Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Сміливі та епічні заголовки SEO: що робить одне, що розриває одне?

  1. Основні факти про хороші титули Назва, безсумнівно, є одним з найважливіших факторів ранжування для...
  2. Як створити назви, які є привабливими для людей і чому це важливо
  3. Надмірна оптимізація?
  4. Інструменти, корисні для створення назви:
  5. Підсумок:

  Основні факти про хороші титули

  Назва, безсумнівно, є одним з найважливіших факторів ранжування для Google: те, що ви поклали всередину тегів, має вирішальне значення для пошукових систем, щоб зрозуміти, про що ваш сайт. Але що більш важливо: для потенційного користувача або майбутнього клієнта важливо зрозуміти, що таке ваш веб-сайт, і що він / вона повинен вибрати його з усіх результатів пошуку в Google, що означає, що всі психологічні трюки дозволені (навіть брудні) ! Уявімо масштаб, де зліва ми маємо титули, які добре оптимізовані для SEO і на правильні назви, які є переконливими (принаймні теоретично):

  Уявімо масштаб, де зліва ми маємо титули, які добре оптимізовані для SEO і на правильні назви, які є переконливими (принаймні теоретично):

  Я не впевнений у вас, але я не натискаю жодного з них - титули ліворуч нудні, а ті, що на праві, виглядають занадто сенсаційно, отже, спам. Саме тому створення назв для онлайн-контенту трохи складніше! Потрапити в цю зелену пляму може бути майже неможливо на початку, але ви повинні спробувати.

  Давайте не забувати про здоровий глузд: не кожен вміст дійсно зроблений, щоб стати величезним, вірусним ударом. Так що, можливо, не найкраща ідея, щоб дуже важко спробувати створити помітний заголовок для повідомлення про швидкі кредити готівкою або щось подібне - у більшості таких випадків достатньо добре оптимізованого, дружнього до Google заголовка.

  Але якщо ваша тема є тенденційною та / або дійсно цікавою, ви, можливо, намагаєтеся зробити її максимально привабливою для користувачів.

  Кілька порад щодо оптимізації назви SEO:

  Загалом, хороші назви повинні бути короткими. Чому?

  • Google (зазвичай) показує лише перші 40 до 60 літер заголовка через обмеження ширини 512 пікселів для кожного результату в SERP, тому це залежить від використовуваних символів. Тут ви можете прочитати більше про це, а також перевірити, чи буде ваша назва "вирізана" Google чи ні. Пам'ятайте, що Google завжди може переписати ваш заголовок відповідно до певного запиту.

  57 символів у назві тут…

  57 символів у назві тут…

  … Але тільки 44 тут.

  • Можливо, найважливішою функцією назв буде відображення у верхній частині веб-переглядача або на вкладках веб-переглядача, розташованого поруч із значком favicon. Там зазвичай не так багато місця, тому коротші назви забезпечують кращий досвід перегляду.
  • Заголовок також завжди відображається, коли ваш вміст надсилається в соціальних мережах - і зазвичай вони також мають обмежений простір. Тому застосовується те саме правило, що й у п. 1. \ t

  Тут залишилося багато місця - хороша робота Elephate!

  Кожен титул теоретично повинен містити ключове слово, яке ви намагаєтеся класифікувати (хоча це, ймовірно, не завжди буде можливим, наприклад, коли ви намагаєтеся класифікувати ключове слово з довгим хвостом). Спробуйте створити назву з цим ключовим словом як перше слово або принаймні зберегти його якомога ближче до фронту. Згідно з МОЗ, це дозволить вам трохи покращитися.

  Якщо ви вже створили певну обізнаність про бренд, вкажіть своє ім'я в кінці кожного заголовка - деякі користувачі будуть натискати ваш результат лише тому, що вони вас знають.

  Якщо ви вже створили певну обізнаність про бренд, вкажіть своє ім'я в кінці кожного заголовка - деякі користувачі будуть натискати ваш результат лише тому, що вони вас знають

  Однією з найважливіших функцій хорошої назви є точність: ви не хочете вводити в оману своїх читачів, тому завжди створюйте назву, яка має відношення до вмісту. Незначність - це явний знак того, що ваш веб-сайт є недостовірним і, можливо, спамом, як для Google, так і для користувачів.

