Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Що таке SEO? Ідеальне визначення & як це працює

  1. Що таке SEO?
  2. Як працює SEO
  3. Історія SEO
  4. Місцеві SEO і мобільних пристроїв
  5. Фактори, що визначають рейтинг SEO сайту
  6. 1. Ключові слова
  7. 2. Адміністрація домену
  8. 3. Вхідні та вихідні посилання
  9. 4. SEO Актуальність
  10. 5. Дизайн і структура веб-сайту
  11. 6. Швидкість сайту
  12. 7. Мобільна доброзичливість
  13. Що таке SEO?

  Що таке SEO насправді? SEO - це скорочення для пошукової оптимізації - це процес збільшення трафіку на ваш сайт з органічних результатів пошуку.

  Наразі у нас є все Google, і коли ви шукаєте будь-яку інформацію за допомогою пошукової системи, як-от Google, Bing або навіть DuckDuckGo, ви отримаєте сторінку з результатами з посиланнями на різні веб-сайти, як показано на малюнку нижче.

  Посилання, виділені червоним кольором, є органічними результатами та результатами, показаними вище, за всі вони оплачуються за допомогою Google Adwords.

  Посилання, виділені червоним кольором, є органічними результатами та результатами, показаними вище, за всі вони оплачуються за допомогою Google Adwords

  Що таке SEO?

  Як згадувалося раніше, SEO або пошукова оптимізація відноситься до серії кроків, методів і дій, які можуть поліпшити рейтинг вашого сайту на основних пошукових системах. Для нашого повного списку найбільш важливі SEO поради , натисніть виділений червоний текст.

  Досягнувши високого рейтингу на сторінках результатів пошуку, ви можете бути впевнені, що отримуєте високий трафік для відповідних ключових слів. Для цього потрібно створити веб-сайт, який швидко, регулярно оновлюється високоякісним контентом.

  Коли люди просять мене визначити SEO, я розбиваю його на три розділи, щоб дати їм краще розуміння, а саме:

  • Технічний SEO - аспект SEO, пов'язаний зі швидкістю, продуктивністю та безпекою веб-сайту.
  • On-Page SEO - всі різні способи оптимізації веб-сторінок, включаючи додавання тегів ALT до зображень, використовуючи відповідні H1 і H2 структури і так далі.
  • Off-Page SEO - Це пов'язано з колекцією високоякісних зворотних посилань від авторитетних веб-сайтів і отримання відвідувань з соціальних медіа.

  Коротше кажучи, щоб зробити добре в пошукових системах, потрібно мати швидкий сайт - ви можете перевірити швидкість вашого сайту за допомогою цього інструменту . Також потрібно оптимізувати веб-сторінки та отримати посилання на високоякісні веб-сайти.

  Як працює SEO

  Коли користувачі вводять пошуковий термін у пошуковій системі, вони представлені на сторінці результатів пошукової системи (SERP), яка в основному складається з веб-сайтів, які мають можливі відповіді на будь-який запит.

  Пошукові системи використовують декілька факторів, понад 200, щоб визначити рейтинги цих сайтів - більшість з яких нам не відомі.

  Пошукові системи переглядають веб-сайти і визначають їх якість. Потім він створює індекс декількох веб-сайтів, на які він завжди буде посилатися для кожного запиту.

  Історія SEO

  Ми схильні витрачати більшу частину свого часу на роздуми про те, як використовувати SEO таке, що ми не намагаємося простежити його походження.

  Історія SEO починається з 1945 року, коли директор тодішнього Управління досліджень і розробок наукових даних виступив з ідеєю розробки архіву всіх світових даних.

  Ця ідея була пізніше концептуалізована на сьогоднішній день Google та інші великі пошукові системи.

  Значні кроки почалися у 1993 році, коли були розроблені перші пошукові системи. Вони включали Architext (пізніше перейменований SEL), World Wide Web Wander і ALIWEB.

  Пошукові системи Yahoo, Alta Vista, Lycos і Infoseek з'явилися в 1994 році. Через два роки ім'я Google прийшло до життя. Microsoft зареєструвала Bing у 2009 році.

  Сучасний SEO почався на початку 2000-х років, коли Google почав домінувати в галузі. У ті часи компанія приділяла дуже мало уваги рекламі.

  Вона надала рекомендації для білого капелюха SEO - практика SEO, яка передбачає отримання рейтингу за допомогою законних шляхів.

  У 2009 році відбулися значні потрясіння, і Bing вийшов на ринок, але поки що не вдалося перевершити Google. Це був також рік, коли Google представив алгоритм Caffeine.

