Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Що таке SEO рерайт? |

  1. Познайомившись з видами SEO текстів, тепер розглянемо один з найбільш популярних його видів - SEO рерайтом....
  2. 2.Зачем потрібен SEO рерайт?
  3. 3.Требованія до статей, які зазнали SEO-рерайту
  4. 4. Види рерайта
  5. 5. Основні прийоми і методи рерайта

  Познайомившись з видами SEO текстів, тепер розглянемо один з найбільш популярних його видів - SEO рерайтом.

  У статті ми розглянемо такі питання:

  1. Що таке SEO рерайт?
  2. Навіщо він потрібен?
  3. Вимоги до SEO рерайту
  4. види рерайта
  5. прийоми рерайта

  Зміст статті

  1. Що таке SEO рерайт?

  Рерайт- це невелика (або глибока) переробка чужої статті, це - переписування тексту своїми словами з тим, щоб надати йому унікальність (або нібито унікальність).

  - не просто переписування чужого тексту із застосуванням певних прийомів, а переписування в інтересах пошукової оптимізації. Тут застосовуються певні методи і прийоми SEO, які відносяться, як правило, до сірої оптимізації.

  Щоб Вам було зрозуміліше, наведу такий приклад. Ви можете взяти будь-яку статтю, скоротити її, трохи переробити і опублікувати. І зайняти 99 (або 999) місце у видачі пошукових систем. Це буде рерайт статті. А можете провести додаткову роботу до статті і потрапити в Топ10. Це вже буде SEO рерайт цієї ж статті.

  Оскільки додаткова робота вимагає додаткових часу і зусиль, то, зрозуміло, що все підряд статті рерайтити під SEO немає сенсу. Навіть самі невдалі статті - з точки зору SEO - все одно потраплять в ТОП по низькочастотних запитах. Особливо в Яндексі - так влаштовані його алгоритми.

  2.Зачем потрібен SEO рерайт?

  Найчастіше його застосовують інформаційні агентства для додання унікальності своїх повідомлень, але і рядовим вебмастерам він не чужий. Справа в тому, що кількість опублікованих сторінок знаходиться у Google в прямій залежності від кількості опублікованих сторінок: чим більше сторінок на сайті, тим вище PR сайту.

  А чим вище PR сайту, тим більше шансів потрапити в ТОП, тобто при рівних умовах статті з сайту з більш високим PR будуть завжди розташовуватися вище, ніж аналогічні статті з сайту з більш низьким PR. (До Яндексу і його тИЦ всі ці міркування не застосовні, запам'ятайте це, будь ласка. Але Яндекс потихеньку теж рухається у фарватері Google і те, що не може бути застосовано зараз, може бути справедливим через деякий час).

  Отже, на сайті має бути багато сторінок, а писати кожен раз нову статтю е-е-е кілька втомлює і тоді вдаються до рерайту - швидко, дешево і сердито.

  Крім того, зараз пошукові системи велику увагу приділяють так званим поведінковому фактору, а якщо на сайті немає відвідувачів через те, що сторінки не можуть потрапити в ТОП, то і ні про яке поведінковому факторі не варто і говорити. З чого з необхідністю випливає те, що потрапляння сторінки в ТОП для нас з Вами - обов'язкова умова.

  Але це відноситься до веб-майстрам середньої руки і початківцям. До авторитетним вебмастерам це звичайно не відноситься, оскільки їх цитують і на них посилаються рядові вебмастера без жодного примусу, обміну або покупки посилань. Тому, по-перше, пузомерки їх сайтів ростуть природним шляхом, а по-друге, відвідуваність багато в чому забезпечується за рахунок розсилок, соціальних мереж, закладок в браузерах і т.д.

  Саме в силу цього вони можуть собі дозволити публікувати виключно шедеври. А шедеври, як Ви розумієте, створюються не дуже часто і їх сайти часто не дуже великі.

  З усього цього випливає, що (1) нам з Вами треба мати на сайті багато статей, (2) нехтувати рерайтом статей не слід і (3) SEO рерайт краще звичайного рерайта статті.

  3.Требованія до статей, які зазнали SEO-рерайту

  Вимоги до SEO рерайту від звичайного рерайта відрізняються рівно тим же, що і вимоги до SEO статей і звичайним статей. До них можна віднести (список неповний):

  • довжина статті - більше 2000 символів,
  • унікальний заголовок статті і унікальний тег title,
  • наявність ключових слів, їх певна щільність і розташування в потрібних місцях,
  • наявність картинки в статті і тега alt,
  • наявність тегів ul і li (тобто є якісь списки в статті),
  • хороша структура статті, наявність рубрик в статті, використання різних заголовків (тегів h2-h6),
  • добре прописаний тег H1 (при неможливості його використання, як, наприклад, в більшості шаблонів WordPress, - тега H2)
  • форматування тексту - виділення ключових слів підкресленням, курсивом, жирним шрифтом,

  і так далі. Всі ці вимоги ми детально будемо розглядати в статті про SEO-вимогах до статей.