  Як правило, надто оптимізувати назви з технічної точки зору важко (якщо ви не наповнили ключові слова, але це вже інша історія). Проте легко забути або нехтувати цим простим набором правил, які забезпечують кращий досвід роботи користувачів і краще на сторінці SEO , отже, краща позиція в SERP'S

  Як створити назви, які є привабливими для людей і чому це важливо

  На сторінці SEO важливо, безумовно, але є й важливі фактори ранжування, які базуються на людських діях, таких як: рейтинг кліків, час, витрачений на веб-сайт, участь користувачів тощо.

  Заголовки, які відповідають всім правилам, викладеним у попередньому параграфі, все ще можуть бути нудними, і ваша потенційна аудиторія вважає їх нецікавими.

  Як залучити та зацікавити потенційних користувачів за допомогою залучених заголовків? Іншими словами: як оптимізувати назви для людей?

  Емоції

  Люди часто схильні діяти в Інтернеті дуже емоційно, тому вони, ймовірно, натискають щось на кшталт “Ви ніколи не вірите, що зробив цей божевільний кіт!”, Навіть якщо кішки, як правило, байдужі до цих людей.

  Один з найпростіших (але і дуже зловживаних) методів для підвищення продуктивності вашого контенту - грати на широкому діапазоні емоцій - як позитивних, так і негативних. Це найчастіше виражається в заголовках, оскільки вони є першою (а часто і тільки) частиною змісту, що з'являється.

  Особливо добре працюють емоційні заголовки соціальні засоби комунікації .

  Деякі з найбільш часто використовуваних емоцій для «заманювання» людей:

  • невіра
  • надія
  • гнів
  • розчарування
  • пристрасть
  • тривожність
  • марнославство
  • радість
  • настрої

  Цей короткий список, однак, не виснажує всі можливості або навіть невелику їх частину. Це завжди залежить від копірайтера або маркетолога вмісту, щоб вибрати правильне слово, яке б викликало емоційну відповідь від цільової групи.

  Пам'ятайте: те, що працює для однієї ніші, не завжди повинно працювати для іншої.

  Колесо Плютчіка емоцій - всі вони можуть бути використані для створення великої назви!

  Цікавість

  З усіх емоцій, цікавість, мабуть, найважливіше для інтернет-маркетингу. Тому я вирішив обговорити його в окремому пункті.

  Це дійсно просто зрозуміти - потрібно зробити користувачам цікаво про ваш вміст. Єдиний спосіб зробити це - створити назву, яка змусить людей бачити, про що йдеться.

  Кілька універсальних порад для створення інтригуючих назв:

  • Не розголошуйте ВСЕ в назві.
  • Задайте питання в назві. Звичайно дайте відповідь у змісті. Це питання може бути риторичним.
  • Зробіть заголовок схожим на незакінчений вирок.
  • Здивуйте користувача непопулярними заявами - те, що навіть може суперечити загальним знанням, бути спірним або очевидно неправдивим. Чудовим прикладом є тут

  Відображати значення

  Якщо ви займаєтеся контент-маркетингом, ваш пост, швидше за все, надає певну цінність. Що потрібно зробити, але це, щоб переконатися, що значення відображено в назві, так що користувачі знають відразу, що саме вони можуть вийти з нього.

  Якщо ви створюєте свій контент для певної групи людей, це також гарна ідея, щоб вирішити їх у вашій назві так чи інакше, наприклад "Поради щодо назв для експертів SEO".

  Номери!

  Люди люблять списки. Всі види списків. Існує декілька причин .

  Це особливо добре працює в Інтернеті, тому не бійтеся придумати цікаві списки і завжди відображати їх у заголовках. Іноді ви можете навіть обдурити розуми користувачів титулом, який виглядає як список, але це не так, наприклад, "Два простих методу, щоб тримати автомобіль чистим" - подивіться, що я там зробив?

  Просто подивіться на результати Google для того, "що робить переконливу назву"!

  Примітка: однак, ви, ймовірно, не хочете мати тільки списки на вашому блозі.

  Виділитися з натовпу

  Залежно від даної платформи, роду аудиторії та ніші, ви можете хотіти, щоб ваша назва відрізнялася від іншого вмісту в ніші.

  • Використовуйте знаки оклику! Це зробить ваше повідомлення сильнішим!
  • Не бійтеся писати ВАЖЛИВІ ЧАСТИ титулу в CAPS.
  • Використовуйте складну мову.
  • Іноді трохи перебільшують, може навіть хвалитися назви.

  Надмірна оптимізація?

  Чи можливо навіть переоцінити назву з точки зору користувача? Я б сказав, що це так.

