Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Скільки потрібно передплатників в інстаграме щоб заробляти

  1. Скільки передплатників потрібно в інстаграм для заробітку
  2. Як заробити гроші в інстаграмме, викладаючи фотографії
  3. Заробіток в інстаграмме на рекламі
  4. Заробіток в інстаграмме на лайок
  5. Безкоштовна розкрутка інстаграмма

  Інстаграм в останні роки став не тільки популярною соціальною мережею, а й місцем для  заробітку грошей

  Інстаграм в останні роки став не тільки популярною соціальною мережею, а й місцем для заробітку грошей . Користувачі намагаються залучити якомога більше уваги до свого профілю, щоб знайти нових передплатників. Але скільки ж потрібно передплатників в інстаграмме насправді, щоб заробляти на цьому захопленні реальні гроші. Як відбувається процес заробітку і які є способи заробітку в інстаграмме? Про це і не тільки можна прочитати в продовженні статті.

  Скільки передплатників потрібно в інстаграм для заробітку

  Скільки реальних (живих) передплатників потрібно, щоб отримувати від аккаунта в інстаграм реальні гроші? Це питання цікавить багатьох, і точної відповіді на нього не дасть ніхто. Можна сказати тільки одне: чим їх більше, тим більший заробіток можна очікувати від даного захоплення. І це дійсно так, але є і деякі нюанси.

  Головне, щоб передплатники були «живими», тобто були реальними людьми. Саме «живі» передплатники будуть переглядати ваші пости, і саме вони і зможуть приносити вам стабільний заробіток в мережі. Але не все так просто - не всі рекламодавці перевіряють реальну кількість передплатників, а дивляться на лайки на постах, які можна і «накрутити».

  У російськомовному instagramm можна виділити наступне співвідношення ціни публікації та кількості передплатників: за кожні 10000 передплатників зазвичай платять від 500 - до 5000 рублів. Чим більше буде передплатників, тим більше буде і ціна на публікацію (тобто якщо у вас буде 100 тисяч передплатників, вам можуть заплатити і 50 тисяч рублів за одну викладену фотографію або відео). Ціна залежить від складності публікації і її теми.

  Наприклад, вартість рекламного відео набагато більше, ніж звичайної фотографії. Найбільш привабливою аудиторією в російськомовному інстаграме є користувачі з Санкт-Петербурга і жителі столиці. Якщо ви назбираєте понад мільйон передплатників, то можна буде сміливо йти з роботи - ви будете повністю забезпечувати себе.

  Але є і деякі нюанси даного способу заробітку. Необхідно визначити цільову аудиторію: наприклад, вікову категорію і тематику. Найбільш популярною вікової аудиторією є користувачі від 18 до 35 років. А ось з вибором теми публікації доведеться набагато складніше, але можна виділити фешн-блогерів, фотографів і різноманітні популярні тренди.

  Як заробити гроші в інстаграмме, викладаючи фотографії

  Заробіток в інстаграмме без вкладень - це далеко не міф. Викладаючи різноманітні фотографії, можна заробити цілком пристойні гроші. Але в чому ж сенс заробітку на публікаціях в соціальній мережі? Найбільш популярними способами заробітку в інстаграмме є:

  • Заробіток на рекламі.
  • Заробіток на лайок.
  • Просування чужих акаунтів.

  Не забувайте, що заробити можна і на своїй ідеї, створивши якийсь флеш-моб або новий тренд.

  Заробіток в інстаграмме на рекламі

  Саме цей спосіб заробітку в соціальних мережах є найбільш популярним і прибутковим. Але щоб почати заробляти на рекламі, необхідно для початку назбирати свою «армію» передплатників, які і будуть приносити пасивний дохід. Тому, щоб почати отримувати регулярні доходи, потрібно для початку дуже сильно постаратися. Адже те, скільки ви зможете заробити в інтернеті, залежить безпосередньо від кількості передплатників. Саме тому на ранніх стадіях особлива увага повинна приділятися розкрутці вашого облікового запису, у чому вам допоможуть наступні сервіси:

  Найбільш популярною рекламою в інстаграмме є публікації з продукцією будь-яких брендів або фотографії з відвідин магазинів і салонів. Ось за ці фотографії виробники і готові платити чималі гроші, адже найчастіше за допомогою цього вони рекламують не тільки свою продукцію, але і власні офіційні акаунти в соціальних мережах. Сенс рекламних фотопублікацій полягає в написанні позитивних, навіть можна сказати хвалебних, відгуків про продукт або виробника в цілому.

