Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Що таке POS-матеріали? Види, використання і розміщення POS-матеріалів - Контекст Поліграфія

  1. Види POS-матеріалів
  2. Використання POS-матеріалів
  3. Розміщення POS-матеріалів

  Види POS матеріалів

  Для того щоб розробити грамотну стратегію просування бренду, важливо розібратися, що таке POS-матеріали. Сама абревіатура POS розшифровується як «Point of Sales», що перекладається як «місце продажів». До POS-матеріалів можна віднести будь-який вид рекламної продукції, розташований безпосередньо в магазині.

  Основним призначенням POS-матеріалів є привернення уваги до певного товару і стимулювання продажів. Цей інструмент реклами є виробом, яке потрапляє в поле зору потенційного покупця всього на кілька секунд. Оригінальний дизайн, яскраве оформлення, правильне розміщення в магазині і грамотна подача інформації сприяють максимальному залученню цільової аудиторії і спонукають до здійснення покупки.

  POS-матеріали - один з найбільш ефективних інструментів зовнішньої і внутрішньої реклами, що дозволяє зробити помітним будь-який бренд і суттєво підвищити продажі.

  Види POS-матеріалів

  Дослідження показали: для того щоб привернути увагу покупців до потрібного товару, необхідно використовувати не менше двох різновидів рекламних виробів. Перш ніж вибрати способи просування бренду, необхідно розібратися, що відноситься до POS-матеріалами.

  штендери

  Основні види найбільш часто використовуваних POS-матеріалів:

  • воблер - найбільш часто зустрічається в магазинах вид рекламних матеріалів. Воблер є щільне підставу з нанесеним слоганом або логотипом бренду, прикріплене до гнучкої прозорою ніжці. Розміщений на вертикальній поверхні, воблер коливається від руху повітря, привертаючи увагу покупців.
  • шелфтокери - смуга картону довільного виду, що відокремлюють товар конкретного бренду від інших аналогів на торговій полиці. Шелфтокер може не тільки утримувати рекламну інформацію, а й мати спеціальні відсіки для цінників.
  • Некхенгер - невеликого розміру бирка, що розміщується на шийку пляшок, що містить рекламу і коротку інформацію про товар.
  • Банер - довільного розміру відрізок матеріалу (тканинного, вінілового, синтетичного) з нанесеним на поверхню рекламним слоганом і зображенням певного товару, що розміщується всередині магазину або на вході.
  • Гірлянда - кілька прапорців з рекламою, з'єднані мотузкою або тасьмою. Гірлянда може бути різного розміру і форми.
  • Мобайл - підвісне зображення рекламованого товару. Мобайли можуть бути як плоскими, так і об'ємними або складовими.
  • Шоу-бокс - картонна коробка, межі якої містять рекламну інформацію. На корпусі шоу-боксу можуть розміщуватися спеціальні відсіки з вкладеними роздатковими листівками, що містять інформацію про просувається товар.
  • Штендер - досить популярний вид POS-матеріалу, що розміщується, як правило, на вході в магазин або трохи віддалік. Штендер являє собою міцну розсувну конструкцію, що інформує покупця про наявність у супермаркеті рекламованого товару.
  • Цінники - основний вид POS-матеріалів в магазині, повідомляє покупцям ціну товару. Барвистий привабливий цінник значно збільшує шанси на продаж продукції, що просувається.
  • Лайтбокс - яскравий рекламний плакат, розміщений в спеціальний короб з внутрішнім підсвічуванням. Лайтбокси можуть бути підвішені на стіну або стелю, а також встановлені на підлогу.
  • Муляж - рекламна копія товару, який просувають, виконана в натуральну величину або в збільшеному розмірі.
  • Електронні рекламні засоби - окрема категорія POS-матеріалів, що відповідає за трансляцію рекламних роликів (телевізори, радіо, мультимедійні термінали).

  Виготовлення листівок, банерів та інших видів рекламних матеріалів, а також їх правильне розміщення стимулює процес продажів і значно збільшує прибуток.

  Використання POS-матеріалів

  Використання POS-матеріалів

  Рекламний воблер

  Ефективність POS-матеріалів пояснюється тим, що вони впливають на покупця безпосередньо в магазині. При наявності рекламної інформації в торговому залі, людина має можливість відразу ж придбати запропонований продукт. Завдяки скороченню часу на роздуми про необхідність придбання даного товару, шанси на здійснення покупки значно збільшуються.

  Для того щоб використання POS-матеріалів працювало на просування бренду, необхідно дотримуватися кількох правил при їх створенні:

  • розміщення на POS-матеріалах не тільки текстової інформації, але і яскравих картинок приверне максимум уваги покупців;
  • реклама повинна бути ємною, простий для розуміння, що запам'ятовується і містить заклик до здійснення покупки.
  • розміщена на POS-матеріалах інформація, картинки і фото повинні викликати виключно позитивну реакцію у покупців.
  • найбільш ефективним є комплексний підхід до просування марення, тобто поєднання декількох видів POS-матеріалів, розташованих в різних зонах магазину.

  Розміщення POS-матеріалів

  Розміщення POS-матеріалів

  некхенгер

  некхенгер

  Рекламний банер

  Грамотне розміщення POS-матеріалів в гіпермаркеті або магазині - запорука максимального впливу на потенційного покупця. Чим більше рекламних носіїв розташоване в торговому залі, тим більше уваги приверне запропонований продукт.

  Щоб прорекламувати товар найкращим способом, всі використовувані види POS-матеріалів повинні бути розділені на блоки:

  • Зовнішній блок включає в себе вироби, розташовані перед входом в торговий комплекс: штендери, вуличні банери, муляжі, вивіски зі світлодіодним оформленням.
  • Блок, розташований в зоні проходу - це сукупність виробів, розташованих в коридорах і інших місцях пересування покупців. Основними видами таких POS-матеріалів є стійки з рекламними та інформаційними проспектами, а також ряд електронних рекламних засобів.
  • Блок, розташований в зоні продажів, - найбільш ефективний спосіб просування бренду, що представляє собою сукупність матеріалів і устаткування в торговому залі магазину. До таких виробів відносяться: цінники, воблери, некхенгери, лайтбокси, шелфтокери і інші рекламні засоби.

  Розробка POS-матеріалів вимагає відповідального, професійного підходу. Друкарня «Контекст Поліграфія» пропонує послуги з розробки та виготовлення будь-яких видів рекламних виробів з картинками, логотипом та інформацією замовника. Команда наших фахівців в найкоротші терміни організує виготовлення банерів, буклетів та інших видів POS-матеріалів з урахуванням всіх побажань клієнта.

  До ваших послуг: +7 (495) 411-77-71 .
  [email protected]


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»