Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Що таке посилання Nofollow - Дізнайтеся, як отримати цінність SEO від посилання NoFollow

  1. Що таке посилання "Nofollow"?
  2. Як Nofollow посилання мають SEO значення
  3. Яка різниця між Nofollow і Dofollow посилання?
  4. Основні переваги Nofollow посилання
  5. Робить Ваш сайт виглядати природним
  6. Створюйте довіру і обізнаність
  7. Підвищення трафіку переадресації
  8. Додає значення вашим зусиллям SEO
  9. Nofollow посилання допомагає у створенні додаткових посилань

  Nofollow посилання є матеріалом кошмарів для SEO.

  Ваш веб-сайт матиме більше посилань; ці посилання встановлюють Вашу присутність в Інтернеті.

  Вони кількісно визначають, наскільки ваш сайт відомий і довіряє, і визначають, наскільки високим ви показуєтеся в основних рейтингах пошукових систем - найголовніше - Google.

  Це невелика перемога кожен раз, коли інший сайт посилається на ваш, але іноді ви можете знайти трафік, спрямований на ваш сайт, через те, що називається посиланням "nofollow". Посилання з nofollow значенням у їх атрибуті rel не враховуються при обчисленні PageRank - вони буквально говорять пошуковим системам: "не дотримуйтесь цього посилання".

  Це означає, що ви пропустите, що маленький приріст соку посилання ви звичайно отримуєте, і немає ніяких змін у вашому SEO. Але якщо вони такі кошмари, то чому вони існують?

  Google приніс ці теги для запобігання спаму, а це означає, що чорна капелюх SEO не може спам гека з посилання через коментарі і соціальних і в іншому місці посилання може з'явитися.

  Що таке посилання "Nofollow"?

  Атрибути посилань NoFollow не дозволяють роботам пошукової системи слідувати за посиланням. Це означає, що якщо власник сайту посилається на вас з атрибутами nofollow, він не передає сік зв'язку. Тільки люди зможуть стежити за посиланнями. Хоча деякий час назад Google дав зрозуміти, що вони не вважають атрибути посилання nofollow, але вага таких посилань дійсно менше. Навіть незважаючи на те, це хороша практика використовувати атрибут Nofollow посилання на ті посилання, де ви не хочете, щоб передавати посилання сік.

  Нижче наведено приклад:

  <a href=”http://www.google.com/” rel=”nofollow отчет> Google </a>

  Як Nofollow посилання мають SEO значення

  Nofollow посилання не передають PageRank. Тому; використання посилання nofollow означає, що посилання не перейде на сторінку PageRank на іншу. Це означає, що, з одного боку, Google не може вас штрафувати за посилання на сайт, який, як відомо, є сайтом низької якості. Вони також не можуть покарати вас за надто багато посилань.

  З іншого боку, це також означає, що посилання з вашого сайту не має жодного значення для інших сайтів, що означає, що вони набагато рідше включатимуть вас у оголошення нових продуктів або захоплюючих подій, якщо у вас вже немає великої бази користувачів.

  Багато з найбільших сайтів, наприклад, NFL, і CNN зараз розміщують nofollow на всіх своїх вихідних посиланнях. Це означає, що посилання на їхньому сайті не має значення PageRank. Однак посилання на ці сайти все ще мають високу цінність через якість та розмір їхньої бази користувачів.

  Ніколи не забувайте: навіть посилання nofollow має цінність, оскільки дає можливість потенційним відвідувачам відвідати ваш сайт і розширити обізнаність. Навіть згадка на сайті без посилання є цінною для підвищення обізнаності.

  Яка різниця між Nofollow і Dofollow посилання?

  Атрибути посилань NoFollow не дозволяють роботам пошукової системи слідувати за посиланням. Це означає, що якщо власник сайту посилається на вас з атрибутами nofollow, він не передає сік зв'язку. Хоча деякий час назад Google дав зрозуміти, що вони не вважають атрибути посилання nofollow, але вага таких посилань дійсно менше. Навіть незважаючи на те, це хороша практика використовувати атрибут Nofollow посилання на ті посилання, де ви не хочете, щоб передавати посилання сік.