  Але що ж потрібно зробити, щоб почати заробляти? Ось докладна інструкція по заробітку в інстаграмме:

  1. Необхідно вибрати тематику публікацій і всього вашого облікового запису в цілому. Це є не менш важливим фактором, ніж кількість передплатників, адже важливо не стільки кількість реклами, а її якість і цільова спрямованість. Тому до вибору теми поставтеся з усією серйозністю. Не вибирайте занадто «широку» або, навпаки, занадто «вузьку» тему. Адже рекламодавцеві важливо знайти не просто «місце» скупчення великої кількості людей, а підібрати дійсно зацікавлених у публікації передплатників. Більшість популярних блогерів рекомендують вибирати тему, в якій ви добре розбираєтеся самі - це буде залучати цільову аудиторію. Саме так ви зможете непогано заробляти на ваш обліковий запис в інстаграмме. Правда, для цього необхідно почекати, поки акаунт набере популярність.
  2. Реклама самого аккаунта. Адже всім чудово відомо, чим більше у вас передплатників, тим більше будуть і ваші заробітки. Регулярно спілкуйтеся з передплатниками, відповідайте на їхні запитання. Загалом, привертайте увагу людей. Спробуйте рекламувати аккаунт через друзів, залишайте свої коментарі під публікаціями зірок. Залишайте посилання на ваш аккаунт в інших соціальних мережах або на тематичних форумах. Намагайтеся не накручувати передплатників не зовсім «легальними» способами (деякі російські зірки купують в інтернеті неактивні акаунти-боти, які просто висять в «передплатників»), тому що рекламодавці можуть з легкістю «вирахувати» цей факт.
  3. Робота сторінки. Публікуйте фотографії та різні пости регулярно, щоб залучати людей. На такі «живі» акаунти підписуються більшу кількість людей, ніж чим на акаунти з рідкісними публікаціями.
  4. Пошук рекламодавця. Переважно буде знайти регулярного рекламодавця. Оголошення про пошук рекламодавця можна опублікувати на спеціалізованих сайтах в інтернеті. Не рекомендується розміщувати записи про пошук рекламодавця в описі профілю - це відштовхує потенційних передплатників. Можна написати приблизно наступне: «З усіх питань звертайтеся ...» Замість трикрапки можна вставити адресу електронної пошти або номер телефону.

  Заробіток в інстаграмме на лайок

  Заробіток в інстаграмме на лайок не можна назвати прибутковим заняттям, зазвичай цим займаються тільки школярі . Полягає цей спосіб заробітку в постановці лайків іншим користувачам соціальної мережі, за які вам будуть платити гроші. Але заробити таким способом пристойні грошові кошти практично неможливо. Зазвичай, навіть якщо працювати мало не цілими днями, виходить заробити максимум на оплату рахунків по мобільному телефону. Пояснюються такі малі заробітки, не тільки малою вартістю постановки лайка (зазвичай від 0.01 долара), а й щодо чималими витратами часу.

  Заробити на лайок істотні гроші можна тільки на своєму акаунті. Тобто платити користувачам за те, що вони лайкають ваші публікації або підписуються на ваш аккаунт. Своєрідна розкрутка аккаунта. Тільки після гарної розкрутки і появи достатньої кількості передплатників можна буде отримати заробіток.

  Безкоштовна розкрутка інстаграмма

  Способів безкоштовної розкрутки облікового запису в соціальній мережі на даний момент досить багато. Одним з них є накрутка лайків і передплатників. Провести накрутку безкоштовно можна на спеціальних сайтах в інтернеті. Також можна завантажити платне додаток.

  Сенс полягає в тому, що на вас будуть підписуватися акаунти-боти, тим самим збільшуючи кількість передплатників. Але не варто забувати і про те, що рекламодавці звертають увагу не тільки на кількість передплатників, а й на їх активність. Наприклад, якщо на вас підписано 10 тисяч чоловік, а лайків на публікаціях близько 100, то, швидше за все, вони зрозуміють, що передплатників ви накрутили.

