Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Скільки заробляють SEO оптимізатори

  Діяльність SEO оптимізаторів, є однією з найбільш затребуваних в наші дні і в залежності від регіону, попит на фахівців даної області суттєво змінюється. Зокрема, після проведеного аналізу було виявлено, що користуються найбільшим попитом на SEOоптімізаторов, спостерігається в далекосхідному регіоні.

  За офіційними даними, кількість вакансій на цю посаду збільшилася на 32%, за останні 3 місяці. Дані тенденції пояснюються низькою заробітною платою в даному регіоні, в порівнянні з іншими областями.

  Скільки заробляють SEO оптимізатори? Середня вартість послуг фахівців цього профілю складає 50 000 рублів. Як вже говорилося, ціна залежить від регіону, наприклад, в Москві, заробітна плата оптимізаторів становить 60-80 т.р.

  р


  Мінімальна заробітна плата оптимізаторів помічена в Комсомольськ-на-Амурі, де її середнє значення становить всього 27 тисяч рублів. Так само низька заробітна плата оптимізаторів була помічена в Хабаровську - близько 31 т.р.

  У Владивостоку, оптимізатори можуть отримувати трохи більше 40 000 рублів. Для порівняння, далекосхідний регіон супроводжується заробітними платами програмістів в розмірі 55 т.р., а системні адміністратори отримують близько 35 т.р.

  За кордоном, вартість роботи SEO оптимізаторів оцінюється набагато вище. Наприклад, в країнах Європи, навіть «рядовий» фахівець може отримувати близько 45 000 доларів. У той час як керівники відділів інформаційних технологій, отримують зарплату в 100 000 доларів.

  Саме тому багато оптимізаторів вибирають віддалене співробітництво і намагаються працювати виключно з іноземними клієнтами.

  Окремо хотілося б сказати, що сфера працівників інтернету активно розвивається в США, де солідний прибуток можуть отримувати не тільки SEO оптимізатори, але і SEO копірайтери. У порівнянні з Європою їх заробітна плата трохи нижче, але, тим не менше, її можна вважати досить солідною.

  З огляду на цю інформацію, працювати за кордоном набагато вигідніше, тому більшість різних віддалених працівників вибирають закордонні біржі фрілансу, завдяки яким сподіваються знайти «щедрих» замовників.

  Розповідаючи про те, що кількість вакансій ITспеціалістов збільшується, хотілося б сказати, що так само спостерігаються тенденції збільшення попиту на веб дизайнерів, контент - редакторів і програмістів. Виходячи з цього, не складно здогадатися, на кого краще всього піти вчитися в наш час.

  Раджу відвідати наступні сторінки:
  - Історія про зіпсований сайт
  - Чим відрізняється XHTML від HTML
  - Самовираження за допомогою блогу


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»