  А які вимоги в звичайним рерайт-статей:

  • унікальний заголовок
  • По можливості якомога більше унікальний контент, тобто текст статті,
  • Сенс статті повинен бути збережений,

  І все.

  Зробити звичайний рерайт статті можна за допомогою засобів, прийомів і методів роботи над текстом. Але перш ніж приступити до їх розгляду, давайте подивимося які є види рерайта.

  4. Види рерайта

  Для того, щоб якось нам розрізняти види рерайт-статей, треба визначитися з основою для такого поділу. Ми розглянемо види рерайта за двома підставами:

  1. Призначення рерайта, тобто для кого саме призначена рерайт-стаття,
  2. Трудомісткість рерайта.

  Цілком очевидно, що Ви можете приступити до рерайту статті в двох основних випадках - для використання такої переробленої статті у себе на сайті або ж зробити рерайт статті під замовлення, зазвичай з метою заробітку або для отримання зворотних посилань. Незважаючи на те, що суть рерайта в тому і в іншому випадку залишається незмінною, між ними є і деякі відмінності:

  • стаття під замовлення зазвичай не перевищує за обсягом статтю-донор,
  • в замовний статті, як правило, не використовується ніяких відступів - Ваших особистих міркувань і т.п.

  У «рерайті для себе» таких обмежень немає. Я розповім про свій досвід проведення такого рерайта, тому що рерайтом під замовлення я ніколи не займався і маю тільки саме загальне уявлення про нього

  Приступаючи до рерайту статті для свого блогу, я першим ділом намічаю ступінь трудомісткості цієї роботи, тобто визначаю який вид рерайта треба зробити ... Я розрізняю наступні види рерайта:

  Легкий рерайт - мінімальна переробка статті-донора:

  • Зазвичай переробляється повністю заголовок статті (пишеться заново),
  • трохи переробляється перший абзац тексту - застосовуються синоніми, перефразовуються пропозиції, особливо перший, вставляється інша картинка.

  Середній рерайт - крім заходів з розділу «легкий рерайт» я проводжу:

  • міняються місцями абзаци (без шкоди змістом і логікою статті, звичайно),
  • найчастіше перший абзац переписується повністю, причому перше речення повністю переписується завжди,
  • в інших абзацах - застосовуються синоніми, змінюється пряма мова на непряму, одне-два речення (зазвичай пряма мова) може бути оформлена у вигляді цитати (Як повідомляє ... або Пан такий-то сказал ...)
  • іноді відбувається скорочення тексту - викидаються окремі пропозиції або навіть абзаци і розділи статті.

  Глибокий рерайт:

  • Повністю переписується перший і останній абзаци,
  • Додаються один -два- три абзаци мого власного тексту,
  • Об'єм статті починає перевищувати обсяг первинної статті,
  • Звичайно ж, проводиться часткова синонімізація тексту та інші заходи з перших двох списків.

  Як правило, після глибокого рерайта стаття стає практично унікальною і високо котирується пошуковими системами.

  Що стосується мене, то я зараз практично не користуюся рерайтом, за винятком, мабуть, новинних статей, та й то рідко. - Мені простіше написати нову статтю на цю ж тему, ніж переробляти чиюсь. Тим більше, що в процесі рерайта у мене іноді змінюється сенс статті, доходячи, хоча і досить рідко, до прямо протилежного. Я навіть не знаю, чи можна вважати такі статті рерайтом.

  Але це чисто моя особливість, мені так легше працювати, у Вас може бути по-іншому, Ви можете дотримуватися якихось інших прийомів або виробити свої власні.

  5. Основні прийоми і методи рерайта

  До основних прийомів і методів рерайта відносять:

  • Застосування сінонімізаціі контенту часто з використанням спеціальних програм - синонімайзер (захоплюватися такими програмами не рекомендую: вони дуже недосконалі, текст статті майже завжди стає нечитабельним і його треба правити),
  • Переміщення абзаців,
  • зміна граматичної побудови пропозицій,
  • Заміна прямої мови на непряму,
  • Зменшення і спрощення пропозицій,
  • Зміна обсягу тексту, як правило, - зменшення його. Я, навпаки, намагаюся збільшити за рахунок додавання міркувань, прикладів, аналогій і т.д. - пошуковики верещать від захвату.

  Після того, як стаття-донор піддалася рерайту, настає час її оптимізації під потреби SEO. Після проведення такої оптимізації можна говорити, що первісна стаття пройшла SEO рерайт.

  2.Зачем потрібен SEO рерайт?
  Навіщо він потрібен?
  1. Що таке SEO рерайт?
  2.Зачем потрібен SEO рерайт?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»