Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Що таке хлібні крихти на сайті

  1. Помилки при використанні хлібних крихт
  2. Як правильно використовувати хлібні крихти?

  У багатьох людей, які в розмові веб-розробників чують їх згадка, виникає питання: "А що таке хлібні крихти?". Головне призначення хлібних крихт - полегшення навігації користувачів по сайту. У класичному варіанті хлібні крихти дублюють шлях користувача на сайті і допомагають йому "орієнтуватися в просторі" і повернутися на рівень назад буквально в один клік миші.

  Хлібні крихти грають важливу роль в області SEO. Зокрема, вони є хорошим інструментом для перелинковки сторінок сайту і передачі посилального ваги. Вони також формують зручні сніппети в пошукових системах. Ну і звичайно ж покращують поведінкові фактори - користувачі часто переходять в рубрику з сподобалася статтею

  Помилки при використанні хлібних крихт

  Незважаючи на гадану простоту, багато веб-майстри роблять критичні помилки при роботі з хлібними крихтами. Серед них:

  1. Розташування хлібних крихт в нижній частині сторінки - не найкраща ідея. Відвідувачі сайту можуть їх просто не помітити.
   нижнє розташування хлібних крихт має сенс тільки тоді, коли вони точно копіюють верхні крихти.
  2. Використання хлібних крихт як варіанти перехресної навігації. Краще для таких випадків використовувати допоміжне меню.
  3. Використання декількох шляхів для однієї і тієї ж сторінки. У всіх випадках користувач проходить різні шляхи до цільової сторінки. На одну і ту ж сторінку (наприклад, картку товару) можна потрапити кількома шляхами: з головної сторінки зі сторінки категорії, зі сторінки підкатегорії, зі сторінки виробника товару. При цьому хлібні крихти кожен раз відображаються по-різному. Така "мінлива" навігація зовсім не дає уявлень про реальну структуру сайту, що збиває користувачів з пантелику і перешкоджає повноцінній навігації.

  Як правильно використовувати хлібні крихти?

  Крім уникнення помилок, перерахованих вище, варто звернути увагу на відображення поточної сторінки в хлібних крихтах. Саме правильне рішення: поточна сторінка в ланцюжку крихт виконана простим текстом.
  Крім уникнення помилок, перерахованих вище, варто звернути увагу на відображення поточної сторінки в хлібних крихтах

  Проте на багатьох сайтах поточна сторінка виділена посиланням. Це груба помилка - посилатися на поточну сторінку. І все ж багато веб-майстри, в тому числі досить досвідчені, її здійснюють. Крім цього можна взагалі виключити поточну сторінку з хлібних крихт. І, наприклад, відразу після них зробити заголовок статті. На WebShake, до речі, застосовується саме такий підхід.

  На цьому про хлібні крихти все. Бажаю удачі у впровадженні, якщо їх у Вас ще немає.

  У багатьох людей, які в розмові веб-розробників чують їх згадка, виникає питання: "А що таке хлібні крихти?
  Як правильно використовувати хлібні крихти?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»