Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Що таке SEO-трафік?

  SEO-трафік - це ті відвідувачі сайту, які прийшли на нього з пошукових систем без використання контекстної реклами

  SEO-трафік - це ті відвідувачі сайту, які прийшли на нього з пошукових систем без використання контекстної реклами. Часто використовують синонім цього визначення - органічний трафік.

  Інтернет багатий на можливості залучення клієнтів на свій сайт, але найбільш ефективним і недорогим методом вважається саме SEO, як джерело відвідуваності. Чому це так, давайте розглянемо в декількох пунктах.

  1. SEO дає дешевих клієнтів. Пошукове просування дає можливість отримати недорогих клієнтів у порівнянні з контекстною рекламою. Уже через два місяці після початку просування, сайт, як правило, починає отримувати перших відвідувачів з пошукових систем, і з подальшими вкладеннями їх кількість буде збільшуватися. Незважаючи на те, що професійно налаштована контекстна реклама може коштувати за кожен перехід зовсім не багато, пошукове просування для цього ж сайту буде коштувати в два, а то і в три рази дешевше в перерахунку на вартість залучення одного відвідувача.
  2. SE O-трафік йде постійно. Після двох-трьох місяців коректних робіт по оптимізації сайт почне отримувати постійний трафік. Чого не можна сказати про вкладення в рекламну кампанію. Потік клієнтів тут залежить безпосередньо від вкладень і їх сталості.
  3. Висока конвертабельності. Саме SEO-трафік - це клієнти, які купують, замовляють, здійснюють дзвінки з максимальним відсотком конверсії. Це досягається за рахунок великої довіри клієнтів до сайту, адже в ТОП по контекстній рекламі можна потрапити будь-кому, відразу ж в день оплати, а щоб потрапити в ТОП видачі, потрібно добре попрацювати і мати якісний ресурс.

  Як бачите, грамотне просування сайту - це хороший інструмент для отримання недорогих клієнтів, які будуть робити покупки для вашого бізнесу. За співвідношенням витрат і ефективності, SEO є оптимальним варіантом для будь-якого комерційного сайту. При тому, що відчутний результат можна отримати вже через два-три місяці після початку робіт.

  Рейтинг статті:


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»