Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Що таке пошукова оптимізація (SEO)?

  1. 1. Що таке SEO?
  2. 2. Як працюють пошукові системи?
  3. 3. Чому ключові слова важливі для SEO?
  4. 4. Що таке оптимізація на місці?
  5. 5. Що таке оптимізація?
  6. 6. Як виміряти продуктивність SEO?
  7. 7. Як SEO може допомогти вашому бізнесу зростати?
  8. 8. Висновок
  9. [БОНУС] Як ми бачимо SEO?

  Завантажити Degordian SEO Mindmap!

  Розділи
  1. Що таке SEO?
  2. Як працюють пошукові системи?
  3. Чому ключові слова важливі для SEO?
  4. Що таке оптимізація на місці?
  5. Що таке оптимізація?
  6. Як виміряти продуктивність SEO?
  7. Як SEO може допомогти вашому бізнесу зростати?
  8. Висновок
  БОНУС: Як ми бачимо SEO?

  1. Що таке SEO?

  Пошукова оптимізація (SEO) - це процес створення постійних поліпшень на вашому сайті, щоб отримати кращі рейтинги на сторінці результатів пошуку (SERP).
  SEO включає різні види техніки та стратегії, які можна використовувати для оптимізації вашого веб-сайту з метою збільшення трафіку веб-сайту. Трафік з пошукових систем, також відомий як органічний, є цінним, оскільки відвідувачі активно шукають те, що ви пропонуєте, і, як правило, часто перетворюються, незалежно від ваших цілей.

  Трафік з пошукових систем, також відомий як органічний, є цінним, оскільки відвідувачі активно шукають те, що ви пропонуєте, і, як правило, часто перетворюються, незалежно від ваших цілей

  Орієнтація на ваших конкурентів може бути складною роботою, і саме там починається оптимізація пошукових систем. Якщо ви зробите для Google і інших пошукових систем простіше читати і розуміти ваш вміст, вони можуть оцінювати вас вище в результатах пошуку. Перш ніж детально пояснити, як оптимізувати свій сайт, потрібно знати, як працюють пошукові системи.

  2. Як працюють пошукові системи?

  Існує багато факторів, які визначають позицію веб-сайту в SERP, але найбільш важливими є релевантність, авторитет і персоналізація . Розуміння та оптимізація цих сигналів допоможе вам покращити свій сайт, оскільки Google та інші пошукові системи хочуть надавати користувачам лише найбільш релевантні та авторитетні результати. Проте в деяких ситуаціях персоналізація може вплинути на кінцевий результат. Прикладами персоналізації можуть бути відомості про місцезнаходження, історію пошуку користувачів, відповідність шаблонів або соціальні зв'язки.

  Ось кілька практичних прикладів і один уявний сценарій, який допоможе вам краще візуалізувати ці відмінності. :)

  Ви просто запустив веб-магазин в якому ви продаєте нові та використані iPhone 6 онлайн, а хтось використовує Google.

  Релевантність: хтось бажає придбати iPad.
  Ви продаєте телефони, а не таблетки, і ось тут закінчується ця історія! Ваш веб-магазин не є релевантним і його не буде показано тут, незалежно від того, наскільки оптимізований ваш сайт. Навіть якщо пошук - "iphone 5", складний алгоритм пошукової системи розуміє різницю між подібними фразами і може повертати результати, які найкраще відповідають пошуковому запиту користувача.

  Авторитет: хтось хоче купити iPhone 6.
  Чи дійсно Google хоче показати ваш сайт своїм користувачам? Ви довіряєте більше, ніж apple.com? Я так не думаю, але є інші позиції, на які можна прицілитися. По-перше, отримайте голоси від інших веб-сайтів, які стверджують, що ваш вміст є досить цінним. Це вимірюється посиланнями з інших веб-сайтів, які вказують на ваш веб-сайт, також відомий як зворотний зв'язок.

  Персоналізація: Ваш найкращий друг шукає, щоб купити iPhone 6.
  Він вже кілька разів відвідував ваш сайт, ви, очевидно, друзі в соціальних мережах, і він живе на тій же вулиці, де знаходиться ваш магазин. Існує хороший шанс, що Google позиціонує ваш сайт дуже високо.

  Тепер повернемося до реальності.
  Щороку пошукові системи роблять кілька сотень змін, щоб налаштувати свої алгоритми, щоб вони могли надати користувачам ще більш релевантні результати. Деякі зміни є великими і впливають на велику кількість сайтів, деякі з них невеликі, і ви не бачите різниці в результатах пошуку.

  Лише минулого року було кілька основних оновлень Google, і про них можна прочитати в Історія зміни алгоритмів МОЗ . Ми поговоримо про це Пошук Google на першому місці нижче, але принцип дуже схожий і на інші пошукові системи. Пошукові системи завжди намагаються надати найбільш релевантні посилання на інформацію, яку ви шукали.

  3. Чому ключові слова важливі для SEO?

