяти швидкі результати, але важливо розуміти, якою ціною це досягається і до чого призведе. Якщо якість проведених робіт невисока, то швидкий ефект не менше швидко зміниться розчаруванням, аж до бана просувається ресурсу в пошукових системах. Якість посилань, контента, технічної оптимізації - все це впливає на просування ресурсу в довгостроковій перспективі.
  Також можна помітити, що впровадження на сайт необхідних змін не відразу впливає на позиції сайту. Пошуковим системам потрібен час, щоб по-справжньому оцінити, наскільки ці зміни роблять ваш сайт краще і наскільки вони подобаються користувачам.

  Швидкість впровадження змін


  Чим швидше впроваджувати в проект необхідні зміни, тим швидше можна буде побачити результат. Багато що залежить від того, наскільки серйозні зміни потрібні. Деякі з них можна впровадити дуже швидко, буквально за один день, а інші зажадають тривалого дослідження і розробки. Але в будь-якому випадку, швидкість розробки і впровадження всіх змін повинна бути високою.
  Хоча далеко не всі зміни можна зробити швидко в силу об'єктивних факторів. Наприклад, новий сайт не може занадто швидко і раптово обростати великою кількістю зворотних посилань, це процес поступовий і тривалий. Покажемо вам, для прикладу, один з останніх наших SEO-кейсів. клієнт - медичний центр "Мати та дитина" . Точкою відлік вважали 18490 відвідувачів в місяць, домоглися 30272 відвідувань.

  бюджет


  На швидкість SEO-просування впливає бюджет, яким володіє компанія. Якщо він достатній, до роботи залучається більше кваліфікованого персоналу і фахівців. Результат відповідний - більш якісний, швидкий і надійний.

  висновки
  В кінцевому рахунку, хоча SEO-просування іноді і дозволяє домогтися гарних результатів за 3 місяці, але розраховувати краще на куди більший період часу. Причому, важливо розуміти, що цей результат - тільки початок. Неможливо провести оптимізацію один раз і вважати, що проект буде залишатися конкурентоспроможними завжди.
  Іншими словами, коли мова заходить про те, скільки часу в цілому потрібно на SEO-оптимізацію, самим адекватним відповіддю можна вважати - 3-6 місяців, але підтримувати проект доведеться протягом всієї роботи проекту.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»