Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Що таке посилання і які види посилань існують

  1. Що таке посилання?
  2. Як зробити посилання?
  3. види посилань
  4. Основні типи посилань
  5. Посилання по типу індексації
  6. Не лінуйтеся, поділіться!

  Доброго времени суток, друзі! Сьогодні розмова піде про посилання, про те, що це взагалі таке і з чим їх їдять. Почнемо!

  Перше що необхідно знати про посилання це те, що за допомогою їх використання здійснюється внутрішня перелінковка сприяє поліпшенню індексації сайту, за рахунок чого підвищується вага внутрішніх сторінок.

  Що таке посилання?

  Посилання - певна частина документа (в більшості випадків текст, рідше - зображення, іконка, кнопка), що виконує важливу зв'язує роль між інтернет сторінками. Іншими словами посилання - це елемент веб сторінки, клікнувши по якому можна перейти з пункту «А» в пункт «Б». Наприклад якщо ви зараз клікніть по цій засланні , То підете на сторінку де я детально розповідаю про те як створити сайт на Joomla.

  Посилання можна порівняти з дорожніми стежками, що ведуть в певне місце. Це пішохідні доріжки, що додають авторитетності сайтів в очах пошукових механізмів. Фактично вся всесвітня павутина побудована на засланнях, адже щоб потрапити на будь-яку сторінку необхідно в пошуковому рядку прописати певний URL адресу.

  Як зробити посилання?

  Рецепт приготування посилання полягає у використанні HTML тега «а». Наприклад, вишеопублікованная посилання в HTML коді сайту виглядає наступним чином:

  <a href="/joomla/82-kak-sozdat-sajt-na-joomla-rukovodstvo-dlya-chajnikov"> посиланням </a>

  Як можна помітити обов'язковою складовою частиною посилання є анкор, в даному прикладі - засланні. Анкор - певний текст, що знаходиться між відкривається і закривається тегом «а». Відкривається тег позначається як «а», закривається - «/ а».

  Крім цього у кожного посилання в незалежності від її виду може бути кілька атрибутів. У свою чергу атрибути умовно можна розділити на обов'язкові та додаткові.

  До обов'язкових відноситься атрибут href, так як в ньому вказується адреса сторінки.

  Додатковим може бути атрибут:

  - title - відповідає за спливає текст, що відображається при наведенні мишки на посилання.

  - rel зі значенням nofollow - дозволяє виключити передачу статичної ваги сторінки з одного джерела на інший.

  - target зі значенням _ blank - відповідає за відкриття сторінки в новому вікні.

  види посилань

  Ну і на десерт хотілося б розповісти, які існують види посилань. Умовно посилання можна кваліфікувати на основні та посилання по типу індексації.

  Основні типи посилань

  Анкорний посилання - набір слів, складених відповідно до ключовими пошуковими запитами, провідний на певну сторінку сайту. Найчастіше в якості анкора використовується просувається пошукова фраза, хоча це і не обов'язково. Текст, що відображається у вигляді анкорний посилання, називають якорем або анкором посилання.

  Приклад анкорний посилання: Як правильно прописати заголовки h1 - h6

  Структура: <a href="/optimizatsiya-i-prodvizhenie/48-kak-pravilno-propisat-zagolovki-h1-h6" title="Прімер анкорний ссилкі"> Як правильно прописати заголовки h1 - h6 </a>

  Безанкорние посилання - посилання у вигляді звичайного URL адреси, що посилаються на певну зовнішню або внутрішню сторінку. Саме цей вид посилань останнім часом є кращим, оскільки сприймається пошуковими системами найбільш природним. Виходячи з цього, нарощувати зовнішню кількість посилань найкраще за допомогою безанкорние посилань.

  Приклад безанкорние посилання: http://stimylrosta.com.ua/optimizatsiya-i-prodvizhenie/40-kak-pravilno-napisat-seo-statyu

  Структура: <a href="/optimizatsiya-i-prodvizhenie/40-kak-pravilno-napisat-seo-statyu" title="Прімер безанкорние ссилкі"> http://stimylrosta.com.ua/optimizatsiya-i-prodvizhenie/ 40-kak-pravilno-napisat-seo-statyu </a>

  Графічні посилання - активні елементи у вигляді картинок або кнопок, при натисненні на які здійснюється перенаправлення на певний інтернет джерело.

  Приклад графічної посилання:

  Приклад графічної посилання:

  Структура: <a href="/optimizatsiya-i-prodvizhenie/57-kak-najti-i-izmenit-kod-html"> <img src = "/ images / kak-najti-i-izmenit-kod-html / kak -najti-i-izmenit-kod-html.png "alt =" як знайти і змінити код html "width =" 200 "height =" 160 "title =" Приклад графічної посилання "/> </a>

  Як можна помітити, в графічному типі посилань, крім вищенаведених, використовується і інші елементи, такі як тег img, атрибут src і alt, а також width і heigh.

  img - тег призначений для відображення на веб-сторінці графічних елементів формату JPEG, PNG або GIF.

  src - атрибут вказує шлях до графічного файлу.

  alt - атрибут включає в себе короткий інформативний текст (не більше 70 символів), призначений для пошукових роботів. Опис повинен відповідати зображенню на зображенні.

  width - атрибут, який відповідає за ширину зображення (вказується в цифрах).

  heigh - атрибут відповідає за висоту об'єкта (вказується в цифрах).

  Посилання по типу індексації

  Відкриті посилання - є доступні для індексації елементи сторінки. Даний тип посилань може як поліпшити, так і погіршити позиції сайту в пошуковій видачі. Для додавання динамічного ваги досить розміщувати відкриті посилання на інших майданчиках. При цьому важливо враховувати авторитетність посилається ресурсу, так як його слабкі позиції можуть негативним чином відбитися на просуванні сайту. Також негативно на позиції веб-проекту впливає енну кількість посилань ведучих з вашого сайту на інший інтернет ресурс.

  Закриті посилання - пасивні елементи, закриті від індексації за допомогою тега </ noindex> або атрибута rel = nofollow. Закриті посилання не передають вагу, а значить вищенаведені команди повинні використовуватися повсюдно. Винятки доречні тільки в окремих випадках (посилання оплачена рекламодавцем).

  Сподіваюся, стаття виявилася для вас корисною, і тепер ви знаєте, що таке посилання.

  Дякую за увагу і до швидкого на сторінках Stimylrosta.

  Дякую за увагу і до швидкого на сторінках Stimylrosta

  Виявили в тексті граматичної помилки? Будь ласка, повідомте про це адміністратора: виділіть текст і натисніть гарячих клавіш Ctrl + Enter

  Не лінуйтеся, поділіться!


  Сподобалася стаття? Почастуєте адміна кави.

  Що таке посилання?
  Як зробити посилання?
  Що таке посилання?
  Як зробити посилання?
  Виявили в тексті граматичної помилки?
  Сподобалася стаття?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»