Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Що таке хештеги і як ними користуватися в Інстаграме, ВКонтакте, Твіттері?

  1. Що таке хештег і як його створити?
  2. 6 ключових функцій хештегів для інтернет-бізнесу
  3. Як правильно писати хештеги?
  4. Як ставити хештеги в Instagram?
  5. Скільки хештегів можна ставити в Інстаграме?
  6. Як грамотно підібрати хештег для Інстаграма?
  7. Як робити пошук по хештегом в Instagram?
  8. Як зробити хeштегі ВКонтакте?

  За однією з версій, батьком хештегов є Кріс Мессіна, який 23 серпня 2007 року відрядив повідомлення в твіттері з пропозицією використовувати символ решітки (#) для різних груп. Пізніше хештеги з твіттера перейшли і в інші соц.сети.

  Але навіть зараз, після 9-ти років, існують бренди і інтернет-підприємці, які не усвідомлюють сили хештегів і не використовують їх в своєму маркетингу. Або використовують, але хаотично і нерегулярно.

  Ви теж відсували вивчення цього корисного маркетингового інструменту "на завтра"? Відмінно - тоді ця стаття буде вам корисна. А якщо ви вже гуру хештегів - пробіжіть її очима - можливо ми щось упустили і ваш досвід заповнить пробіл.

  Що таке хештег і як його створити?

  Хештег - це мітка для розподілу повідомлень за темами в соціальних мережах. Щоб створити хештег досить виділити в пості ключове слово і додати перед ним символ решітки (#). Після цього мітка перетвориться в клікабельно посилання, перейшовши за яким, ви потрапите на одну або кілька публікацій, що містять даний хештег.

  6 ключових функцій хештегів для інтернет-бізнесу

  1. Відбирати головне поста за допомогою ключових слів.
  2. Об'єднувати інформацію за темами для здійснення швидкого пошуку.
  3. Відкрити доступ до посту навіть тим користувачам, які не підписані на оновлення автора.
  4. Розкрутка бренду / проекту і підвищення впізнаваності. Збільшення числа передплатників і набір лайків.
  5. Залучення цільової аудиторії і підвищення видимості
   контенту.

  У багатьох інтернет-проектів є відкриті спільноти (паблік) в соціальних мережах, робота в яких ведеться серед передплатників.

  Використання ефективних хештегів зробить ваші пости доступними абсолютно всім користувачам зі схожими інтересами. Так ви легко придбаєте нових фоловерів і клієнтів.

  Правильно підібрані хештеги допомагають виділити ваші публікації серед нескінченного потоку постів і привертають
  до вас щиро зацікавлену аудиторію, підвищуючи лояльність до бренду.

  Якщо все так просто, чому використання хештегов далеко не завжди приносить результати?

  Як і будь-який маркетинговий інструмент, хештеги мають свої тонкощі і підводні камені. Не всі контент-маркетологи знають, навіщо вони потрібні і як працювати з ними на практиці.

  Наприклад, надмірно креативні або надто довгі хештеги можуть викликати роздратування у фоловерів і спровокувати їх відписатися від вашого паблік. Все залежить від уміння маркетолога дотримуватися балансу між популярними і оригінальними ключовими словами.

  Як правильно писати хештеги?

  Які бувають хештеги? 3 основних види для просування

  Які б не були хештеги - короткі або довгі, радість чи сум - будь-який з них можна віднести до одного з трьох типів, зазначених нижче.

  1. Тематичні. Припускають наявність брендових слів, наприклад назви вашої компанії / проекту, послуги, продукту, ніші. наприклад:
   За однією з версій, батьком хештегов є Кріс Мессіна, який 23 серпня 2007 року відрядив повідомлення в твіттері з пропозицією використовувати символ решітки (#) для різних груп
   - в цьому пості присутній хештег з назвою послуги, причому в 2-х варіантах: офіційну назву, прийнятому в середовищі стилістів (# стайлбук) і більш "народному" (# кнігастіля). Уже цих 2-х тегів досить, щоб розповісти про продукт / послугу тим користувачам ВКонтакте, які активують пошук по цьому параметру.
  2. Трояндова. Інакше кажучи, популярні - ті, які давно і міцно потрапили в ТОП-рейтинг соціальної мережі і використовуються мільйонами користувачів. Якщо ваш пост релевантний обраним трендового хештегом - дерзайте. В іншому випадку публікація просто загубиться серед інших. Логічно додавати трендові хештеги в вірусні або, хоча б, прикольні публікації - тоді користувачі охочіше будуть робити репости і охоплення значно збільшиться:
  3. Брендові. Унікальні хештеги, пов'язані з ім'ям бренду або назвою проекту, придумані особисто вами - додатковий спосіб привернути увагу. Використовуйте їх для просування, реклами, публікацій з висновком на продають сторінки, конкурсів і т.д. Ідеальний брендовий хештег асоціюється тільки з вашим бренд-нейм:

