Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Скільки заробляють сеошникі в США та інших країнах світу

  1. Заробіток SEO-фахівця в США
  2. Заробіток SEO-фахівця в інших країнах
  3. Значення експертність зростає

  SEO - щодо «молода» галузь навіть за кордоном, не кажучи вже про просторах Рунета, де багато власників бізнесу все ще не розуміють, що створення сайту, це тільки початок великого шляху.

  Інтернет відноситься до того невеликого числа галузей, де зростання триває навіть під час кризи. Це, звичайно ж, впливає і на попит на послуги SEO-фахівців, а також привертає увагу до цієї професії з боку молодих людей.

  Не менш цікавим питанням як для тих, хто вже давно працює в цій галузі, так і тих, хто тільки дивиться в бік побудови кар'єри оптимізатора, є можливості в плані зростання зарплати. І якщо в Рунеті все більш-менш зрозуміло, то щодо того, скільки заробляють сеошникі в інших країнах, інформації мало.

  А адже зарубіжні клієнти, в першу чергу, з англомовних країн - ласий шматочок для будь-якого фахівця. Уява відразу починає малювати бюджети з декількома нулями в доларах, стабільний потік замовлень і клієнтів, яким практично нічого не треба пояснювати - вони і так «в темі».

  Але, це я так, трохи відволікся. Повернемося до питання про доходи. Я вирішив проаналізувати різні джерела, щоб знайти якомога більше інформації про те, скільки заробляють сеошникі в різних країнах. Оклад гуру-маркетологів все ж не той показник, який нам потрібен, так що мова йде переважно про фахівців середнього рівня в штаті компаній.

  Заробіток SEO-фахівця в США

  згідно з даними Payscale.com , Середній річний дохід SEO-фахівця в Сполучених Штатах складає близько $ 43 000, і коливається від $ 31 тис. До $ 65 тис. Доларів. При цьому, як видно на скріншоті нижче, ще близько $ 5000 щорічно, можна отримувати у вигляді різних бонусів:

  Не менш цікавий зріз і по Hourly Rate (погодинна ставка), в тому числі і за переробки (overtime):

  Однак, в 2014 році фахівці Moz.com проводили схоже дослідження і після опитування більш ніж 3700 респондентів, складена ними картина по доходах мала такий вигляд:

  З урахуванням того, що середній номінальний доход на душу населення в США становить близько $ 50 000 в рік, це більш реалістичні цифри. Швидше за все, вся справа в тому, що в Payscale.com просто порахували середній реальний дохід за вирахуванням податком, а в Moz - номінальний.

  Також, в Moz.com виявили цікаву, хоча й цілком очікувану закономірність - чим більшою кількістю навичок ви володієте, тим більше буде ваш потенційний дохід.

  На ілюстрації видно, що заробіток інтернет-маркетолога, веб-аналітика або фахівця в області ecommerce-просування, істотно більше, ніж дохід простого сеошника або іншого фахівця вузького профілю.

  І третім пунктом в нашому списку йде статистика від рекрутингового агентства The Creative Group. Згідно з їхніми дослідженнями ринку, в США SEO-фахівець з досвідом роботи від 1 до 3 років, може розраховувати на винагороду своєї праці у розмірі від $ 52 000 до $ 71 000.

  Наприклад, професіонал з маркетингу в електронній комерції, з тим же досвідом, заробляє вже від $ 87 000 до $ 120 000. Зовсім не дивно, якщо враховувати рівень розвитку інтернет-торгівлі на Заході.

  Таким чином, якщо спробувати вивести середню цифру по всім трьох джерел, середній дохід оптимізатора в США у нас виходить на рівні $ 60-70k.

  А на закуску, ось вам ще цікава інфографіка від searchenginejournal.com, в якій вказана зарплата по найбільших містах, в тому числі і для суміжних спеціальностей:

  Заробіток SEO-фахівця в інших країнах

  Ринок послуг по пошуковому просуванню і іншим інтернет-маркетингу за межами США набагато менше, так що інформацію по цій темі знайти вже куди складніше. Але, посидівши ввечері з чашкою кави перед монітором, я все ж зміг накопати чимало всього цікавого.

  Наприклад, консалтингова компанія Hudson поділилася своїм звітом за 2016 рік , В якому говориться, що початківець SEO-спеціаліст в Великобританії може розраховувати на зарплату на рівні від 25 000 до 35 000 фунтів стерлінгів. Більш досвідчені колеги вже отримують від 40 000 до 55 000 фунтів. А оклад керівника напрямку інтернет-маркетингу складає від 80 000 фунтів і вище.

  В Австралії, за даними тієї ж Hudson, заробіток сеошника становить в середньому від $ 60 000 до $ 80. 000 для початківців, а досвідчений професіонал, згідно звіту MitchelLake Group може заробляти від $ 90 000 до $ 120. 000, що істотно більше середньої заробітної плати по країні.

  Таким чином, в далекій Австралії, досвідчені колеги по цеху можуть відчувати себе більш комфортно, ніж в будь-якій іншій країні світу.

  В кінці 2016 року у блозі Semrush.com з'явилася цікава стаття , В якій розглядалися особливості ніші пошукового просування в країнах Європи.

  В контексті мого поста, там можна знайти наступні цікаві дані:

  • консультація досвідченого оптимізатора в Данії коштує $ 150-250 на годину, а сам ринок відрізняється низькою конкуренцією серед фахівців;
  • в Чехії SEO-фахівець може розраховувати на зарплату від $ 724 до $ 1509 в місяць (середня ЗП по країні - $ 1075);
  • в Україні через економічну кризу, який вплинув і на платоспроможність клієнтів, більш досвідчені фахівці активно переорієнтовуються на західні ринки.

  Значення експертність зростає

  Наша галузь складається переважно з самоучок, і в становленні SEO-фахівця дуже важливу роль відіграє практичний досвід. Відносно низький поріг входу в професію і часто нерозуміння її особливостей з боку роботодавця, призводить до того, що на ринку росте кількість претендентів з невеликим досвідом і знаннями.

  Все це призводить до зниження середнього рівня оплати, але, в той же час, з отриманням досвіду і збільшенням стажу доходи фахівця істотно зростають. Це однаково актуально як для Заходу, так і для Рунета.

  SEO ускладнюється, і в чистому вигляді застосовується все рідше. У сучасних реаліях, для ефективного просування необхідна комплексна проробка проекту на технічному рівні, в плані юзабіліті, контенту, залучення трафіку з самих різних джерел. Потреба в збільшенні експертність стає актуальною як ніколи раніше.

  Щоб вистояти і успішно працювати в умовах зростаючої конкуренції в професійному середовищі, необхідно розвивати свої навички як спеціаліста з комплексного інтернет-маркетингу.

  Бюджети стають більше, технології складніше, а відповідальність вище. Але, якщо рухатися в правильному напрямку, ваш заробіток як фахівця буде тільки рости.

  Якщо у вас є досвід роботи над просуванням сайтів в інших країнах або інформація щодо заробітку SEO-фахівців, що працюють на іноземних ринках - поділіться в коментарях, нам всім буде цікаво!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»