  Google випустив алгоритм Panda в 2011 році, який був призначений для покарання сайтів, які публікували низькоякісний контент. З тих пір Panda пройшла серію оновлень, які зробили життя більш жорстким для людей, які намагаються обдурити SEO.

  Google розгорнув оновлення Penguin у 2012 році. Ці оновлення нагородили високоякісні веб-сайти, високо оцінили їх. На тій же ноті, низькоякісні сайти були сильно покарані. Алгоритм виплати зарплати був випущений в 2014 році. Він був розроблений для блокування спам-сайтів.

  Місцеві SEO і мобільних пристроїв

  Google випустив алгоритм Pigeon в 2014 році. Він був оптимізований, щоб дати результати для локальних пошуків. У наступному році компанія Google опублікувала оновлення, яке дало першим пріоритетам веб-сайти, які підтримують мобільний зв'язок. На додаток до цього, Google і Bing роблять досягнення, спрямовані на підвищення точності голосового пошуку.

  Фактори, що визначають рейтинг SEO сайту

  Є тонна факторів, які визначають вашу продуктивність SEO. Сканери пошукової системи використовують ці фактори для визначення остаточної позиції. Ось деякі з ключових факторів:

  1. Ключові слова

  Це найважливіший фактор. Коли ви публікуєте вміст на своєму веб-сайті, спробуйте створити вміст навколо певних ключових слів, які шукають користувачі.

  Але як ви знаєте, чого шукають люди? Хороше питання! Ти можеш KW Finder робити саме це!

  Найкращим способом вирішення цієї проблеми є проведення інтенсивного дослідження ключових слів. Після визначення відповідних ключових слів для вашого сайту ви зможете створити вміст навколо нього.

  Прочитайте нашу статтю про контент для написання порад для початківців щоб отримати дуже гарне уявлення про те, як створити дивовижний вміст.

  2. Адміністрація домену

  Наскільки надійним є ваш домен? Пошукова система аналізує, чи можна довіряти вашому веб-сайту, враховуючи, наскільки старий домен, скільки його зворотних посилань, скільки відвідувань і якість вмісту.

  Це означає, що ви не повинні очікувати високого рангу протягом першого місяця після запуску вашого веб-сайту, але при ретельному та стратегічному виведенні вмісту ви можете значно збільшити його.

  3. Вхідні та вихідні посилання

  Пошукові системи аналізують типи веб-сайтів, на які ви посилаєтеся, а також які сайти посилаються на вас.

  Мета полягає в тому, щоб завжди посилатися на високоякісний, популярний веб-сайт і публікувати свій власний чудовий контент, щоб потужні сайти також посилалися на вас.

  4. SEO Актуальність

  Пошукові системи досить розумні, щоб визначити категорію, до якої належить ваш веб-сайт. Вони знатимуть, чи вміст, який ви опублікували, має відношення до будь-якого запиту.

  Ви можете оптимізувати свій веб-сайт, переконавшись, що ваші заголовки сторінок (H1) завжди містять ключове слово, а вміст відповідний певним ключовим словам і пошуковим термінам.

  5. Дизайн і структура веб-сайту

  Добре продумані та організовані веб-сайти мають потенціал вищого рейтингу, ніж погано розроблені сайти. Дизайн сайту повинен дозволяти користувачам легко переміщатися.

  6. Швидкість сайту

  Веб-сайти, які швидше завантажуються, прагнуть досягти більш високих рангів, ніж ті, які потрібно більше часу для завантаження. Ви повинні позбутися непотрібних JavaScript-файлів і плагінів, які можуть сповільнити ваш сайт.

  7. Мобільна доброзичливість

  Веб-сайти для мобільних пристроїв завжди високо оцінюються, особливо для пошукових запитів із мобільних пристроїв. Останніми роками це стає все більш і більш важливим, оскільки більше людей використовують свої мобільні пристрої для пошуку.

  Що таке SEO?

  SEO - це складний, але легкий у вивченні процес оптимізації веб-сайтів, щоб вищий рейтинг в пошукових системах.

  Це лише приклад багатьох факторів, які впливають на ефективність веб-сайту в SEO. Якщо добре реалізовано, SEO матиме безпосередній вплив на ваш бізнес. Ви отримаєте високий веб-трафік, який призведе до більшого доходу.

  Що таке SEO?
  Що таке SEO насправді?
  Що таке SEO?
  Але як ви знаєте, чого шукають люди?
  Що таке SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»