  Тепер, коли більш-менш зрозуміло, що означає термін "хештег", для чого він потрібен і які бувають теги - давайте подивимося на специфіку їх використання на прикладі соціальних мереж ВКонтакте і Instagram.

  Як ставити хештеги в Instagram?

  Інстаграм - соціальна мережа для публікацій фото і відео, тому, щоб не загубитися в загальній кількості постів (а їх на даний момент близько 16-ти мільярдів), важливо використовувати хештеги під кожним фото або відео.

  Пам'ятайте, що ваші теги повинні бути повністю релевантні змістом поста, інакше користувачі просто заплутаються і це не піде на користь маркетингу.

  Скільки хештегів можна ставити в Інстаграме?

  Максимум 30. Але не радійте завчасно, вводити всі можливі варіації тегів в коментар до одного посту - поганий тон. Та й з точки зору логіки - такий коментар користувачі проігнорують, а значить сенс хештега пропаде.

  Розумні контент-маркетологи використовують до 5 хештегов, мудрим досить 2 - 3.

  Як грамотно підібрати хештег для Інстаграма?

  Виділіть ключовий момент свого фото або відео. Пам'ятайте про популярність англомовних тегів (фото поза мовних бар'єрів) - для підстраховки можна дублювати їх російськомовними, наприклад: # дизайн #design.

  Хештеги в коментах працюють так само, як і в самому пості. Регулярно звіряйтеся зі списком популярних хештегов і використовуйте їх в своїх постах.

  Як робити пошук по хештегом в Instagram?

  Все дуже просто. Для цього в рядку пошуку потрібно ввести символ решітки та цікавий для вас тег. Пошук автоматично запропонує вам варіанти і вкаже кількість постів по кожному посту.

  Список найпопулярніших хештегов в Інстаграм ви знайдете за цим посиланням http://instagramm.ru/hash-tags/

  Як зробити хeштегі ВКонтакте?

  Правила схожі з Інстаграм і іншими соціальними мережами.

  ВКонтакте підтримує латиницю і кирилицю. Оптимальна кількість хештегов - до 3-х. Можна використовувати літери, цифри, дефіс і нижнє підкреслювання. Всі інші спеціальні символи - заборонені.

  Також існує поняття "локальні хештеги" - для зручності пошуку певних посад в одному паблік. Працює тільки для англомовних хештегов.

  Приклад: у нашого паблік є постійний тег #mg. Для пошуку додаємо до нього @ і буквений домен паблік,

  Для пошуку додаємо до нього @ і буквений домен паблік,

  У підсумку вийде клікабелье посилання для пошуку постів з цим тегом в межах нашої стіни: # mg @ themarketinggamers.

  Якийсь б соціальною мережею ви не користувалися, вибираючи коректний хештег, намагайтеся стати на місце своєї аудиторії:

  • які слова вони використовують при пошуку необхідної інформації?
  • в яких паблік мешкають?
  • якщо ваша ніша передбачає особливі терміни або
  • спец-сленг - вписані ці терміни в лексикон ЦА?

  Якщо стаття була вам корисна - ставте # та в коментарях нижче!

  Що таке хештег і як його створити?
  Як ставити хештеги в Instagram?
  Скільки хештегів можна ставити в Інстаграме?
  Як грамотно підібрати хештег для Інстаграма?
  Як робити пошук по хештегом в Instagram?
  Як зробити хeштегі ВКонтакте?
  Ви теж відсували вивчення цього корисного маркетингового інструменту "на завтра"?
  Що таке хештег і як його створити?
  Якщо все так просто, чому використання хештегов далеко не завжди приносить результати?
  Як правильно писати хештеги?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»