Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Що таке SEO-стратегія

  1. Особливості формування плану

  SEO стратегія - це словосполучення зустрічається в багатьох статтях на тему просування сайтів в інтернеті. Початківцям оптимізатора корисно дізнатися, що мається на увазі під SEO-стратегією і як вона впливає на життя інтернет-сайту.

  SEO-стратегією називають спеціальний план, створений для досягнення певної, поставленої мети. У ньому вказуються терміни, тобто відрізок часу, за якою повинна бути досягнута конкретна задача. Мета просування може бути різною: збільшення трафіку, досягнення топ-10 за низкою значущих запитів і т.д.

  SEO-стратегія - своєрідний «рятівний круг» в разі невдалого просування сайту. Нерідко введення нового алгоритму в пошуковій системі зводить нанівець всі старання оптимізатора. Грамотно розроблена SEO-стратегія знижує ризик виникнення нового провалу на шляху до досягнення обраної мети.

  Поставлені завдання повинні бути реальними і відповідати можливостям оптимізатора. Інакше часові та фінансові ресурси будуть витрачені даремно.

  Особливості формування плану

  Особливості формування плану

  План дій створюється в індивідуальному порядку. Враховуються сильні і слабкі сторони просувається ресурсу. Формування SEO-стратегії залежить від впливу таких зовнішніх факторів:

  • Географія. Бажано, щоб просування сайту починалося в місцевому регіоні. Просування в чужих і далеких регіонах не принесе очікуваного результату. Навпаки, тільки погіршить ситуацію. Тому сайт радять розділити на регіональні піддомени. Якщо така можливість відсутня, що просувається сервіс реєструють на Яндекс Каталозі.
  • Структура інтернет- ресурсу. Структура сайту, який просувається повинна відповідати структурі пошукового попиту. У деяких випадках веб-ресурс буде потрібно видозмінити. Стратегія просування багато в чому залежить від зовнішнього вигляду сайту.
  • Важливо знати попередню історію просування і розвитку інтернет - ресурсу. Наприклад, змінювався чи адресу головної сторінки сайту? Які зміни відбулися в самій структурі веб-сервісу?
  • У процесі формування плану, необхідно визначити і виявити якомога більше інформації про тематику розробляється майданчика. Важливо зрозуміти розміри ядра пошукових запитів, а також заручитися останніми даними про те, наскільки затребувана і популярна тематика сайту.
  • Вік і особливості роботи пошукової системи. Молоді і нові сайти просувати важче, ніж веб-ресурси зі стажем. На перших порах для просування сайту рекомендують використовувати пошукову систему Гугл.

  Процес складання SEO-стратегії включає в себе три основні кроки: аудит веб-ресурсу, оптимізація і безпосереднє просування. Аудит сайту означає ретельне вивчення його позицій і трафіку. В процесі оптимізації формується семантичне ядро ​​інтернет - ресурсу. Вітається зовнішня і внутрішня оптимізація сайтів. Під час просування слід звертати увагу на якість наявних посилань.

  Інформація взята з ресурсу https://seotrener.com

  Наприклад, змінювався чи адресу головної сторінки сайту?
  Які зміни відбулися в самій структурі веб-сервісу?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»