Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Що таке ЧПУ / SEO-Friednly URL

  Що таке ЧПУ / SEO-Friednly URL

  Олег


  21 березня 2013

  Почнемо з того, що ЧПУ (або людино-зрозумілий Урд) і SEO-Friendly URL це одне і те ж. Що ж це таке і навіщо такі URL взагалі застосовуються? Як визначити «людино-зрозумілий» чи URL чи ні?

  По суті ЧПУ - це URL, що дозволяє користувачеві винести з нього якусь інформацію. До переваг використання таких URL можна віднести:

  • Семантичне відповідність - відповідність вмісту сторінки її адресу.

  • Релевантність - прийнято вважати (хоч, втім, це і доведено експериментально) що використання ключових слів в адресі сторінки є одним з факторів оцінки релевантності сторінки запиту. Здійсніть пошук по будь-якому конкурентному запиту і переконайтеся, що частка URL з ключами (як EMD (Exact Match Domain), так і ЧПУ) в ТОПі дійсно висока. В цілому ЧПУ є одним з загальновизнаних факторів ранжирування .

  • Нормативний аспект - безанкорние посилання з правильно реалізованими ЧПУ, відображаються не тільки на зростанні CTR таких посилань (так як зрозуміло, куди користувачеві пропонують перейти), але і передає контрольний вагу за потрібними ключовими словами, включеним в URL.

  Наведемо приклад:

  шаблон: www.domen.ua/category/brand/model

  Фактична сторінка: www.domen.ua/velosipedy/ukraina/aist

  Така структура URL несе в собі всі з перерахованих вище переваг.

  По-перше, адреса сторінки відповідає її змісту і в повній мірі його описує - сторінка про велосипед «Аист» марки «Україна». Можливо, модель «Лелека» є і в іншого виробника, однак дана сторінка стосується тільки бренду "Україна.

  По-друге, зустрівши десь посилання на цю сторінку, користувач з легкістю визначить цільову сторінку переходу і буде більш схильний здійснити цей перехід, якщо це відповідає його потреби. Ну і, крім іншого, це додаткові входження ключових слів зі своєю вагою.

  Хотілося б також відзначити особливість, яку дуже часто зустрічав не тільки у новачків, а й у досвідчених вебмайстрів. А саме - використання перекладних слів замість трансліта. Тобто замість / velosipedy / категорію називають / bicycle /. Недоліки цього методу очевидні: не всі користувачі знають іноземну мову, пошукова система не вважає ці слова синонімами. Я б вкрай настійно радив використовувати трансліт.

  Теги: внутрішня оптимізація

  Що ж це таке і навіщо такі URL взагалі застосовуються?
  Як визначити «людино-зрозумілий» чи URL чи ні?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»