Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SMM просування у ВКонтакте

  Перше, що слід знати про ВКонтакте: це найбільш відвідуваний сайт Росії. Його середньомісячна аудиторія в 3 рази перевищує аудиторію головної сторінки Яндекса і майже в 2 рази цей же показник Однокласників. Це п'ятий (!) По відвідуваності сайт у всьому світі, за даними Similarweb .

  Незважаючи на це, по сьогоднішній день зберігається стереотип, що у ВКонтакте сидять тільки школярі (докладно обговорювали це тут ). Безумовно, серед молоді ВК - найпопулярніша соціальна мережа. Але середній вік користувачів вже давно перейшов за 20 років, що щомісяця підтверджується сервісами зі збору аналітики. Більше 46% відвідувачів вже закінчили школу, ВНЗ і є платоспроможною аудиторією:

  Дані за травень 2017, Brand Analytics

  Якщо ви - сучасний керівник або інтернет-маркетолог, якому не страшні стереотипи, в цій статті ви дізнаєтеся про основні етапи і важливі особливості SMM-просування ВКонтакте.

  1. Вибір типу спільноти

  Не поспішайте відразу створювати групу і заповнювати її фотографіями товарів і послуг. Перше, що потрібно зробити - визначити вид спільноти, який більше підходить вашим завданням в SMM: Публічна сторінка або Група.

  Відмінності між Публічної сторінкою і Групою:

  1. 1 Група буває відкритою, закритою і приватної (запрошення відправляються адміністраторами); Публічна сторінка відкрита завжди і для будь-яких користувачів;
  2. 2 На Публічної сторінці записи розміщуються тільки від імені цієї Сторінки, але при цьому користувачі пропонують записи для розміщення;
  3. 3 В Групі учасники можуть розміщувати записи самостійно (якщо дати їм доступ);
  4. 4 На Публічної сторінці блоки "Обговорення", "Фотографії" та "Аудіозаписи" розташовані праворуч, в Групі - по центру.
  5. 5 Від імені Публічної сторінки створюються заходи, від Групи - немає;
  6. 6 На Публічної сторінці немає блоку "Свіжі новини" (меню), але можна створювати wiki-сторінки;
  7. 7 У Групи є розділ для зберігання документів;
  8. 8 До Групи можна запрошувати інших користувачів через кнопку "Запросити друзів" (діє для всіх учасників), обмеження - до 40 запрошень на добу.
  9. 9 Одне з важливих переваг Публічної сторінки - щоб відображати логотип в профілях передплатників, у вкладці "Цікаві сторінки", це сприяє природному приросту аудиторії:

  Якщо ви створюєте майданчик для інформування передплатників про новини компанії - вибирайте Публічну сторінку. Група ж призначена для активної взаємодії між учасниками, дискусій в "Обговорення" і обміну матеріалами. Ви зможете перевести Групу в Паблік і навпаки, але робити це можна не частіше ніж один раз на 30 діб.

  1. Назва та заповнення основної інформації

  Оформлення спільноти ВКонтакте починається з назви. Воно повинно:

  1. 1 Бути зрозумілим цільової аудиторії і ємним;
  2. 2 Утримувати назва бренду;
  3. 3 Якщо компанія локальна, бажано вказати в назві місто.

  Приклад: оффлайн магазин "Блинная" знаходиться в м Єкатеринбург. Можливі варіанти назви: "Магазин млинчиків | Єкатеринбург "," Млинці, пироги - Млинцева на Дамбі ". Поганий варіант: "Найсмачніша їжа в місті" (в якому місті? Що то за їжа?).

  Другий пункт - заповнення блоку Інформація про компанію. Пропишіть УТП бренду, опис цільової аудиторії, вашу ідею або місію. Місцезнаходження та контакти - обов'язково. Не допускайте того, щоб опис перетворилося в "стіну тексту" - приміряйте табуляцію, скорочуйте пропозиції, пишіть тільки найважливіше.

  Все це потрібно врахувати, щоб випадковий відвідувач максимально швидко зміг зрозуміти, що ви можете йому запропонувати, і чому йому вигідно вступити в вашу групу.

  1. оформлення

  Напевно, не варто додатково пояснювати: якщо у вашій компанії є сайт, стиль оформлення в соцмережах повинен з ним перегукуватися, щоб у користувача не було відчуття, що це майданчики різних брендів.

