Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Що таке анкор (текст) посилання, вага посилання і анкор лист

  1. Що таке анкор лист і як розраховується вага посилання
  2. Безанкорние посилання і околоссилочний текст

  Всім привіт! сьогодні на SEO-Mayak.com сьогодні я розповім, що таке анкор посилання, які вони бувають і як впливає текст посилання і околоссилочний текст на ранжування сайту в пошуковій системі.

  Блукаючи по просторах інтернету ми щодня переходимо по посиланнях, особливо не звертаючи увагу на їх анкор. Та й навіщо, найголовніше щоб тексти посилань ясно давали нам зрозуміти, куди вони ведуть.

  Все правильно, пересічний користувач і не повинен замислюватися про якість посилання по якій він здійснює перехід. Але зате пошукові роботи приділяють анкорами особливу увагу і останнім часом пошуковики всерйоз взялися за боротьбу з не природними посиланнями.

  Але зате пошукові роботи приділяють анкорами особливу увагу і останнім часом пошуковики всерйоз взялися за боротьбу з не природними посиланнями

  Також алгоритми роботів налаштовані на війну зі спам посиланнями, занижуючи у видачі або заганяючи під фільтри ті ресурси, які зловживають «неправильними» анкорами.

  Не буду забігати вперед і постараюся розкласти все по поличках.

  Що таке анкор лист і як розраховується вага посилання

  Приклад, як повинна виглядати посилання з анкором в HTML:

  <a href="site.com"> анкор посилання </a>

  Що таке анкор посилання?

  Анкор (a nchor, в перекладі з англійської якір або прив'язка) - це текст посилання, вірніше її текстовий варіант, який візуально підміняє URL адресу.

  Можна приховати анкор посилання для яндекса за допомогою тега noindex або додати тег nofollow .

  <! - noindex -> <a href="site.com" rel="nofollow"> анкор посилання </a> <! - / noindex ->

  Нагадаю, що по статичному вазі розраховуються такі показники, як ВИЦ (Зважений індекс цитування) для Яндекса і PegeRank для Google. Існує також динамічний вага посилання.

  Динамічний вага залежить саме від анкора і розраховується він на основі збігу тексту посилання із запитом користувача (щільності), а також з ключовим словом статті, на яку веде дана посилання. Незрозуміло, давайте тоді ще раз, але по повільніше.

  Наприклад, в ході внутрішньої перелинковки я поставив посилання на статтю з анкором ключові слова . Стаття, на яку я посилався було заточена під запит «Ключові слова». Користувач, в свою чергу, набрав в пошуку запит «Ключові слова». Як в цьому випадку робот розраховує динамічний вага посилання?

  Мій анкор повністю збігається із запитом користувача, це значить, що щільність ключового слова в тексті посилання становить 100%. Насправді це найвищий показник динамічного ваги посилання, але тут приховані гострі «підводні камені».

  Припустимо я проставив посилання з аналогічним анкором ще n кількості статей і в добавок купив кілька посилань з інших сайтів, в яких використовував той же текст.

  Тепер розглянемо реакцію пошукового робота в хронологічному порядку по ходу проставлення посилань.

  Робот проіндексував статтю, в якій йому зустрілася посилання з вищезазначеним текстом. Робот негайно «пришив» її до анкор листу.

  Незабаром я написав ще одну статтю, в якій знову поставив посилання з тим же текстом. Робот хотів би і цей текст «пришити» до анкор листу, та тільки таке словосполучення там вже є. Що робить пошуковик? Він просто склеює ці два посилання в одну, тим самим поділяючи навпіл їх динамічний вага.

  Але коли пошукова машина склеїть всі інші однакові анкор, то в хід підуть санкції у вигляді накладення фільтра за спам посилання. Ось така невтішна перспектива.
  Але коли пошукова машина склеїть всі інші однакові анкор, то в хід підуть санкції у вигляді накладення фільтра за спам посилання

  Відразу обмовлюся, що мені невідомо, яке повинно бути кількість однакових анкорів, щоб пішли санкції від пошукових систем, але динамічний вага таких посилань буде точно наближатися до нуля.

