Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Що таке Email-маркетинг? | Словник SEO-термінів, СайтАктів

  1. Нове - це добре забуте старе
  2. Переваги та недоліки Email-маркетингу

  Email-маркетинг - сучасна версія директ-мейл, стратегії просування товарів і послуг за допомогою поштового каналу зв'язку. Email-маркетинг організовується з використанням всіх найсучасніших можливостей автоматизації процесів поширення контенту та аналізу результативності рекламних кампаній за допомогою програмного забезпечення і спеціальних інтернет-сервісів.

  Нове - це добре забуте старе

  Сучасний Email-маркетинг зародився ще в минулих століттях, коли рекламу поширювали за допомогою звичайних паперових листів. Кілька років тому в сфері інтернет-маркетингу Сучасний Email-маркетинг зародився ще в минулих століттях, коли рекламу поширювали за допомогою звичайних паперових листів виникла думка, що в міру розвитку множин комунікативних можливостей (месенджерів та соціальних мереж) ефективність директ-мейл знизилася і епоха поштової реклами закінчується.

  Однак, у міру розвитку у користувачів інтернету рекламної сліпоти і зростання недовіри до агресивних методів реклами, до речі виявилися традиційні електронні листи.

  Спілкування в листах володіє більш глибоким особистісним рівнем взаємин. Навіть якщо мова йде про відносини продавця і покупця, користувача і виробника.

  Переваги та недоліки Email-маркетингу

  Взаємодія з цільовою аудиторією Взаємодія з  цільовою аудиторією  за допомогою листів дійсно може істотно підвищити рівень лояльності клієнтів і розширити базу постійних покупців за допомогою листів дійсно може істотно підвищити рівень лояльності клієнтів і розширити базу постійних покупців. Але для досягнення позитивного ефекту потрібне залучення досвідчених фахівців до планування рекламних кампаній і створенню контенту . Це істотно підвищує вартість Email-маркетингу.

  Потрібне глибоке знання найдрібніших особливостей цільової аудиторії, вміння говорити на тій мові, на якому говорять цільові клієнти.

  • Формальна розсилання рекламних листів - це не є Email-марктеінг.
  • Електронний лист, що має шаблонний формат, в 99% випадків розглядається як спам і, не читаючи, відправляється в сміттєву корзину.

  Електронні листи повинні створюватися у формі міжособистісного спілкування між менеджером компанії і кожним клієнтом на персональному рівні. Для цього потрібно проникнення в особисті проблеми кожного користувача з числа цільової аудиторії.

  Спроби маніпулювання і введення в оману миттєво розпізнаються людьми і рівень довіри безнадійно втрачається.

  В процесі проведення рекламної кампанії рівень лояльності цільової аудиторії безперервно відстежується, вимірюється і аналізується. Робляться висновки і в кампанію вносяться необхідні корективи.

  До кінцевому підсумку, для досягнення успіху в сфері Email-маркетингу потрібно не стільки широке охоплення каналів зв'язку і автоматизація процесів рассипкі листів, скільки глибоке розуміння психології цільової аудиторії, способів сприйняття ситуацій перспективними покупцями і звичками емоційного реагування і прийняття рішень про дії.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»