  Переконайтеся, що на обкладинці і / або аватарі спільноти є контактні дані для зв'язку з відділом продажів або іншим контактною особою; якщо це оффлайн-магазин - вкажіть адресу. Обкладинка, аватар і будь-яка інша візуальна складова вашої спільноти повинні бути належної якості, привертати увагу потенційного передплатника, а також давати йому якусь первинну інформацію про співтоваристві (чому він повинен підписатися?).

  Якщо у бізнесу є знижка або девіз, обкладинка - вдале місце для його розміщення.

  До важливих моментів дизайну також відносяться: меню групи (зручна навігація по спільноті або з посиланнями на сайт), розділ "Товари", наявність коректних посилань в блоці праворуч, наявність єдиного стилю в публікаціях (з візуальної точки зору).

  Якщо у вас немає навичок володіння Photoshop або аналогічних програм, зверніться до фахівців - зараз майже всі агентства і фрілансери готові надати послугу оформлення окремо від ведення спільноти ВКонтакте.

  1. наповнення спільноти

  Що ж, легка частина просування бізнесу ВКонтакте позаду: перед вами красиво оформлена група або публічна сторінка, підготовлено УТП, дані про компанії заповнені інформативно, посилання і обговорення готові. Тепер приступаємо до головного: наповненню спільноти контентом.

  Пам'ятаємо, що спочатку проводиться аналітична робота по визначенню цільової аудиторії - писали про це тут

  Ми вже знаємо, що любить наша аудиторія, чого боїться. Завдання - подавати їм такий контент, таку інформацію, яка буде для них актуальною, при цьому прямо або побічно пов'язаної з вашим товаром / послугою. Варіацій контенту на поточний момент більше 20, але виділяють 3 основних:

  1. 1 Інформаційний контент: записи, які не несуть прямого повідомлення про продаж товару / послуги; в них розміщується корисна інформація, важливі новини індустрії, цікаві факти, опис бізнес-процесів - подробиці залежать від вашої ніші;
  2. 2 Розважальний контент: публікації, які бавлять користувачів; це можуть бути веселі історії, картинки, можливо навіть анекдоти, але обов'язково на тему конкретно вашого бізнесу, в іншому випадку такий контент може бути погано сприйнятий аудиторією, а групу вважатимуть несерйозною (особливо для продукції середнього і високого цінових сегментів). Зазвичай такі пости отримують більше залученості (лайки, репости);
  3. 3 Продає контент: обережно, не переборщіть! У соціальних мережах можна продавати в лоб. В першу чергу користувачі шукають спілкування, розваги та користь, тому, якщо ви будете спамити постами з рекламою, від вас в кращому випадку одпишуть, в гіршому - залишать негативний відгук або одпишуть від новин групи.

  Основні помилки початківців:

  1. 1 Спам постами. Думати, що через частоти публікацій до вас звернуться більше клієнтів - оману. Для деяких бізнесів підходить публікація 1-2 постів в тиждень.
  2. 2 Туди ж можна віднести публікацію відразу декількох записів в один і той же час (особливо часто зустрічається у спільнот інтернет-магазинів). Через "розумної стрічки" всі ці записи ваш передплатник точно не побачить.
  3. 3 Обмеження текстових постів символами (не більше 300/500/1000 символів в один пост). Довжина постів залежить і від типу контенту, і від бізнесу, і від конкретного продукту, про який йде мова.

  Не обмежуйте своїх передплатників в описі товару / послуги або в запису іншого напрямку контенту, якщо вона потребує детального розгляду. І, навпаки, не розпиляйтеся в цілу статтю, якщо публікація того не вимагає: наприклад, ваш товар з'явився в новому кольорі.

  1. 4 Дуже, дуже багато смайликів. Якщо у вас розважальний паблік - можливо, це буде доречно. Але коли ви просуваєте бізнес, покупців цим не зацікавите, а лише справите враження несерйозного спільноти або неадекватного адміністратора. У помірній кількості смайли шкоди не приносять :)
  1. Спілкування з аудиторією

  Якщо ви визначили цільову аудиторію і публікуєте правильний контент, рано чи пізно через співтовариство почнуть надходити Ліди.

  Лід - це потенційний покупець, клієнт, в нашому випадку - користувач ВКонтакте, який будь-яким чином зреагував на ваш контент, спільнота. Наприклад - уточнив вартість в ЛС або залишив коментар під постом, в якому виявив свій інтерес до продукції.