  Dofollow посилання дозволяють Google, а також іншим пошуковим системам дотримуватися їх і досягати вашого веб-сайту. Надаючи нам зв'язок соку і зворотного зв'язку. Якщо веб-майстер пов'язується з вами за допомогою цього посилання, ви маєте слідувати.

  Найкращий спосіб дати кому-небудь дофотографувати любов дозволяє ключове слово в якорі тексту. Це означає, що коли ви посилаєтеся на будь-який веб-сайт або сторінку, використовуйте націлене ключове слово як прив'язувальний текст.

  Приклад посилання Dofollow:

  <a href=”http://www.google.com/”> Google </a>

  Основні переваги Nofollow посилання

  Багато з ваших рейтингів стабільні тільки через Nofollow зворотні! Плутають? ? Продовжити читання ... Ось переваги посилань Nofollow:

  Робить Ваш сайт виглядати природним

  Для того, щоб мати гарний баланс як для посилань, так і для довільних посилань, профіль вашого веб-сайту виглядає природним. Це зберігає вас в безпеці від оновлень, які, як правило, карати вас за створення зворотні посилання.

  Здійснення деяких nofollow посилання може допомогти вам у диверсифікації вашого профілю, який може допомогти вам уникнути будь-якого потенційного штрафу Google.

  Створюйте довіру і обізнаність

  Незалежно від того, наскільки корисним буде посилання на ваш SEO, вони допоможуть вам підвищити обізнаність, і це дуже важливо для будь-якої компанії. Отримавши посилання nofollow у відповідних, дуже корисних статтях, ви могли б генерувати значний обсяг трафіку.

  З цієї причини ви збільшуєте ймовірність досягнення цілого ряду людей, які не знають вашого бізнесу, але можуть бути потенційними користувачами, що підвищує рівень обізнаності вашого бренду. Це також допомагає підвищити ваш авторитет, якщо ви пов'язані з корисною статтею, яку читають люди.

  Підвищення трафіку переадресації

  NoFollow посилання є маркетинговим словом для онлайн, і тому дуже важливо. Коли користувачі публікують ваші посилання на соціальних мережах, форумах, веб-сайті для обміну контентом тощо, ви не можете отримувати будь-який "сік зв'язку" на ваш сайт. Однак, якщо люди слідують цим посиланням і збільшують трафік ваших сайтів, це може мати очевидні переваги для вашого маркетингу і свинцевого покоління.

  Додає значення вашим зусиллям SEO

  Ми знаємо, що сканери не слідують за посиланнями і просто ігнорують їх, ніби вони не мають значення. Тим не менш, одна теорія стверджує, що природний елемент nofollow посилання допомагає поліпшити вашу довіру потоку, який може мати позитивний вплив на ваш рейтинг.

  Nofollow посилання допомагає у створенні додаткових посилань

  Інша річ, яку ви повинні мати на увазі, що якщо ваша посилання особливо корисна для загального вмісту, інші блогери можуть вирішити повторно використовувати його у своїх власних повідомленнях. Інакше кажучи, посилання "не слідувати" може створити вам посилання "dofollow" самостійно або декілька з них.

  Іншими словами, ймовірність того, що інші будуть використовувати ваше посилання, не настільки непередбачувана, як ви можете припустити. Тим не менш, на них впливає якість вмісту та те, як органічно ви виконуєте відповідне посилання. Коротше кажучи, існує велика ймовірність того, що велика посилання без переходу може почати ефект доміно на вашу користь.

  imageource

  Що таке посилання "Nofollow"?
  Але якщо вони такі кошмари, то чому вони існують?
  Що таке посилання "Nofollow"?
  Яка різниця між Nofollow і Dofollow посилання?
  Плутають?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»