Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Що таке медійна реклама в інтернеті?

  Інтернет реклама різноманітна і включає в себе багато напрямків, серед яких:  Банерна реклама  ,  контекстні оголошення  , Тематичні розсилки, каталоги статей Інтернет реклама різноманітна і включає в себе багато напрямків, серед яких: Банерна реклама , контекстні оголошення , Тематичні розсилки, каталоги статей.
  Найбільш популярним і ефективним методом просування веб-сайту є медійна реклама. Вона являє собою розміщення рекламних матеріалів в текстово-графічному форматі.
  Медійну рекламу називають також банерної , Оскільки джерелом її подачі, найчастіше, є банер.

  Насправді вона набагато ширше і крім банерної реклами включає в себе такі рекламні методи, як:

  • PR
  • поштові розсилки
  • контекстну рекламу
  • пошукове просування

  Медійна реклама орієнтована на візуальне сприйняття інформації. вона ефективна для просування торгових марок і брендів, реклами проведених акцій, інформування користувачів про появу новинок.
  Зорове сприйняття є найбільш дієвим і швидким, тому медійна реклама легко запам'ятовується і добре впливає на людину. Вид яскравої картинки або цікавого заголовка привертає увагу користувача, спонукаючи його перейти на сайт і отримати більше інформації.

  Ефективність медійної реклами підвищується за рахунок використання таргетингу. Крім того, комплексний підхід, застосування декількох методів просування в сукупності дозволяє домогтися найкращих результатів в розкручуванні сайту.

  Переглядів: 2818

  Схожі статті

  Схожі питання

  написати коментар


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»