Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Що і як - Як розкрутити групу в Контакті

  1. За ключовим словом у назві групи.
  2. За кількістю учасників.
  3. Біржі для розкрутки груп і сторінок в Вконтакте
  4. Хороший результат приносить реклама вашої сторінки в групах і паблік.
  5. Кількість лайків і коментарів або поведінковий фактор.
  6. Періодичність оновлення матеріалів.
  7. Оригінальний і якісний контент.
  8. Конкурси для передплатників спільноти.
  9. Хештег - ваш помічник у розкручуванні Вконтакте

  Створюючи групу або паблік в соціальній мережі "Вконтакте" кожен, в душі сподівається, що його група (сторінка) буде якщо не самою, то хоча-б однієї з популярних і відвідуваних ВКонтакте.

  І ось, створивши безліч постів, запросивши туди своїх друзів і знайомих, через деякий час розуміємо, що народ в групу не йде і наші пости, над якими ми так старалися і витрачали багато часу, ніхто не читає І ось, створивши безліч постів, запросивши туди своїх друзів і знайомих, через деякий час розуміємо, що народ в групу не йде і наші пости, над якими ми так старалися і витрачали багато часу, ніхто не читає. Що ж робити? Кинути все і видалити групу? Або вихід є? Є спосіб розкрутити групу в контакті?

  У даній статті ми розповімо вам як же все-таки "загнати" в групу народ і просунути її на рівень найпопулярніших.

  Розкрутити групу в Контакті, насправді, не складно. Найважливіше, що необхідно знати, за якими параметрами в Контакте відбувається ранжування груп і сторінок:

  1. За ключовим словом у назві ;
  2. За кількістю учасників ;
  3. поведінковий фактор ;
  4. оновлення матеріалів ;
  5. оригінальний контент ;
  6. Конкурси для передплатників
  7. За допомогою # хештегів

  Але для початку визначимося для чого вам потрібна група Вконтакте.

  Варіантів може бути безліч і перераховувати все не має особливого сенсу. Зупинимося на кількох основних:

  • Реклама послуг, що надаються,
  • Продаж товарів,
  • Клуб за інтересами,
  • Заробіток на рекламі,
  • Розкрутка власного сайту,
  • або просте людське "хочу".

  Далі, розібравшись з тематикою спільноти, і створивши його, розберемося з його розкручуванням.

  За ключовим словом у назві групи.

  Тобто, якщо ви робите групу присвячену своєму улюбленому музичному колективу або виконавцю або, можливо, власній групі, то в назві ви повинні уточнити приналежність її до музичної тематики. Наприклад так: "ПОП-ГРУПА Стиглі Вишеньки". В іншому випадку ваша група або публічна сторінка вконтакте буде сусідити з групами кулінарної або садово-городньої тематики. Вам воно треба?

  За кількістю учасників.

  Навряд чи у вас знайдеться така кількість друзів і знайомих в Контакте, щоб розділяти позиції першості поряд з групами, в яких значиться за сотню тисяч учасників, а то і більше. Для початку найпростіше вчинити трохи нечесно, і купити їх, так би мовити, для поштовху групи. Народ дуже неохоче вступає в групи з невеликою кількістю учасників. І, природно, навпаки. Чим більше учасників, тим частіше у вас будуть з'являтися нові відвідувачі. Без такої реклами не обходиться, мабуть, жодна популярна група.

  Найкраще скористатися спеціальними біржами займаються розкручуванням груп і сторінок в Контакте. Ось деякі з них, самі, на наш погляд, кращі і не дорогі:

  Біржі для розкрутки груп і сторінок в Вконтакте

  Біржа реклами в соціальних мережах.

  Високоефективний інструмент розкрутки в соц мережах Vkontakte, Instagram, Youtube, Twitter, Facebook і Однокласники

  Система активної розкрутки і заробітку в соціальних мережах.

  Але зловживати ними не варто, не більше 3000 чоловік в тиждень. Занадто швидке зростання учасників викличе підозри у адмінів в Контакте і вас, швидше за все, знизять у рейтингу, а то і забанити групу зовсім. Краще частіше, але менше. Стабільність зростання теж в плюс.

  Так само стежте за тим, щоб в групі було якомога менше забанених учасників. Вони теж негативно впливають на рейтинг. Їх бажано видаляти зовсім.

  Хороший результат приносить реклама вашої сторінки в групах і паблік.

  Можна самостійно домовлятися з адміністраторами, але простіше скористатися сервісами займаються рекламою в соціальних мережах. Вказати в них необхідну інформацію по вашій групі або паблік, а інше за вас зроблять працьовиті менеджери сервісів.

  Ось наприклад:

  Зручний сервіс для ефективної реклами в спільнотах ВКонтакте і Однокласники

  Кількість лайків і коментарів або поведінковий фактор.

