Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SMM-подія тюменського літа, яке не можна пропустити - Некомерційне партнерство «Тюменський діловий клуб»

  SMM-подія тюменського літа, яке не можна пропустити

  Всі ми розуміємо, що за соцмережами майбутнє. Все менше людей звертають увагу на рекламу на радіо, телебаченні, в журналах, на вуличних банерах. Прокинувшись, ще до першої чашки кави або навіть душа кожен поспішає включити мобільні пристрої і оперативно перевірити новинні стрічки друзів і сторінок, на які підписаний. Щоб пробитися до свого клієнта і потрапити йому на очі рекламодавці повинні вийти в інтернет простір, інакше це зроблять більш підприємливі конкуренти. Вибору немає. Треба освоювати нові технології та віртуальний світ, якщо хочете успішного бізнесу і «бути в тренді».

  Тренінг Даміра Халілова (Москва) «Маркетинг в соціальних мережах» пройде в Тюмені 11 серпня - це щільний фундамент знань з SMM (продажі, маркетинг і просування в соціальних мережах). Організатор заходу - Тренінговий центр «Практикум» за підтримки НП «Тюменський ділової Клуб».

  Ще в 2006 році, коли у багатьох навіть не було першого аккаунта в мережах на Одноклассниках, Дамір з ідейними колегами вирішив на комерційній основі використовувати соціальні мережі, як майданчик, де можна забезпечити продажу замовникам і підвищити впізнаваність і лояльність до бренду.

  У 2008 році спочатку тренінг Даміра Халілова створювався для внутрішнього навчання співробітників GreenPR, коли профільного SMM навчання в СНД ще не існувало. На даний момент програма тренінгу допрацьовувалася вже понад 500 разів. Соціальні мережі постійно вдосконалюються, вводяться нові обмеження і правила, з'являються нові інструменти і сервіси. Всі вони вивчаються і тестуються фахівцями GreenPR і лягають в основу нової ітерації програми.

  Учасники тренінгу гарантовано отримають всі ключові і ефективні технології просування в соціальних мережах і месенджер і все найновіші можливості, які тільки недавно з'явилися на ринку навчання SMM.

  Експерт Дамір Халілов особливо рекомендує пройти навчання не тільки SMM-фахівців, співробітникам підприємств які працюють з соцмережами, маркетологам, а головне, підприємцям. Керівникам дізнаються як працює система просування і продажів в інтернеті, що вимагати від виконавців, як не витрачати в пусту бюджет на інтернет-просування, виявити необхідну цільову аудиторію і створити грамотну стратегію інтернет-маркетингу.

  Участь платне. Реєстрація учасників за тел .: (3452) 61-15-52, Гульнара Гордієнко.

  Довідка: Дамір Халілов - власник і генеральний директор SMM агентства «Green PR», власник і керівник освітнього проекту «Школа ефективного інтернет-маркетингу», автор бестселера «Маркетинг в Соціальних мережах». Він провів більше 700 успішних компаній на різних інтернет-майданчиках, охоплення аудиторії в обговореннях 500 000 чоловік, 3,5 млн користувачів привернув в групи клієнтів, забезпечив більш 2,5 млн. Переглядів промороликів, більше 50 інфоприводів, створених з його участю виведені в ТОП Яндекс.

  Текст і фото: Тренінговий центр «Практикум» в Тюмені.

  18+


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»