Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  що таке дефрагментація жорсткого диска і навіщо її проводити

  1. Що таке фрагментація?
  2. Що являє собою процедура усунення фрагментації?
  3. Різні версії ОС - різні способи сортування
  4. Скільки часу займає процес упорядкування даних?
  5. Кілька сторонніх програм

  Комп'ютер - це складний технічний пристрій, яке має апаратну і програмну складову. Для того, щоб комп'ютер працював також швидко як в перший день після покупки необхідно доглядати за ним, і регулярно проводити сервісні роботи. До таких робіт відноситься процес дефрагментації.

  Що таке фрагментація?

  Програма, що управляє файлової системою, намагається рівномірно розподіляти інформацію на вінчестері Програма, що управляє файлової системою, намагається рівномірно розподіляти інформацію на вінчестері. Коли файли віддаляються, в рівномірному просторі, де файли були впорядковані, з'являється порожня область. Коли з'явиться необхідність зберегти новий файл, система покладе в цю порожню область частина цього файлу, а в інше вільне місце - частини, що залишилися. Система знає, що файл розбитий на шматочки і коли користувач запитує його, вона збирає його і передає йому в управління.

  Якщо це буде повторюватися довго, то вся файлова система буде схожа на клаптикову ковдру, де частини файлів розкидані в різних місцях. Це явище і називається фрагментацією.

  Що являє собою процедура усунення фрагментації?

  Навіщо ж усувати цю фрагментацію? Коли диск сильно фрагментований, то сповільнюється швидкість роботи, система починає втрачати час на "складання" розкиданих шматочків даних. Щоб привести в порядок інформацію і розташувати всі шматочки файлів поруч, один за іншим, застосовується процедура усунення фрагментації - дефрагментація.

  Даний дію являє собою упорядкування даних зберігаються на борту жорсткого диска. Як відомо, всі файли вінчестера записані не єдиним блоком, а можуть зберігається в різних розділах hdd. Як приклад можна привести книгу, сторінки якої йдуть не по порядку, а в різнобій. Природно, читати таку книгу вкрай незручно, адже доведеться постійно перегортати сторінки.

  Також складно доводиться працювати зчитує голівці жорсткого диска, який змушений переміщатися від блоку до блоку. Дефрагментація потрібна саме для того, щоб привести всі дані в порядок і упорядкувати їх. Прискорення роботи комп'ютера і зменшення зносу жорсткого диска - саме для цього і потрібна дефрагментація.

  Різні версії ОС - різні способи сортування

  Застарілі версії операційної системи Windows використовували тривалий спосіб упорядкування даних. Необхідно було запустити процес, і провести кілька годин в очікуванні, щоб упорядкування завершилося. Користуватися комп'ютером було не можна.

  Стан справ рішуче змінилося, починаючи з операційної системи Windows Vista (7,8). За допомогою програмно-апаратних засобів можна проводити дефрагментацію у фоновому режимі, і вона ніяк не впливає на роботу з комп'ютером. Зробити і запустити дефрагментацію можна парою кліків миші.

  Скільки часу займає процес упорядкування даних?

  Відповісти на це питання однозначно досить складно. Тривалість процесу дефрагментації залежить і від розміру жорсткого диска, і від потужності комп'ютера, і від кількості даних, а також від того як давно проводилася остання оптимізація. Тому сказати скільки часу займає ця процедура дуже складно.
  Наприклад, в разі якщо необхідно оптимізувати жорсткий диск з великим кешем, то робота по оптимізації значно прискориться. Пов'язано це з тим, що вінчестер з кешем (від 64 мегабайт) працює під управлінням Windows 7, відрізняється високою працездатністю (в кілька разів вище швидкості звичайних вінчестерів) і це дає істотний приріст продуктивності.
  Окремо варто зауважити, що SSD диски не потребують оптимізації, так як за своєю конструкцією - це твердотільні вінчестери найбільше схожі на флеш-карти.

  Кілька сторонніх програм

  Навіщо нам можуть знадобитися інші засоби для сортування даних жорсткого диска
  Навіщо нам можуть знадобитися інші засоби для сортування даних жорсткого диска?

  На жаль, вбудована утиліта оптимізації в Windows 7 не відрізняється високою оперативністю, і не може похвалитися додатковими функціями.

  В даний час, існує величезна кількість програм від інших виробників, які дозволяють зробити оптимізацію диска в найкоротші терміни. Крім того, ці програми мають додатковим функціоналом. Окремо варто відзначити той факт, що для перевірки і приведення в порядок даних на дисках повинна бути зроблені виключення для SSD дисків, так як вони не мають потреби в оптимізації. Отже, виділимо кілька цікавих програм виробляють дефрагментацію жорстких дисків:

  • Defraggler (сумісний з Windows 7,8). Дуже проста програма, але за швидкістю і аналізу даних перевершує вбудовану. Дозволяє зробити аналіз за кілька хвилин, є можливість проведення оптимізації інформації в фоновому режимі;
  • Auslogics Disk Defrag Free (сумісний з Windows 7,8). Більш складна програма, що дозволяє не тільки провести дефрагментацію, а й зробити сортування файлів за типами;
  • IObit Smart Defrag (сумісний з Windows 7,8). Найскладніша з описуваних тут. Дозволяє зробити сортування і оптимізацію в повністю автоматичному режимі, без участі користувачів. Досить налаштувати всього лише раз, і вона буде сама підтримувати комп'ютер в формі.

  Both comments and trackbacks are currently closed.

  Що таке фрагментація?
  Що являє собою процедура усунення фрагментації?
  Що таке фрагментація?
  Що являє собою процедура усунення фрагментації?
  Навіщо ж усувати цю фрагментацію?
  Скільки часу займає процес упорядкування даних?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»