  Не треба прагне в 100% щільності ключових слів в анкорі, краще розбавляти текст посилання одним або двома додатковими словами. Нехай динамічний вага посилання від цього буде нижче, але зате не відбудеться склейка, що дуже важливо!

  З вищесказаного вже зрозуміло, що пошуковик створює для кожної окремої сторінки так званий анкор лист, в який заносяться всі словосполучення, що зустрічаються в текстах посилань, що ведуть на даний URL адресу.

  Анкор лист - це свого роду невидиме доповнення до статті, яке призначене тільки для очей пошукового робота і чим довше анкор лист, чим більше в ньому варіантів анкоров, тим краще.

  До анкор листу підшиваються тексти як зовнішніх так і внутрішніх посилань. Завдяки анкор листу в Яндекс пошуку можуть брати участь словосполучення, які не були в мета тег «Title», а зустрічаються тільки в текстах посилань. наприклад:

  наприклад:

  При ранжируванні за посиланням робот Яндекса враховує статичний і динамічний вага посилання.

  Безанкорние посилання і околоссилочний текст

  Хіба посилання може бути без анкора? Безанкорние вважаються посилання, текст що не несе будь-яку інформацію для користувача. напімер:

  <a href="site.com"> site.com </a>

  Домен у вигляді анкора, в більшості випадків, не може дати зрозуміти користувачеві, що за контент перебувати у даній URL адресою, тому такі посилання вважаються безанкорние.

  Також до безанкорние можна віднести посилання з текстом «тут», «тут», «читати повністю», «читати далі» і т.д.

  Такі посилання в очах пошукового роботи виглядають більш природно, а як відомо Яндекс почав вести справжню війну з неприродними (явно покупними) посиланнями. Але це тема для окремої статті, так що раджу підписатися на

  В принципі, анкором у посилання може бути звичайний «+» або будь-який інший символ. Кілька місяців тому я видалив зі свого блогу шкідливу функцію, яка проставляється в статтях зовнішні безанкорние посилання у вигляді точки .

  Йдемо далі. Якщо пошуковий робот Яндекс зустрічає безанкорние посилання, то він починає враховувати околоссилочний ТЕКТ.

  Хочу зауважити, що я в основному аналізую пошукову систему Яндекс, так як Google не веде пошук по посиланнях, по крайней мере, він цього не демонструє. Теж саме відноситься і до околоссилочним текту.

  Околоссилочний текст може розташовуватися з правої і з лівої сторони щодо самого посилання або обтікати її з усіх боків. Яша якось хитро враховує ці моменти.

  Цікаве дослідження з приводу безанкорние просування провів на своєму блозі відомий веб-майстер Devaka. Про результати, проведеного експерименту, можете почитати тут.

  Пора зробити деякі висновки з усього вищесказаного:

  Висновок №1. Анкор, неважливо внутрішніх або зовнішніх посилань, повинні бути різними.

  Висновок №2. У зовнішніх посиланнях необхідно також використовувати безанкорние варіанти, в процентному співвідношенні приблизно 50/50.

  Висновок №3. Безанкорние посилання повинні обов'язково мати околоссилочний текст.

  Висновок №4. Анкор і околоссилочний текст повинні надають коротку інформацію про матеріал, який користувач може знайти, перейшовши за цим посиланням.

  Тема анкоров дуже бурхливо обговорюється на різних seo форумах. Пошукові системи також не стоять на місці і з кожним апдейтом підносять оптимізаторів нову поживу для роздумів.

  На сьогодні у мене все. Як Вам стаття?

  З повагою, Віталій Кирилов

  Як в цьому випадку робот розраховує динамічний вага посилання?
  Що робить пошуковик?
  Як Вам стаття?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»