Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Що таке домен сайту?

  1. Домени першого або верхнього рівня
  2. Домен другого рівня
  3. Домен третього рівня
  4. Як безкоштовно створити домен 3-го рівня?

  Домен сайту - це назва будь-якого сайту в інтернеті. Наприклад, google.ru, facebook.com або домен нашого сайту - makeprofitsite.ru

  Це те ж саме як у великому місті, щоб знайти потрібне місце, будинок або магазин їх як то обізвали і потім нанесли на карту. Те ж саме і в мережі інтернет: ви вводите доменне ім'я сайту в свій браузер і потрапляєте на конкретний сайт. Хіба ви не потрапляєте, якщо такого домену немає.

  До речі, наголос в слові домен, падає на букву Е! Деякі мучаться питаннями з приводу правильної вимови, а деякі стверджують навіть, що корінь цього слова «Дім» і наголос на О:

  Домен сайту - це назва будь-якого сайту в інтернеті

  Правильно вимовляти доменів.

  Домени першого або верхнього рівня

  Всі доменні імена в інтернеті можна розділити на 3 основних рівня:

  1. Перший або верхній рівень
  2. другий рівень
  3. третій рівень

  Приклад доменів першого рівня:

  • .ru
  • .by
  • .com
  • .ua та інші.

  Особисто мені вдалося нарахувати понад 100 доменних зон першого рівня. Всі вони так само діляться на 2 підвиди:

  1. Територіальні - по ним можна визначити до якої конкретної країні належить сайт. наприклад:
   • .ru - Росія,
   • .by - Білорусь,
   • .ua - Україна. Сенс думаю вловили.

   Обов'язково варто враховувати доменну зону комерційним сайтам, щоб підвищити довіру покупців. Особисто я б придивився до сайту в зоні .ua, при оплаті квитків в кіно, якщо я перебуваю в Білорусі. Раптом шахраї!

  2. Внетерріторіальние або загального призначення. За таким доменів можна визначити напрямок сайту. наприклад:
   • .com - підходить для комерційних проектів
   • .biz - для бізнесу
   • .travel - для турагенств та індустрії туризму.

  Якщо ви захочете створити свій домен верхнього рівня, то це буде коштувати 185 000 $ + 25 000 $ щорічних платежів. Так що якщо вам потрібно створити звичайний сайт, то цілком підійде домен другого рівня. Там ціни не такі пекучі.

  І до речі доменній зоні .ru вже більше 20 років! На закуску подивіться відео привітання Дмитра Медведєва з цього приводу:

  Домен другого рівня

  Домен другого рівня складається з назви сайту + будь-який доменної зони першого рівня. наприклад:

  • Google.ru - домен другого рівня пошукової системи Google для російськомовного населення. Про це говорить зона .ru
  • YouTube.com - домен другого рівня соціальної відео мережі YouTube. Створено для комерційних цілей. До речі, Youtube - це друга за популярністю пошукова система в світі!
  • Makeprofitsite.ru - домен другого рівня Makeprofitsite в зоні .ru. Це говорить нам, що проект створений для російськомовного населення.

  Вартість популярних доменів другого рівня не висока і коливається в районі 500-1000 рублів. Наприклад, домен в зоні .ru можна купити всього за 99 рублів. Наприклад, на сайті 2domains.ru - і це не реклама. Ми самі там купуємо домени в зоні .ru. Вони є офіційними партнерами сайту reg.ru. Докладну інструкцію як можна зареєструвати там домен читайте в безкоштовній книзі «13 кроків для створення прибуткового сайту» .

  При покупці домену другого рівня пам'ятайте кілька рекомендацій:

  • Не використовуйте довгі і складно читаються імена. Ідеально це одне (зазвичай вже зайняті) або два слова.
  • Якщо при прочитанні назви сайту людина зрозуміє тему сайту - це добре. Якщо такого імені не підберете або воно буде зайнято, не переживайте.
  • У назві використовуйте або ТІЛЬКИ англійські, або ТІЛЬКИ російські імена на трансліті. Наприклад, makeprofitsite.ru - ім'я чисто англійською, remont-doma.ru - на трансліті з російського.
  • І найголовніша порада! Перевірте чи було доменне ім'я зареєстровано раніше. Це дуже важливий момент, тому що можливо пошукові системи могли покарати цей сайт за чорні способи розкрутки. В результаті при просуванні сайту в Яндексі і Google у вас будуть проблеми. А як перевірити чи був раніше ким то зареєстровано доменне ім'я дивіться у відео нижче:

  Домен третього рівня

  Якщо у вас вже є доменне ім'я другого рівня, ви без проблем можете створити абсолютно безкоштовно будь-яку кількість доменів третього рівня. Припустимо, якщо мені знадобиться форум, я створю домен третього рівня forum.makeprofitsite.ru, якщо окремий блог, то blog.makeprofitsite.ru. Створити його можна в панелі управління хостингом. Як це зробити детально ми зараз розбирати не будемо.

  Як бачите все просто і головне безкоштовно! Але якщо вам знадобиться створити сайт в новій тематиці, я б порекомендував все таки зареєструвати новий домен другого рівня. Коштує він не дорого.

  Як безкоштовно створити домен 3-го рівня?

  Якщо у вас ніколи не було власного доменного імені, приготуйтеся! Зараз ви всього за пару хвилин безкоштовно зареєструєте власне доменне ім'я і будите вже сьогодні хвалитися перед друзями своїм сайтом. Дотримуйтесь покрокової інструкції:

  1. Перейдіть на сайт ucoz.ru .
  2. Знайдіть кнопку «Створити сайт» і клікніть по ній.
  1. Вводите свій E-mail і пароль для реєстрації. Так само можна пройти прискорену реєстрацію через соціальні мережі. Кому як зручніше.

  Вводимо дані для реєстрації домену на Ucoz

  1. На наступному кроці вводимо додаткові дані про себе.

  Вводимо додаткові дані для реєстрації домену

  1. Після чого вам на пошту прийде підтверджуючий лист. У листі клацніть на кнопці, для завершення реєстрації.
  2. Після чого вам потрібно буде за бажанням для безпеки підтвердити свій номер телефону і обов'язково придумати секретне питання-відповідь і код для входу в панель управління вашим сайтом. Далі натисніть на кнопку «Приступити до створення сайту».
  3. На наступному кроці придумуємо ім'я домену, вибираємо потрібний домен другого рівня і впевнено тиснемо «Створити сайт».

  Придумуємо ім'я домену

  1. Налаштовуєте ваш сайт і тиснете «Продовжити»

  Налаштовуєте ваш сайт

  1. На наступному кроці активуємо необхідні модулі. Для тесту цілком вистачить і першого модуля:

  Активуємо модулі на сайті

  На цьому все! Вас відразу перенаправляють в панель управління вашим сайтом, де в майбутньому ви зможете привести в порядок ваш сайт за пару днів. А якщо ввести ім'я вашого сайту, ви побачите своє перше дітище в інтернеті. У мене в прикладі це http://seo-cooll.ucoz.net/

  підсумковий сайт

  Звичайно, сайт далеко від ідеалу, але для першого разу, щоб відчути, що створити сайт - це не політ на місяць, саме те!

  А більше інформації про вибір і реєстрації платного доменного імені читайте в нашій безкоштовної книзі: «13 кроків для створення прибуткового сайту» .

  Як безкоштовно створити домен 3-го рівня?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»