Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  СММ (SMM) Просування в соціальних мережах

  1. Принцип нашої роботи / список робіт які ми здійснюємо
  2. Вартість SMM просування в Сочі

  СММ Просування в Соц. мережах

  СММ Просування в Соц

  Що таке SMM маркетинг

  Social Media Marketing (SMM) (маркетинг в соціальних мережах) - процес залучення трафіку або уваги до бренду або продукту через соціальні платформи (FACEBOOK.COM, INSTAGRAM.COM, OK.RU, VK.COM). Це комплекс заходів щодо використання соціальних медіа в якості каналів для просування компаній і вирішення інших бізнес-завдань.

  Маркетинг (Marketing) в абревіатурі недостатньо точне слово, так як під ним мається на увазі просування, яке входить в комплекс маркетингу. Тобто, більш точну назву - просування в соціальних мережах від англ. Social media promotion (SMP).

  Основний упор робиться на створення контенту, який люди будуть поширювати через соціальні мережі самостійно, вже без участі організатора. Вважається, що повідомлення, що передаються по соціальним мережам, викликають більше довіри у потенційних споживачів товару або послуги. Це пов'язується з рекомендаційної схемою поширення в соціальних медіа за рахунок соціальних зв'язків, що лежать в основі взаємодії.

  Просування в соціальних мережах дозволяє точково впливати на цільову аудиторію, вибирати майданчики, де ця аудиторія більшою мірою представлена, і найбільш підходящі способи комунікації з нею, при цьому в найменшій мірі зачіпаючи незацікавлених в цій рекламі людей.

  Важливо відзначити, що просування в соціальних мережах застосовується не тільки на товари і послуги. Активно використовують дану технологію засоби масової інформації. Вони створюють свої облікові записи в соціальних мережах, розміщують свій контент і тим самим збирають передплатників (читачів свого продукту).

  Принцип нашої роботи / список робіт які ми здійснюємо

  підготовка
  1 крок - За

  ведення, настройка і оформлення сторінок і груп у соціальних мережах під фірмовий стиль компанії: Facebook, ВКонтакте, Одноклассники, Instagram, Blogger, Google+, Twitter.

  2 крок - Налаштування кросспостінг (пов'язуємо соц. Мережі з Вашим сайтом) для автоматичного вивантаження інформації яка розміщується на вашому сайті (тільки з CMS 1C-Bitrix).

  3 крок - Налаштування рекламної кампанії в соціальних мережах і подальше ведення реклами в соц мережах. Рекламний бюджет замовник оплачує самостійно в рекламні майданчики (під нашим керівництвом).

  4 крок - Налаштування аналітики дзвінків - виділяється персональний виділений номер для даної реклами:
  1 варіант "без запису розмов" - можливо просто купити нову сім-карту будь-якого оператора налаштувати переадресацію на потрібні робочі номери компанії. Це дозволить підраховувати вхідні дзвінки, але не дозволить вести запис розмов.
  2 варіант "із записом тел. Розмов" - ми підключаємо спеціальну послугу "IP телефонія" для вашої компанії, це дозволить Вам записувати розмови, налаштувати різні сценарії переадресаций, встановити голосові вітання, підключити телефонію до CRM системі.

  5. крок. - настройка CRM системи "Бітрікс24" для роботи відділу продажів (облік дзвінків, звернень, он-лайн чат, облік клієнтів, робота з документами, постановка завдань).
  Щоденні роботи
  1. Підготовка щоденних постів для соц. мереж по тематиці пов'язаної з діяльністю Вашої компанії (відео та фото матеріали надає замовник (підходить зйомка з телефону з гарною камерою)) - як і що знімати ми підкажемо, і проведемо навчання Вашого співробітника.

  2. Підготовка щоденних звітів по вхідним дзвінкам, зверненнями.

  Вартість SMM просування в Сочі

  Щоденні роботи з ведення - 15 000 руб. у місяць.

  Якщо у Вас виникли питання, то можете отримати безкоштовну консультацію по телефону +7 (862) 291-07-68


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»