Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Скільки коштує створення додатка на платформі iBuildApp?

  1. Перехід на тарифний план Бізнес 2400р на місяць
  2. Тарифний план Корпоративний 3700р на місяць
  3. Відкриття реселерського бізнесу
  4. Великий вибір дешевих і безкоштовних шаблонів

  Як ви відреагуєте, якщо я назву вам ціну 500000 $ за створення програми? А як щодо 5000 $ за просте додаток для малого бізнесу? Так скільки ж Скільки коштує створення програми? Ці ціни здаються завищеними, але, за даними Kinvey Survey , 18% лідерів ринку мобільних додатків витратили від 500000 $ до 1000000 $ на їх створення, а розробка зайняла близько року.

  Тепер трохи шокуючих цифр для власників малого бізнесу, більшість розробників додатків, орієнтованих на малий бізнес, беруть в середньому 6400 $ за додаток . Витрачаючи стільки грошей, у вас не залишиться коштів на просування програми та навіть на щоденні витрати.

  У свою чергу, iBuildApp створений, щоб допомогти вам у процесі створення програм, які не змушуючи вас витрачати тисячі доларів на унікальний дизайн. Єдино, що вам потрібно зробити, це вибрати шаблон додатки і наповнити його контентом. Ціна не завжди настільки прозора, як хотілося б нашим клієнтам, тому, користуючись нагодою, ми розповімо вам скільки коштує створення додатка на платформі iBuildApp ?.

  Ціна не завжди настільки прозора, як хотілося б нашим клієнтам, тому, користуючись нагодою, ми розповімо вам скільки коштує створення додатка на платформі iBuildApp

  Знаєте, Скільки коштує створення додатка на платформі iBuildApp? Вам не потрібно витрачати ні копійки для створення програми. Процес в кінцевому підсумку потребуватиме вкладень при публікації, але у вас є можливість створити унікальні додатки, навіть не заглядаючи в свій гаманець.

  Встановіть свій логотип, створіть додаток, наповніть всі сторінки, кнопки і вкладки абсолютно безкоштовно. Безкоштовний тарифний план дозволяє завантажити * .apk файл і відправити поштою вашим замовникам. Як вже говорилося раніше, ви можете витратити час і завантажити на Google Play або iTunes додаток самостійно, а можете довірити це команді професіоналів, для цього потрібно бути підписаним на тарифний план Бізнес або Корпоративний.

  Перехід на тарифний план Бізнес 2400р на місяць

  Перехід на тарифний план Бізнес 2400р на місяць

  З цим тарифним планом ви отримуєте повну підтримку при публікації додатки, також ви отримуєте чистий бренд, безлімітні Push-повідомлення, а також необмежені відвідування мобільного сайту і підтримку по електронній пошті.

  Тарифний план Корпоративний 3700р на місяць

  Тарифний план Корпоративний 3700р на місяць

  Цей план має найбільшу цінність, якщо платити авансом за рік 44400р, але також можна платити і 3700р на місяць. За 12 місяців у вас вже вийде 44400р, але ви отримаєте в подарунок додатково 5 місяців, заплативши за рік.

  З корпоративним тарифним планом ви отримуєте все, що може надати наш сервіс. Безлімітні завантаження, пріоритетну технічну підтримку, завантаження додатків Android у Google Play або iTunes нашою командою, а також вихідний код програми для більш тонкої кастомізації.

  Відкриття реселерського бізнесу

  Відкриття реселерського бізнесу

  Припустимо, ви хочете відкрити магазин, який продає додатки з вашим власним дизайном і з використанням платформи iBuildApp. Багато людей займаються цим, виставляють конкурентні ціни, а заощаджений на написанні коду час витрачають на створення інших додатків.

  Тарифні плани починаються з 149 $ і включають 10 додатків без обмежень на завантаження. Ви отримаєте 30 додатків за 349 $ і 50 додатків за 549 ​​$. Навіть якщо ви стягувати з ваших клієнтів за підтримку додатків всього 12 $ в місяць (при наявності 50 клієнтів) ви будете отримувати невелику стабільний прибуток, витрачаючи 549 $ в місяць.

  Великий вибір дешевих і безкоштовних шаблонів

  Великий вибір дешевих і безкоштовних шаблонів

  Магазин iBuildApp надає величезну кількість шаблонів і можливостей для ваших мобільних додатків. Велика частина з них безкоштовні, але деякі шаблони створені користувачами і продаються за цінами від 0.5 $ до 25 $.

  Так що ви думаєте про ціни? У порівнянні з 6000 $ за унікальний дизайн, Скільки коштує створення додатка де ви можете зробити додаток безкоштовно, а максимальна сума, яку ви витратите 44400р? Все в кінцевому підсумку залежить від тарифного плану, який ви виберете. Ви можете стати успішним реселлером і з максимальними витратами за все в 549 $ в місяць отримати хороший прибуток при продажу додатків.

  Вас зацікавив наш сервіс або вам захотілося дізнатися, Скільки коштує створення додатка за кілька хвилин? Продовжуйте обговорення в коментарях, якщо у вас є питання по створенню додатків на iBuildApp.

  А як щодо 5000 $ за просте додаток для малого бізнесу?
  Так скільки ж Скільки коштує створення програми?
  Ціна не завжди настільки прозора, як хотілося б нашим клієнтам, тому, користуючись нагодою, ми розповімо вам скільки коштує створення додатка на платформі iBuildApp ?
  Знаєте, Скільки коштує створення додатка на платформі iBuildApp?
  Так що ви думаєте про ціни?
  У порівнянні з 6000 $ за унікальний дизайн, Скільки коштує створення додатка де ви можете зробити додаток безкоштовно, а максимальна сума, яку ви витратите 44400р?
  Вас зацікавив наш сервіс або вам захотілося дізнатися, Скільки коштує створення додатка за кілька хвилин?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»