  • "Цей звичайний плід зцілює цукровий діабет!"
  • "Дивіться цей божевільний відео, перш ніж він буде заборонений!"
  • “Техаська мама заробляє 50000 $ на день! Дізнайтеся, як зараз! "
  • "Підліток соромляться професійним спортсменам одним простим трюком!"
  • «Відновлюйте волосся за 3 тижні без операції!»

  Ви, безумовно, визнаєте цей "вид" назв. Для них характерні рідна реклама . Їх єдина мета полягає в тому, щоб генерувати трафік будь-якою ціною (зверніть увагу на те, як ці назви використовують все, що я писав вище, майже всі відразу). Хоча вони часто не в змозі забезпечити якісний контент, популярність цієї форми оголошень говорить сама за себе. Зараз.

  Зараз

  Я вважаю, що ця форма маркетингу повільно зменшуватиметься, тому що люди стають більш розумними, більш усвідомленими про свою діяльність в Інтернеті, і втомилися від нікчемних рідних оголошень - це одна з причин, чому кількість розблокованих пристроїв постійно зростає .

  Навіть ті, хто не знайомий з AdBlock або подібним програмним забезпеченням, зрештою стануть сліпими для них, як вони стали сліпий до прапорів .

  Тому, я пропоную вам скористатися всіма порадами, знайденими вище, можливо, за раз. Ви не хочете, щоб хто-небудь з ваших користувачів змінював ваш якісний вміст за допомогою спам-роликів.

  Інструменти, корисні для створення назви:

  Є кілька інструментів, які можуть зробити весь процес набагато простішим. Але пам'ятайте: жоден інструмент (ще) не може придумати кращу назву, ніж кваліфікований людина.

  • http://coschedule.com/headline-analyzer - Цей чудовий інструмент аналізує вашу назву кількома способами : баланс слів, побудова граматики, використання ключових слів, довжина та емоційне значення, а потім дає вам оцінку. Якщо він низький, ви також отримаєте поради щодо його покращення. У мене A +.
   Можна також переглянути, як він виглядає в Google.
   Дуже зручно!
  • http://www.contentforest.com/ideator - ContentIdeator фактично створений для виявлення ідей для повідомлень у блогах, які ще не існують. Але це дає вам ці ідеї у вигляді добре розвинених назв.
   Грайте з ними трохи, і ви будете розвивати гостру майстерність створення прохолодних і помітних заголовків навіть для нудних тем.
  • http://www.aminstitute.com/headline/index.htm - Заголовок Analyzer розбиває вашу назву для оцінки EMV (Emotional Marketing Value).
   Чим вище, тим краще, хоча не хвилюйтеся, якщо ваші оцінки низькі на початку - на мій погляд, це вимагає дуже досвідченого, рідного копірайтера, щоб досягти пропонованого співвідношення 30-40% емоційних слів у назві.
  • http://www.contentrow.com/tools/link-bait-title-generator - Генератор назв Linkbait - чудовий інструмент, який має тенденцію до перебільшення, так само, як випливає з назви?
   Звичайно, ви можете взяти свій титул прямо з нього, але моя порада буде: створити з її допомогою щось оригінальне. Також:
   "Чому ви повинні відмовитися від сексу і присвятити своє життя сео-титулам"
   ?
  • https://yoast.com/wordpress/plugins/seo/ - Yoast - відмінний плагін WordPress, який вимірює загальний показник SEO для кожного повідомлення. Оскільки назва є важливою частиною, вона також дасть вам деякі підказки про те, як поліпшити свою назву. Дійсно корисно.

  Підсумок:

  Заголовки є невід'ємною частиною SEO - як з точки зору людей, так і з пошукових систем. Знання того, як створювати цікаві, цікаві або провокуючі назви, ймовірно, підвищуватимуть кількість переходів, але важливо, щоб це не було надмірним, оскільки воно стало доменом спамерів оголошень. Не забувайте використовувати інструменти, які допоможуть вам у цьому процесі!

  Чому?
  Як залучити та зацікавити потенційних користувачів за допомогою залучених заголовків?
  Іншими словами: як оптимізувати назви для людей?
  Іноді ви можете навіть обдурити розуми користувачів титулом, який виглядає як список, але це не так, наприклад, "Два простих методу, щоб тримати автомобіль чистим" - подивіться, що я там зробив?
  Надмірна оптимізація?
  Чи можливо навіть переоцінити назву з точки зору користувача?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»