Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Що означають терміни SMO ​​і SMM?

  1. У попередніх статтях ми бачили, що означають терміни SEO та SEM, але ми хочемо йти далі. Чи знаєте...
  2. SMO (оптимізація соціальних медіа)
  3. SMM (маркетинг у соціальних мережах)

  Допоможіть нам поширити хороший вміст:

  У попередніх статтях ми бачили, що означають терміни SEO та SEM, але ми хочемо йти далі. Чи знаєте ви, що таке SMO і SMM?

  Чи знаєте ви, що таке SMO і SMM

  Ці два терміни пов'язані з позиціонуванням у соціальних медіа. Це два різних типи дій, один з яких зосереджений на оптимізації, а інший - на маркетингу.

  SMO (оптимізація соціальних медіа)

  Він складається з виконання оптимізаційних дій на веб-сторінці щодо соціальних медіа. Дія може бути, наприклад, для створення кнопок для обміну та розповсюдження контенту в соціальних мережах, таких як знамениті "Like", "Share" або "RT" . Також для оптимізації соціальних профілів розглядається стратегія, що полегшує пошук і розпізнавання соціальних профілів (через телефон, місце розташування, веб-сторінку, зображення, відео ...). У цих випадках ми намагаємося включити найважливіші ключові слова в певні поля, такі як описи.

  SMM (маркетинг у соціальних мережах)

  Мова йде про просування веб-сайту, бренду, компанії або продукту в соціальних мережах за допомогою методів прямого маркетингу, використання посилань або платіжних оголошень шляхом друку або кліку. В даний час можна здійснювати пряму рекламу через рекламні платформи на Facebook, Twitter або Linkedin.

  Слід виділити великий сегментаційний потенціал, який дозволяють соціальні платформи, включаючи конкретні критерії, засновані на даних, які ми вказуємо в нашому профілі або в коментарях у публікаціях або вмісті, які ми поділяємо.

  Цей вид реклами легко реалізувати. Все, що вам потрібно зробити, це створити одну або кілька оголошень, що складаються з зображення та тексту, вибирати та сегментувати нашу цільову аудиторію. Це одна з найскладніших частин, тому що для того, щоб отримати саме тих людей, яких ви хочете, ви повинні знати, як сегментувати з точністю і вибрати ті інтереси та демографічні дані, які є найбільш доцільними. Після цього потрібно просто вибрати спосіб оплати, і ваше оголошення буде готовим.

  У Вас є запитання? Ви просто повинні зв'язатися з нами 😉


  Допоможіть нам поширити хороший вміст:

  Чи знаєте ви, що таке SMO і SMM?
  У Вас є запитання?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»