  Ключові слова мають важливе значення для стратегії SEO, тому вам потрібно використовувати аналітичний підхід. По-перше, подумайте про свого потенційного відвідувача. Який запит він набирає, що він шукає? Ви не можете оптимізувати свою сторінку для сотень різних термінів, лише один або два. Це причина, чому ви повинні бути дуже конкретними і вибрати для того, що ви оптимізуєте. Є три найважливіші речі, які слід пам'ятати: частота, конкуренція та актуальність .

  Ключові слова дослідницький процес, KEI (індекс ефективності ключових слів) - це співвідношення між частотою (як часто люди шукають щось) і конкуренцією (наскільки конкурентоспроможним є ринок). KEI - це один із способів знайти ключові слова та ключові фрази, які мають найбільший потенціал, і які, ймовірно, допоможуть вашому сайту залучити більше цільового трафіку. Але, як завжди, потрібно мати відповідний термін до пошукового запиту користувача.

  При виконанні KEI, ви, ймовірно, не шукаєте ключових слів, а для ключових фраз. Найважливішою ключовою фразою є та, яка описує вміст конкретної веб-сторінки.

  Давайте ще раз розглянемо наш практичний приклад у дії.

  Приклад 1. Користувач шукає "iphone".
  Ви можете подумати, що цей термін - це те, на що ви хочете займатися. Це дійсно дуже шукане ключове слово, але воно також дуже конкурентоспроможне. Крім того, Ваш потенційний користувач шукає купити новий телефон, шукає якусь інформацію або просто перевіряє фотографії? Ймовірно, він не хоче купувати новий iPhone 6, і ви не надто актуальні тут.

  Приклад 2. Користувач шукає "де купити чорний iphone 6 32gb в Лондоні". Тепер, ця довга фраза не шукається так часто, як попередня, це точно, але це дуже актуально і не настільки конкурентоспроможне. Це означає, що ви, ймовірно, можете класифікувати вище.

  Дослідження ключових слів є однією з найважливіших частин процесу SEO. Це все про переходи або те, що ви хочете досягти за допомогою трафіку. Ви можете мати загальні ключові слова та багато трафіку без будь-яких конверсій (продажі з прикладу iPhone вище). Проте розумніше мати правильні ключові слова з націленим трафіком, оскільки можна отримати багато конверсій / продажів. Але це інша тема - оптимізація перетворення.

  4. Що таке оптимізація на місці?

  Як випливає з назви, оптимізація на місці відноситься до змін на самому веб-сайті. Важливо знати, як ваш вміст показується користувачам. Типовий SERP має заголовок, опис і URL-адресу веб-сайту, і це перші рядки, коли ви починаєте оптимізувати ваш сайт.
  Надайте унікальну, описову назву та опис кожної сторінки на вашому веб-сайті та переконайтеся, що ви маєте чітку та інтуїтивну структуру URL-адрес. Це типові значення, але можуть бути розширені за допомогою насичених фрагментів. Багаті та структуровані дані може допомогти пошуковим системам краще зрозуміти та індексувати ваш вміст, що може призвести до більш високого рейтингу.

  Багаті та структуровані дані  може допомогти пошуковим системам краще зрозуміти та індексувати ваш вміст, що може призвести до більш високого рейтингу

  Ми не охоплюємо всі аспекти (для цього перевірте наш SEO розумова карта нижче ), але тут є кілька важливих факторів:

  • надайте свіжий, відмінний вміст ключовими словами у вашому розумі
  • якість запису, унікальний заголовок і тег опису для кожної сторінки
  • роблять стільки, скільки ви можете (але не перестарайтеся) внутрішню будівлю посилання з цільовим текстом прив'язки
  • переконайтеся, що ви використовуєте теги заголовків (H1-H6)
  • переконайтеся, що у вас є чіткий і перевірений код HTML і структура сайту
  • Ваш веб-сайт мобільний дружній ?
  • як швидко Ваш веб-сайт?

  Ви також можете перевірити деякі дизайн, технічні та якісні поради . Все це може допомогти вам поліпшити свій рейтинг і багато іншого.

  5. Що таке оптимізація?

  Зовнішня оптимізація стосується всіх посилань з інших веб-сайтів у всьому світі, які вказують на ваш сайт. Зворотні посилання, як голоси - чим більше веб-сайтів розмовляють і посилаються на ваш сайт, тим краще, особливо якщо ці сайти мають високу репутацію і авторитетні сайти. Чим більше сторінок посилається на вас, тим вищий ваш рейтинг. Зворотні посилання є сильним фактором SEO. Тим не менш, зворотні посилання, це не те ж саме, якщо деякі авторитетні, високий сайт PageRank зв'язується з вами, або ваш кращий друг, який почав блогу кілька днів тому.

  Найкращий спосіб зробити зворотні посилання - це природний шлях. Надайте великий, унікальний, цінний вміст, який залучатиме відвідувачів до обміну ними в соціальних мережах. Якщо ви надаєте великий вміст, інші користувачі розпізнають ваш вміст і посилаються на вас із їхніх сайтів.

  6. Як виміряти продуктивність SEO?