  Важливим фактором (поведінковим чинником) для рейтингу групи є те, наскільки активно учасники поводяться на сторінці, ставлять лайки, розповідають друзям, коментують матеріали і т.д. Тут вам не допоможе ніхто крім вас самих. Адже поведінка учасників безпосередньо залежить від того, наскільки відвідувачам буде цікавий запропонований вами матеріал. Звичайно і ці параметри можна накрутити за допомогою бірж, але чи дасть це бажаний результат - питання.

  Періодичність оновлення матеріалів.

  Чим частіше ви будете додавати матеріали в вашу групу, тим швидше вона буде рости в позиціях пошуку. Але захаращувати групу марними матеріалами кожні п'ять хвилин теж не варто. Учасники просто почнуть іти. Контент, в будь-якому випадку, повинен бути якісним і оригінальним.

  Оригінальний і якісний контент.

  Оригінальність контенту, тобто матеріалів розміщених на вашій сторінці, має на увазі собою відсутність точно таких же в інших групах і в інтернеті в цілому.

  Звичайно, в силу обставин, не кожен може написати якісний матеріал на потрібну тему. Тому їх також, як і все інше можна замовити і купити. Ось вам для прикладу пара бірж:

  Біржа унікальних текстів і статей

  Унікальна біржа контенту

  Заходьте і просто шукайте вже готову, необхідну вам статтю або матеріал, до речі за дуже невеликі гроші. Якщо такої не виявилося просто замовте її одному з авторів, вказавши необхідні параметри. Ціна в даному випадку договірна.

  Конкурси для передплатників спільноти.

  Влаштовувати конкурси з цінними призами за підписку, лайки і розповісти друзям - ще один чудовий варіант. Тут всю роботу за вас зробить нелюдська жага халяви і впевненість у власній непомірною удачі (Ну мені-то вже точно пощастить). Головне, в кінцевому підсумку, не обманювати користувачів, а віддати кому-небудь обіцяний приз. Інакше підуть погані чутки, що є величезний мінус. Можна вибрати переможця особисто, методом "тику", за видимі досягнення, або скориставшись сервісами по проведенню конкурсів в соціальних мережах. Так, є і такі. Як то кажуть: "Святе місце порожнім не буває".

  Існує безліч "білих" способів розкрутити групу в контакті.

  • Можна чесно рекламувати її через сам контакт,
  • домовлятися з адміністраторами інших груп,
  • скористатися спеціальними сервісами про рекламу вашої групи,
  • розміщувати посилання на своєму сайті (якщо звичайно він у вас є),
  • Надрукувати візиток купу,
  • і навіть просто розповідати про неї на вулицях.

  Можна скористатися і не дуже чесними способами.

  • Нещадно спамити на стіні в інших групах,
  • відсилати повідомлення випадковим користувачам з посиланням на вашу групу,
  • Скористатися sms розсилкою.

  Коротше кажучи - задовбати весь світ і уславитися спамером навік! Але за це можна потрапити в бан. Всі засоби хороші і мають право на існування. Найголовніше це ваше бажання, наполегливість і завзятість.

  Хештег - ваш помічник у розкручуванні Вконтакте

  Хештеги - решітки або дієз, кому як більше подобається, допоміжний символ для виділення ключових слів, або фраз. Ставиться перед необхідним словом або фразою:

  • # розкрутка
  • # какраскрутітьгруппу
  • # КакРаскрутітьГруппу
  • # как_раскрутіть_группу_Вконтакте
  • #raskrutkagrupp

  Ключове слово або фраза, при додаванні хештегом (#), в Вконтакте автоматично перетворюється на заслання, при натисканні на яку користувач потрапляє на сторінку пошуку за цим ключовим словом.

  Хештеги В контакте підтримують і кирилицю і латиницю, як вам буде завгодно.

  Прогалини не підтримуються. Замість них можна використовувати підкреслення "_", або різний регістр, як на прикладі вище.

  Природно вони допомагають розкрутити вашу групу, так як спрощують пошук і роблять ваші матеріали більш доступними для користувачів Вконтакте.

  З додаткових питань про розкручування груп в контакті звертайтеся через форму зворотного зв'язку , Вам обов'язково дадуть відповідь. Можлива допомога в розкручуванні груп.

  Калькулятор розрахунку піноблоків дивіться
  Все про каркасний будинок можна знайти тут
  Як зняти кімнату в комунальній квартирі дивіться тут

  Мітки: розкрутити , в контакті , інтернет , соціальна мережа

  Додати коментар

  Що ж робити?
  Кинути все і видалити групу?
  Або вихід є?
  Є спосіб розкрутити групу в контакті?
  Вам воно треба?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»