Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Що фотографів потрібно знати про SEO

  1. Виправити свій веб-сайт
  2. Розробити стратегію ключових слів
  3. Отримуйте зворотні посилання
  4. Скільки, як часто, як довго?

  У 1994 році на Всесвітній павутині було зареєстровано менше 3000 зареєстрованих сайтів. Google не існує. Концепція онлайн-пошуку була в кращому випадку рудиментарна.

  Сьогодні існує більше мільярда активних веб-сайтів. Під керівництвом Google пошукові системи стали ініціаторами все більш складних, семантичних способів пошуку вмісту в Інтернеті. І пошукова оптимізація (SEO) - акт максимізації видимості веб-сайту для пошукових систем - перетворився на одну з найважливіших занять для будь-якого бізнесу, який присутній в Інтернеті.

  І пошукова оптимізація (SEO) - акт максимізації видимості веб-сайту для пошукових систем - перетворився на одну з найважливіших занять для будь-якого бізнесу, який присутній в Інтернеті

  © Роб Грір
  Роб Грір

  Роб Грір завжди була в авангарді цієї галузі, починаючи з того дня, коли побудував свій перший веб-сайт у 1995 році до проектів веб-розробки для подібних компаній Wal-Mart, Dillard's, Conoco і NASA, до свого 2011 року заснування компанії Good Gallery, компанії SaaS який надає веб-сайти для фотографів. По дорозі Грір став професійним фотографом, перетворюючи пристрасть до створення образу в високооцінену кар'єру в комерційній, портретній та весільній фотографії.

  Здатність Гріра до SEO залишилася, і сьогодні він консультується з фотографами на практичних, самостійних методах, які допоможуть їм максимізувати свою онлайн-видимість. Він буде говорити в глибині цих методів Зображення США у Нешвіллі, 11-13 січня 2018 року, і він поділився деякими основами.

  Він буде говорити в глибині цих методів  Зображення США  у Нешвіллі, 11-13 січня 2018 року, і він поділився деякими основами

  © Роб Грір

  Виправити свій веб-сайт

  Ви не можете працювати на стратегії SEO з поганим веб-сайтом. Якщо ваш сайт повільний, погано розроблений або не підходить для мобільних пристроїв, потрібно вирішити ці проблеми, перш ніж ви зможете оптимізувати пошук.

  Хороший веб-сайт не лише приваблює відвідувачів, але й зберігає їх на вашому сайті. Якщо хтось трапляється на ваш сайт, то він негайно йде, це називається відскоком. Високий показник відмов негативно впливає на те, як пошукові системи класифікують ваш сайт. Наприклад, дослідження показали, що якщо хтось знаходить вас за допомогою пошуку Google, відвідає ваш сайт, а потім негайно натискає кнопку "Назад", щоб повернутися до результатів пошуку, Google перемістить ваш сайт до результатів пошуку.

  Швидкість завантаження сторінки (як швидко завантажується ваш веб-сайт) також є критично важливими. Грір стверджує, що це, мабуть, найважливіший фактор у SEO. "Що є причиною № 1, коли хтось залишає веб-сайт?" - запитує він. - Він не завантажується досить швидко. Нам нудно, а ми йдемо. Експерти кажуть, що ваші сторінки повинні завантажуватися за три секунди або менше. Якщо це займе більше часу, ви зазвичай втрачаєте щонайменше 7 відсотків вашого трафіку в секунду. ”І всі ті люди, які залишають ваш сайт, тому що сторінки завантажувалися занадто довго, здогадуються, в яку категорію вони потрапляють: відскоки.

  Чим повільніше сайт, тим вищий показник відмов і нижчі показники вашого сайту в результатах пошуку.

  "Якщо ви серйозно ставитеся до SEO, вам потрібно створити веб-сайт, який добре працює", говорить Грір.

  Якщо ви серйозно ставитеся до SEO, вам потрібно створити веб-сайт, який добре працює, говорить Грір

  © Роб Грір

  Розробити стратегію ключових слів

  Ключові слова велика частина SEO, але вони також широко не зрозуміли. У дуже базових термінах, як вони застосовуються:

  Люди використовують пошукові системи для пошуку речей. Вони здійснюють пошук, ввівши ключові слова або фрази, а пошукові системи сканують веб, щоб знайти сторінки, які містять ці ключові слова або фрази. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт високо оцінювався в результатах пошуку для певних ключових слів або фраз, ви можете націлити їх, реалізуючи ці ключові слова або фрази на вміст веб-сайту.

  Концепт здається досить простим, але додаток, де багато фотографів виходять з траси. По-перше, фотографи, як правило, говорять про свою галузь, а не для своїх клієнтів. Тому ключові слова, які вони використовують на своєму веб-сайті, не завжди є те, що шукають їхні клієнти. По-друге, фотографи люблять розміщувати зображення, але не обов'язково текст. Пошукові системи не завжди роблять велику роботу з інтерпретації того, як зображення відносяться до ключових слів, тому фотографи повинні додати написаний вміст, підписи та альтернативний текст для своїх зображень, щоб допомогти пошуковим системам.

  Одна справа - високо оцінювати конкретне ключове слово; це абсолютно інша річ, щоб високо оцінити ключове слово, яке фактично приводить відвідувачів на ваш сайт. Наприклад, припустимо, що ви займаєте перше місце в Google для "підводної фотографії будора Топеки". Звучить чудово. Але чи дійсно хтось шукає цей термін? Якщо обсяг пошуку дуже низький, то, ймовірно, не варто витрачати час на націлювання на цей термін.