  Існує багато різних даних Google Analytics щоб побачити, як ваш сайт працює з точки зору SEO. Коли ви вимірюєте ефективність SEO-зусиль, ці показники допоможуть вам зрозуміти, чи рухаєтеся ви в правильному напрямку:

  Групування каналів - як виконується ваш органічний пошук у порівнянні з іншими каналами, такими як платний пошук, трафік перенаправлення, соціальні медіа чи електронний маркетинг?
  Середня позиція - Який середній рейтинг вашого веб-сайту для певного запиту в SERP?
  Рейтинг кліків - що таке CTR (кількість кліків, поділене на загальну кількість показів) вашого веб-сайту для певного запиту в SERP?
  Конверсії - скільки конверсій у порівнянні з іншими каналами? Який показник переходів?
  Поведінка - що таке показник відмов ваших відвідувачів, які органічно відвідують? Скільки сторінок на відвідування? Який середній час на сайті?

  SEM, маркетинг в пошукових системах , може допомогти вам дізнатися, які ключові фрази, які мають високу ефективність, варто оптимізувати з точки зору прибуток на інвестиції (ROI). Замість того, щоб чекати, поки ваші результати будуть вищими, щоб почати трафік з органічного пошуку, можна розпочати кампанію AdWords і швидко побачити, які ключові слова або фрази показують найбільший потенціал. Таким чином, ви не втратите місяців оптимізації для неправильних ключових слів, які не приносять вам переходів.
  Однак, навіть якщо ви знайдете цільові ключові фрази, краще всього вирівняти ці два канали. Хороша SEO може допомогти вашим кампаніям AdWords, покращивши показник якості, який може знизити ціну за клік, знизивши загальні витрати на кампанію та збільшивши шанси на успіх.

  7. Як SEO може допомогти вашому бізнесу зростати?

  На відміну від рекламних візитів, створених примусово або пропонуючи відвідувачам відвідування вашого веб-сайту, органічні відвідування - це люди, які активно шукали те, що ви представляєте на своїй веб-сторінці. Відвідування SEO - це високоякісні візити: якщо вміст вашого веб-сайту оптимізований для SEO, відвідувачі зазвичай залишаються на вашому веб-сайті довше, бачать більше сторінок, мають нижчий рівень відмов і зв'язуються з вами або купують ваш продукт частіше, ніж інші!

  Будучи постійним у найпопулярніших результатах пошуку, ви можете зробити великий вплив на ваш бізнес, особливо якщо ви малий бізнес, і у вас немає великого бюджету, який ви можете витратити на інші канали маркетингу. Правильна стратегія SEO може допомогти вам розповсюдити слово про свій продукт, пропозицію або послугу і залучити деяких найбільш цільових відвідувачів. Вища позиція в SERP може збільшити кількість відвідувачів сайту і принести вам більше переходів. І найкраща частина, ви можете виміряти ефективність вашої пошукової оптимізації .

  Ось деякі цікаві факти та цифри SEO, про які ви повинні знати:

  8. Висновок

  SEO не «встановлює і забуває» тип бізнесу, ви повинні регулярно розширювати свій контент і надавати своїм відвідувачам свіжий, унікальний. Немає жодних гарантій для перших місць на SERP, оскільки існує дуже багато факторів і змінних, які можуть впливати на результати, але якщо ви виберете правильно білий капелюх методи пошукової оптимізації, ваш рейтинг SEO повинен почати бачити позитивні зрушення. Ви не можете очікувати відразу побачити результати, це може зайняти кілька тижнів або навіть місяців, але оптимізація якості може бути корисною для вашого бізнесу і принести вам хороший дохід.

  Звертаємо вашу увагу на SEO?
  Зв'яжіться з нами за адресою [email protected] і ми надішлемо вам список питань, які можуть допомогти вам у створенні стратегії. Дайте нам знати свої результати, або просто запитайте нашу думку! :)

  [БОНУС] Як ми бачимо SEO?

  Хоча SEO зазвичай продається як окрема послуга, його можна рідко спостерігати. SEO дуже бере участь у створенні контенту, оптимізації цільових сторінок, аналізі та платному маркетингу. Ви просто не можете належним чином виконати будь-яку з цих дій, не залучаючи спеціалістів SEO, тому що як тільки ви це зробите, SEO також підвищить якість іншої роботи. Ви також не можете робити SEO окремо від інших рекламних заходів, оскільки всі вони мають ідеально поєднуватися.

  Ось розумова карта факторів SEO, які ми розглядаємо тут, на Degordian. Ми любимо те, що робимо, і любимо допомагати. :)

  1. Що таке SEO?
  2. Як працюють пошукові системи?
  3. Чому ключові слова важливі для SEO?
  4. Що таке оптимізація на місці?
  5. Що таке оптимізація?
  6. Як виміряти продуктивність SEO?
  7. Як SEO може допомогти вашому бізнесу зростати?
  1. Що таке SEO?
  2. Як працюють пошукові системи?
  3. Чому ключові слова важливі для SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»