Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Що таке canonical, як і навіщо його налаштовувати

  1. Навіщо потрібні canonical-адреси Канонічний URL (canonical) дозволяє вказати пошуковій системі, яка...
  2. Як перевірити дубльований контент
  3. підсумок
  4. Сподобалася стаття?

  Навіщо потрібні canonical-адреси

  Канонічний URL (canonical) дозволяє вказати пошуковій системі, яка посилання є кращою для індексації. Налаштуванням canonical необхідно займатися, якщо у вас на сайті є сторінки з однаковим змістом. Зважаючи на особливості CMS сайту можуть автоматично створюватися сторінки з одним і тим же контентом за різними адресами URL (детальніше читайте нижче). Поява подібних сторінок можливо внаслідок таких причин:

  1. Якщо ви написали одне й те саме повідомлення в різних темах блогу, то є ймовірність автоматичного створення ще однієї сторінки сайту.
  2. Наприклад, у вас є кілька доменів: http://article.example.com і http://blogs.example.com. І ви плануєте розміщувати інформацію відразу на обох ресурсах. В такому випадку розміщується контент буде дубльованим.
  3. Якщо була оновлена ​​структура вашого сайту, після чого URL сторінок сайту могли бути змінені.

  Щоб не допустити дублювання сторінок сайту в пошуковій видачі, необхідно налаштувати канонічні URL, після чого пошуковик зможе визначити, яку сторінку потрібно індексувати. Розглянемо причини, через які важливо займатися налаштуванням canonical:

  1. Якщо на різних сторінках вашого сайту публікується частково або повністю ідентична інформація, то слід вказати, яку сторінку слід вважати основною.
  2. Одна і та ж інформація, розміщена на різних сторінках, ускладнює отримання статистики про Тут ви швидко зможете.

  Як налаштувати канонічні адреси

  Розглянемо способи настройки «канонічних» URL:

  1. Слід вказати, який URL вважається основним. Зробити це можна за допомогою атрибуту rel = "canonical" тега link. Наприклад, на сайті присутні кілька сторінок з ідентичним вмістом. Для того щоб задати URL https://example.com/buyingcar в якості основного, вказуємо на сторінках з дубльованих контентом в блоці head коду сторінки тег виду <link rel = "canonical" href = "https://example.com/buyingcar "/>. У даній ситуації ви задаєте головний URL, який в подальшому буде використаний для перегляду повідомлення про покупку автомобілів. Також ця сторінка буде показуватися в результатах пошукової видачі. Переважно задавати адресу сайту в абсолютному вигляді (https://example.com/buyingcar), уникайте відносних шляхів (/ buyingcar).
  2. В карту сайту додаємо тільки канонічні URL, в такому випадку ви зможете повідомити пошуковому роботу, які сторінки сайту ви вважаєте основними. При індексуванні сайту пошукової робот не заходитиме на неканонічні сторінки, тим самим швидше індексуючи сайт.
  3. Для різних CMS існують різні плагіни, які дозволяють налаштувати канонічні URL, наприклад, для WordPress можна скористатися Yoast SEO .

  Для різних CMS існують різні плагіни, які дозволяють налаштувати канонічні URL, наприклад, для WordPress можна скористатися  Yoast SEO

  Для OpenCart настройка атрибута canonical проводиться засобами CMS. Необхідно зайти в налаштування товару і задати параметр SEO URL.

  Необхідно зайти в налаштування товару і задати параметр SEO URL

  Для настройки canonical в Joomla потрібно включити в настройках CMS функцію SEF. Після включення для технічних сторінки типу /index.php?option буде додано атрибут rel = "canonical" (із зазначенням URL на сторінку з налаштованим ЧПУ).

  option буде додано атрибут rel = canonical (із зазначенням URL на сторінку з налаштованим ЧПУ)

  Як перевірити дубльований контент

  Перевірити, налаштований canonical для сторінок вашого сайту чи ні, можна за допомогою таких інструментів:

  1. Для перевірки налаштування canonical, відкриваємо html-код сторінки і перевіряємо наявність атрибута canonical у тега link (в блоці <head> коду сторінки).

  Для перевірки налаштування canonical, відкриваємо html-код сторінки і перевіряємо наявність атрибута canonical у тега link (в блоці <head> коду сторінки)

  Плагін для браузерів RDS Bar дозволить переглянути цю інформацію без здійснення зайвих дій. Включаємо дану опцію в налаштуваннях плагіна (Параметри - SEO - теги - Canonical), після чого при переході на сторінки, де canonical налаштований, буде виконуватися на іншій інформація:

  Включаємо дану опцію в налаштуваннях плагіна (Параметри - SEO - теги - Canonical), після чого при переході на сторінки, де canonical налаштований, буде виконуватися на іншій інформація:

  2. Перевірити наявність дубльованого контенту можна за допомогою Розширеного пошуку Яндекса . Для цього вказуємо адресу сайту і частина тексту зі сторінки, контент якої будемо перевіряти на дублювання. У результатах пошуку буде вказано, знайшлися точні співпадіння чи ні. Якщо дублювання відсутнє, то будуть запропоновані варіанти за запитом.

  Якщо дублювання відсутнє, то будуть запропоновані варіанти за запитом

  Також перевірити контент на наявність дублів можна за допомогою операторів пошуку, розглянемо на прикладі Google. Для цього потрібно ввести в пошуковий рядок site: ім'я_домена "запит", в результаті аналогічно пошуку від Яндекса за результатами пошукової видачі робимо висновок про наявність дубльованого контенту.

  Для цього потрібно ввести в пошуковий рядок site: ім'я_домена запит, в результаті аналогічно пошуку від Яндекса за результатами пошукової видачі робимо висновок про наявність дубльованого контенту

  3. Ще один спосіб знайти дубльований контент - унікальність. У цьому нам допоможуть спеціальні програми і сервіси, ми розглянемо на прикладі сервісу text.ru. Для аналізу необхідно додати інформацію зі сторінки вашого сайту в сервіс і запустити перевірку. В результаті ви побачите, на яких сайтах в Інтернеті є такий же текст, і на скільки відсотків ваш текст збігається з текстами інших сайтів.

  В результаті ви побачите, на яких сайтах в Інтернеті є такий же текст, і на скільки відсотків ваш текст збігається з текстами інших сайтів

  підсумок

  Грамотно налаштований canonical підвищує ефективність роботи і прискорює індексування сайту. Якщо у вас не вийде самостійно це зробити, то ви можете звернутися до наших фахівців , І ми зробимо настройку rel = "canonical" для вашого сайту.

  © 1PS.RU, при повному або частковому копіюванні матеріалу посилання на першоджерело обов'язкове.

  Сподобалася стаття?

  Сподобалося? Поділися!

  Php?
  Сподобалася стаття?
  Сподобалося?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»