  Щоб уникнути цього, варто також накручувати і кількість лайків під постами. Для цього можна теж користуватися спеціальними сайтами, програмами і додатками. Але у цього способу є один істотний мінус - більшість цих програм платні, а згодом, найчастіше, кількість передплатників починає різко падати, як і кількість лайків на публікаціях.

  Відбувається це зазвичай через блокування аккаунтів-ботів адміністрацією інстаграмма. Щоб кількість передплатників і лайків не зменшувалася, доведеться впасти в якусь «залежність» від накруток. Необхідно буде регулярно купувати як ботів, так і лайки, а отже, і витрачати на це гроші. Подумайте, чи варто це того. Виправдаєте ви витрати по розкрутці за рахунок продажу реклами. Чи не підете в «мінус». У безкоштовних версіях програми, зазвичай, кількість передплатників для накрутки невелике. А щоб накрутити більше, доведеться заплатити за це гроші.

  Ще один спосіб безкоштовної розкрутки інстаграмма - ручна розкрутка. Тобто самостійне залучення передплатників. Залучити людей підписуватися на вас - не так вже й просто. Для цього треба регулярно публікувати не тільки фотографії, але і відео (стаття - як заробити на Youtube ), Причому цікаві. Намагайтеся більше спілкуватися з людьми, які вже підписалися на вас. Задавайте їм питання, переходите на їх сторінки і коментуйте їх публікації.

  Так, можливо, і їх передплатники почнуть помічати вас, а можливо, що і зовсім підпишуться. Крім цього підпишіться на популярні тематичні паблік або групи. Постарайтеся привернути до себе увагу там. Регулярно коментуйте всі публікації, вступайте в дискусії та обговорення. Тільки не перестарайтеся - вас можуть заблокувати.
  Також багато блогерів рекомендують лайкать передплатників акаунтів з тематикою, схожою на вашу. Зазвичай люди натомість не тільки пролайкают ваші публікації, а й якщо аккаунт здасться їм по-справжньому цікавим, то і підпишуться на вас. Щоб не витрачати багато часу на постановку лайків передплатникам тематичних груп або популярних паблік, можна скористатися спеціальними програмами в інтернеті. Необхідно буде вибрати необхідний паблік-аккаунт, а програма сама вибере найбільш активних його передплатників і поставить лайки на їх публікації. Погодьтеся, дуже зручний спосіб розкрутки вашого облікового запису.

  Також можна підписатися на різних зірок і коментувати їх фотографії. Можливо, що ваш аккаунт помітять і підпишуться.

  З повністю безкоштовних способів розкручування аккаунта в інстаграм всі варіанти були розглянуті. Але є один цікавий платний спосіб, які можна віднести і сюди. Можна купити паблік, який вже існує. Коштують паблік зазвичай недорого. Зазвичай їх творцям терміново потрібні гроші, тому вони не намагаються заробити на рекламі, а продають свої акаунти. Дана покупка - одноразово. Ви платите один раз, а потім розкручуєте вже розкручений паблік далі, заробляєте на рекламі і т.д.

  Цей варіант є одним з найбільш простих, зверніть увагу на нього. Окупається покупка зазвичай практично відразу, після декількох рекламних постів в день. Подумайте над цим варіантом. Вам не доведеться з нуля розкручувати аккаунт, необхідно буде лише публікувати тематичні фотографії та відео. З мінусів даного способу можна виділити лише один - вас можуть обдурити. Наприклад, гроші ви заплатите, а пароль від аккаунта вам не передадуть. Довести ви нічого не зможете, а гроші будуть втрачені назавжди. Краще, щоб ви були з одного міста з тією людиною, у якого хочете купити аккаунт. Гроші можна буде передати при зустрічі, а це набагато безпечніше.

  Як відбувається процес заробітку і які є способи заробітку в інстаграмме?
  Але в чому ж сенс заробітку на публікаціях в соціальній мережі?
  Але що ж потрібно зробити, щоб почати заробляти?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»