Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Скільки стягувати за роботу SEO

  1. Розділіть роботу на пакети
  2. Як встановити значення для SEO роботи
  3. Обчислення часу для кожного завдання
  4. Ціна роботи в SEO

  Вічні сумніви щодо того, скільки стягувати за роботу SEO, залишає багато людей небезпечними, коли представляють свій бюджет клієнту.

  На додаток до невизначеності щодо ціни, багато людей також відчувають невпевненість у тому, як проводити роботу, і яку основу розрахунку використовувати для стягнення справедливої ​​і ще корисної ціни.

  Щоб допомогти професіоналам, які починають зараз, наша команда робить доступними в нашому онлайн-середовищі Курс SEO , невелика дорожня карта для орієнтації наших студентів.

  У цій статті ми відтворюємо основні моменти цього сценарію про те, скільки стягувати за роботу SEO, так що у вас більше немає сумнівів у цьому, що завжди є делікатним під час закриття консалтингового контракту в цій області.

  Розділіть роботу на пакети

  Перш ніж говорити про те, скільки стягувати за SEO роботу , важливо, що ми можемо обговорити, як стягувати за SEO роботу, перш ніж ми зможемо визначити загальну вартість консалтингу.

  Як ви знаєте, SEO робота складається з аналізу сценарію, в якому компанія вставлена, її конкурентів і структури SEO перевірки, onpage SEO і offpage SEO.

  Тому цікавим способом стягнення плати за роботу SEO є розділення його на "пакети". Таким чином, клієнтові, який платить поетапно, легше, і ви також маєте гарантію, що навіть у випадку, якщо клієнт відмовиться від роботи на півдорозі, ви не матимете ніяких втрат.

  Отже, у вашому бюджеті є чотири окремі пакети:

  1. Розробка проекту SEO
  2. Структура SEO роботи
  3. SEO робота Onpage
  4. Offpage SEO Робота

  Встановіть для своєї консультації значення, склавши a Проект SEO для Вашого клієнта, інший для оптимізації структури сайту, інший для оптимізації onpage факторів і, нарешті, значення для етапу побудови і обслуговування ланки.

  Працюючи таким чином, ви не ризикуєте інвестувати свій час і працювати в закладання підґрунтя для хорошої роботи SEO, а потім відмовитися від роботи або відкласти її, залишивши вас без оплати за розроблену роботу.

  Як встановити значення для SEO роботи

  Після встановлення режиму білінгу, настав час обговорити, скільки стягувати за роботу SEO, і повірте, це зовсім не складно.

  Як я пояснив раніше в моєму стаття про те, скільки стягувати за роботу в цифровому маркетингу Ми, як консультанти, продаємо наші знання і наш час для застосування цих знань.

  Зіткнувшись з цим, основою розрахунку для стягнення плати за роботу SEO повинно бути саме час, який необхідно вкласти в процес. Щоб встановити значення, виконайте наведені нижче покрокові дії.

  • По-перше, визначте, скільки ви хочете отримувати за вашу роботу щомісяця. Скільки ви хочете заробити до кінця місяця;
  • Розрахуйте, скільки ви витрачаєте на послуги, необхідні для розробки хорошої роботи SEO. Інтернет-підпис, програмне забезпечення для управління, засоби пошуку, оренда офісу тощо;
  • Визначте, скільки годин на день ви готові присвятити своїй роботі SEO аналітик і скільки днів на місяць ви будете працювати;
  • Нарешті додайте суму, яку ви бажаєте заробляти щомісяця, плюс операційні витрати, і поділіть на кількість годин, які ви готові працювати.

  Цей простий розрахунок приведе вас до магічного числа, яке коштує час вашої робочої години. З цим числом в руці, знаючи, скільки стягувати за роботу SEO, це тільки питання оцінки часу, необхідного для запуску роботи з оптимізації.

  Обчислення часу для кожного завдання

  Що стосується вартості вашого робочого часу, від вас залежить, щоб розрахувати, скільки часу він буде виконувати для кожного з перелічених вище завдань. Це рахунок, який я особисто вважаю більш складним, оскільки він варіюється від людини до людини.

  Найважливішим на цьому етапі є реалістичність у визначенні максимально точного часу, необхідного для кожного з чотирьох вищезгаданих етапів.

  Той, хто вже має певний досвід, вже знає більше або менше, скільки часу витрачається на кожного з них, але для тих, хто починає зараз, потрібно трохи більше уваги, щоб не недооцінювати необхідний час.

  Ціна роботи в SEO

  Ще одна порада для тих, хто хоче знати, скільки стягувати за роботу SEO, це не боятися стягувати справедливу вартість для своєї роботи. Для клієнта загальноприйнята думка, що цінність дуже висока, і в цій ситуації багато людей погіршують їхню роботу.

  Моя думка полягає в тому, що якщо ціна, що стягується, є справедливою і клієнт не згоден з нею, це означає, що їй бракує структури, щоб заплатити за хорошу роботу в цій сфері. Це не ваша провина.

  Уявіть собі час, який ви вклали, щоб отримати рівень професіоналізму, до якого ви прийшли. Було б справедливо для вас, щоб звільнити всі ці інвестиції тільки тому, що ваша перспектива не підготуватися фінансово, щоб дозволити собі витрати на роботу SEO в просуванні вашого сайту?

  Як ви бачите, визначте, скільки стягується за SEO роботу також не так складно. Це чиста і проста математика. Будьте в курсі цього та інших питань, пов'язаних з SEO і все інше, пов'язане з цифровим маркетингом, підписуючи наш Інформаційний бюлетень .

  Альберто Валле, директор і викладач Академії маркетингу

  Скільки стягувати за роботу SEO

  5 (100%) 1 голос [s]


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»