Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Slingshot Дослідження показує перевагу Google SERP

  Нещодавно  Рогатка SEO  проведено дослідження поведінки користувачів у спробі визначити вплив рейтингу пошукової системи сторінки на органічні рейтинги кліків (CTR)

  Нещодавно Рогатка SEO проведено дослідження поведінки користувачів у спробі визначити вплив рейтингу пошукової системи сторінки на органічні рейтинги кліків (CTR). Результати цього дослідження були опубліковані у білій книзі "Повість про два дослідження: встановлення Google & Bing кліків.

  Як видно з назви, основною метою дослідження було вивчити відмінності між рейтингами кліків між двома основними пошуковими системами США, лідером галузі Google та у власності Microsoft Bing і як вони можуть допомогти кількісно визначити рентабельність інвестицій (ROI) з кампаній SEO.

  Slingshot вирішив звернутися до своїх досліджень, намагаючись відповісти на ряд питань, що стосуються спостережуваних кривих CTR для органічних результатів США на обох пошукових системах і як вони порівнюють один з одним, серед іншого, що стосується поведінки користувачів.

  Оскільки компанія бачить органічний рейтинг кліків у пошукових системах як один з найкращих показників для вимірювання взаємодії з користувачами, і оскільки Google і Bing розміщують приблизно 95% всіх запитів пошукових систем, це дослідження мало на меті дати уявлення про те, наскільки цінним є Перша сторінка рейтингу може бути на будь-якому сайті.

  Деякі тверді дані, представлені в Білій книзі, включають:

  - Сертифікати Google показали спостережений CTR 18,2% для рейтингу номер один і 10,05% для рейтингу номер два.

  - BIP SERPs показав спостережуваний CTR 9,66 відсотка для рейтингу номер один і 5,51 відсотка для рейтингу номер два.

  - Загальний середній рейтинг кліків для перших органічних результатів пошуку на Google - 52,32%.

  - Загальний середній рейтинг кліків для органічних результатів пошуку на першій сторінці в Bing становить 26,32%.

  - Щомісяця близько 117 мільйонів пошуків у Bing є терміном "google". (Підказка: це не великий знак лояльності користувачів.)

  Докази ясно показують, що користувачі набагато більше довіряють результатам пошуку Google, особливо на першій сторінці, ніж те, що може запропонувати Bing. Згідно з доповіддю, після вивчення поведінки користувачів на основі CTR, Slingshot хоче "підкреслити важливість ранжирування в першій десятці позицій у Google SERPs".

  Щоб прочитати повний звіт, натисніть посилання вище або просто перейдіть тут .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»