  З іншого боку, спроба класифікації ключового слова або фрази, яка є занадто загальною, може виявитися марною практикою, оскільки конкуренція занадто висока. Візьміть, наприклад, "фотографа Лос-Анджелеса". Якщо ваше ім'я - Роб Грір, і ви були на цій грі SEO протягом тривалого часу, ваші шанси на перерву в першу сторінку рейтингу на Google є незначними.

  "Ключ до ефективного націлювання на ключові слова відбувається після того, як плоди, що підвішують, залишаються актуальними для вашого бізнесу", - пояснює Грір. "Це означає націлювання на менш конкурентоспроможні терміни, але все ще створює достатню кількість пошукових запитів, щоб вони коштували неприємностей".

  Як ви це робите? Грір пропонує зробити чотири кроки:

  1. Орієнтуйтеся на область. Якщо ви працюєте в основному районі метро, ​​розбийте опис свого бізнесу на певну область або район. Замість «нью-йоркського фотографа» або навіть «манхеттенського фотографа», спробуйте «фотографа Greenwich Village».
  2. Завдання за спеціальністю. Тоді ще краще ознайомтеся з послугою, яку ви намагаєтеся рекламувати, наприклад, "сімейний портретний фотограф Грінвіч-Віллідж". Чим ви більш конкретними, тим меншою буде загальна кількість пошуків цих ключових слів, але більш релевантними будуть ваші пошукові запити бізнесу.
  3. Цільові місця, де ви працюєте. Це особливо ефективно для весільних фотографів. Багато весільних пар починають шукати весільні місця, перш ніж шукати фотографа. Вони можуть здійснювати пошуки зображень або ключових слів Google, пов'язані з певними місцями. Подумайте про те, щоб створити на своєму веб-сайті певний вміст своєї роботи з конкретними місцями, а також зафіксуйте ключові фрази, пов'язані з весільною фотографією на цих місцях.
  4. Використовуйте інструменти, щоб створити більше ідей для ключових слів. Існує декілька онлайнових інструментів, які допоможуть вам знайти ідеї щодо ключових слів і виведення ключових слів. Google Planer ключових слів є безкоштовним інструментом і корисним для початківців. Moz Keyword Explorer є платною послугою, але дозволяє здійснювати пошук один раз на день безкоштовно. Вона дає деяке розуміння і добре для тих, хто готовий зробити наступний крок.

  © Роб Грір

  Отримуйте зворотні посилання

  Зворотні посилання - це посилання на ваш сайт з інших сайтів. Вони служать таким чином, щоб пошукові системи, такі як Google, визначали популярність і авторитет вашого сайту. По суті, чим більше сайтів, які посилаються на ваш сайт, тим популярнішим є ваш сайт, а вищий Google розглядає його як надійний джерело інформації.

  Також, чим вище авторитет сайтів, що посилаються на вас, тим більш цінними є посилання. Посилання на ваш сайт від вашого місцевого флориста є великим, але посилання з популярного весільного блогу Style Me Pretty є набагато більш цінним.

  Як ви отримуєте зворотні посилання? Почніть із запиту. Запитайте постачальників, місця та місцеві ділові партнери, яких ви знаєте. Якщо ви опублікуєте або надсилаєте зображення до блогів, попросіть публікації посилатися на ваш сайт.

  Інший спосіб отримати більше зворотних посилань, щоб зареєструвати свій бізнес з місцевих каталогів і онлайн-списки. Заохочуйте клієнтів розміщувати відгуки Google і Yelp. Надішліть свою інформацію до списків фотографа та місцевої торговельної палати. Якщо є можливість мати респектабельний сайт посилання на ваш сайт, йти на це.

  © Роб Грір

  Скільки, як часто, як довго?

  SEO - це конкурс. Бути успішним у SEO означає робити більше, ніж ваші конкуренти і робити це краще. Скільки це? Це залежить від того, що роблять ваші конкуренти. Ваша мета - створити більш цікавий, більш унікальний контент, який краще говорить вашій аудиторії, ніж ваша конкуренція. Хороше правило: почати з принаймні 300 слів вмісту і масштабувати до 1000 слів або більше для поглиблених повідомлень у блогах або веб-сторінок, які ви дійсно хочете оптимізувати.

  Як часто? Настільки, наскільки вам потрібно одноразово до конкуренції. Пошукові системи нагороджують вас публікацією вмісту, але це тимчасово. Ви можете розмістити щось, що буде ранг протягом тижня або місяця, а потім він може впасти. Ключовим моментом є створення контенту, який буде витримувати випробування часом, тобто вічнозеленим змістом.

  Як довго? В середньому на цільову частину вмісту у результатах пошуку потрібно близько 3,4 місяців. Існують тисячі факторів, які можуть змінити цей термін, але пам'ятайте, що SEO - це довгострокова гра. Повна оптимізація веб-сайту сьогодні не гарантує, що ви з'явитеся у верхній частині результатів пошуку завтра. Це вимагає часу і старанності.

  "SEO - це навичка, як і фотографія", - говорить Грір. - Ви повинні практикувати. Відвідуйте семінари, читайте інтернет-ресурси, спілкуйтеся з консультантом і постійно виховуйте себе. Це поле змінюється, що вимагає постійної уваги. Як тільки ви зрозумієте основи, ви можете легко адаптуватися. Так, пошукові системи постійно змінюються. Але за великим рахунком, основи для SEO не змінюються ».

  5 SEO TRUTHS від Роб Гріра

  Джефф Кент - головний редактор професійного фотографа.

  Що є причиною № 1, коли хтось залишає веб-сайт?
  Але чи дійсно хтось шукає цей термін?
  Як ви це робите?
  Як ви отримуєте зворотні посилання?
  Скільки це?
  Як часто?
  Як довго?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»