Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Що потрібно знати для створення landing page

  Посадочні сторінки (або Лендінзі, landing page) - це односторінкові сайти, створені для просування одного конкретного торгового пропозиції. Якщо вам потрібно продати партію взуття, тренінг, вебінар або тур в Єгипет, зібрати контакти зацікавлених у вашій послузі користувачів, то створення односторінкового продає сайту - кращий спосіб досягнення цієї мети.

  Правильно створений і оформлений Лендінгем призведе більше клієнтів, ніж звичайний сайт. При цьому посадкова сторінка може бути і частиною великого продуктового сайту, якщо вона має короткий зрозумілий URL і відрізняється за структурою і зовнішнім виглядом від його інших сторінок. Головне, що потрібно пам'ятати при створенні landing page - гранична чіткість як товарної пропозиції, так і призову до дії (call to action).

  Перед тим як створити сайт Лендінгем , Потрібно чітко визначитися з його головною метою, тобто розуміти, що ви будете продавати або просувати. Пропозиція, для якого створюється посадкова сторінка, має бути чітким і лаконічним. А заклик до дії - твердження, яке говорить клієнту про те, яку дію йому потрібно зробити (купити, замовити, заповнити, підписатися і т.п.) - повинен бути гранично переконливим.

  Структура більшості Лендінзі практично однакова. І нехай це не лякає тих, хто тільки планує створювати власну посадкову сторінку. Такий шаблон Лендінзі вже не раз довів свою ефективність, тому краще не йти в особливе творчість і придумувати щось своє - щось, що може і не спрацювати. Інша справа, що хороша посадкова сторінка нічого не варто без такого ж хорошого товарної пропозиції або, як мінімум, заклику до дії.

  На посадкової сторінці повинен бути розташований логотип компанії / бренду / товару, яскравий і зрозумілий заголовок, який говорить, що саме ви продаєте і навіщо покупцеві купувати ваш товар. У клієнта, який ознайомився з пропозицією на landing page, не повинно залишатися додаткових питань: інформація на landing page повинна бути гранично чіткою і не залишати місця фантазії.

  Заклик до дії (call to action) повинен бути оформлений у вигляді кнопки, на якій розміщено чітку пропозицію з одним-двома словами, серед яких обов'язковий дієслово, наприклад, «Купити», «Підписатися на розсилку», «Залишити e-mail», «Замовити».

  Як створити landing page? Зробити це можна різними способами. Існує велика кількість шаблонів для Лендінзі для різних систем управління контентом. Наприклад, можна встановити безкоштовну CMS WordPress і скористатися готовим шаблоном посадкової сторінки. Такі ж шаблони можна знайти і для інших систем управління контентом (Drupal, Joomla). Є й інший спосіб - можна замовити створення посадкової сторінки в веб-студії.

  Найнадійніший спосіб створення Лендінзі - використання системи управління сайтами UMI.CMS . Для посадкової сторінки досить наймолодшій редакції системи Lite і готового безкоштовного шаблону.

  Вибравши готовий шаблон посадкової сторінки, ви отримаєте якісний професійний сайт-одностранічнік з готовим дизайном, структурою і демо-контентом, після чого вам залишиться тільки заповнити його своїм вмістом. Створюючи посадкову сторінку на готовому шаблон UMI.CMS, ви можете бути впевнені, що ваш Лендінгем буде якісно оформлений, вірно структурований і зручний для користувачів.

  Як створити landing page?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»