  Соцмережі = комунікації, тому ви повинні бути готові відповісти на звернення користувача хоча б протягом пари годин, інакше зв'язок з ним (читай - інтерес, емоція) може бути загублена. Ком'юніті-менеджмент - це окремий напрямок просування в соціальних мережах, якому можна і потрібно вчитися, якщо ви хочете самостійно обробляти ліди або вступати в розмову з передплатниками від імені компанії або як її представник.

  Дуже добре, якщо у вас є досвід в особистих продажах. Його потрібно модернізувати під соціальні мережі, тоді у вас буде перевага перед конкурентами, які таким навиком не володіють (а це більшість). Ефективний продавець - це завжди перевага, не має значення, яким чином відбувається продаж: онлайн, оффлайн або по телефону.

  Крім продажів, важливо вміти лояльно реагувати на конфліктну ситуацію, будь то негативний відгук або "протистояння" між передплатниками. Ком'юніті-менеджер поверне 90% таких ситуацій на сторону компанії, навіть якщо спочатку здавалося, що критика необґрунтована.

  Як відомо, із найзатятіших противників бренду може вийти відданий фанат, якщо правильно працювати з негативом, прислухатися до думки клієнтів і по можливості усувати причини цього негативу.

  1. Реклама в ВКонтакте

  Який би класний контент і аудиторія у вас не були, але, щоб співтовариство активно росло і приносило продажу, буде потрібно запускати рекламу. Коротенько перерахуємо основні види реклами для ВКонтакте:

  1. 1 таргінг тізерна реклама. Це маленькі рекламні блоки, які відображаються тільки на ПК, зліва під пунктами меню:
  1. 2 таргетовану рекламу в стрічці новин. Відображається як на ПК, так і на мобільних пристроях:
  1. 3 Органічна реклама в інших спільнотах. Можна викупити місце в групі, цільова аудиторія якої максимально перетинається з нашою, і розмістити там свій контент - рекламний або нативний:
  1. Статистика

  Отже, ми створили спільноту, розібралися в потребах цільової аудиторії, наповнюємо його відповідним контентом, ведемо рекламу і отримуємо Ліди. Що далі? А далі робимо те ж саме, але спираємося на власну статистику.

  Звертаємо увагу на такі параметри, як:

  • дані передплатників (вік, стать - відповідаємо своєю цільовою аудиторією або б'ємо не в ту ціль?);
  • охоплення аудиторії (збільшується чи ні?);
  • активність (у яких записів найбільше залученості).

  Скористайтеся спеціальними сервісами для аналізу спільнот (не тільки своїх, але і конкурентів): Popsters або JagaJam . Статистика показує, вірну чи стратегію просування ви розробили, дозволяє оцінити можливості для зростання і скорегувати дії на найближчий місяць.

  PS Є міф, що після початкової "настройки" спільноти і набору передплатників можна кинути просування, а збір лидов збережеться - це не так. Точно так само як в SEO, робота в соціальних мережах повинна тривати до тих пір, поки ви хочете отримувати відчутну віддачу від цього каналу.

  1. підсумки

  У досвідченого SMM-менеджера в арсеналі близько 40 різних інструментів просування. Вони використовуються в залежності від виду бізнесу, від позиціонування бренду на ринку і в соцмережах, щомісяця з'являються нові SMM-тренди. Але без вивчення і розуміння основ результат від цих інструментів буде в рази менше.

  Якщо ви візьміть до уваги поради зі статті, то випередите на цьому полі більше половини своїх конкурентів (а то і всі 80% - актуально для малого і середнього бізнесу). Соцмережі - це прекрасна можливість налагодити контакт з діючими та потенційними клієнтами, не бійтеся просуватися, особливо ВКонтакте. Якщо у вас з'явилися питання по SMM-просування, задавайте їх в нашому суспільстві ВКонтакте: vk.com/siteactiv .

  PS При замовленні послуг просування через співтовариство діє знижка 5%;)

  Автор: Ігнатьєва Вероніка, SMM-фахівець «СайтАктів»

  В якому місті?
  Що то за їжа?
  Ому він повинен підписатися?
  Що далі?
  Вік, стать - відповідаємо своєю цільовою аудиторією або б'ємо не в ту ціль?
  Збільшується чи ні?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»