Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Що таке сниппет? Особливості його складання і оптимізації

  1. Що таке сниппет?
  2. Як зробити сниппет для Яндекса і Google?
  3. Як формується сниппет?
  4. Як зробити сниппет для Гугла?
  5. Як зробити сниппет для Яндекса
  6. Як додати сниппет Яндекс?
  7. Особливості сніпетів для сайтів на WordРress

  Привіт Привіт! У попередній статті я розповідала про те, як підвищити конверсію сайту - підштовхнути відвідувача до вчинення дій на вашому ресурсі. Сьогодні ми дізнаємося, як змусити користувача клікнути саме по вашому посиланню в пошуковій видачі. Я розповім про те, що таке сниппет, чим відрізняються сніпети Яндекса і Гугла, а також про те, як їх оптимізувати для підвищення CTR (КЕП).

  зміст:

  Що таке сниппет?

  Сніппет - це те опис сайту, яке ви бачите в пошуковій видачі, після того, як ввели запит.

  Наприклад, ось так виглядають сніпети Яндекса:

  Наприклад, ось так виглядають сніпети Яндекса:

  А ось сниппет Google:

  А ось сниппет Google:

  Сніппети складаються пошуковими системами автоматично. Однак у кожного веб-майстра є можливість їх редагувати.

  Правильний сниппет істотно збільшує відвідуваність сайту, підвищивши число переходів по посиланнях в пошуковій видачі. Крім того, нагадаю, що пошукачі враховують поведінкові чинники . А саме те, наскільки часто користувачі клацають на ваш сайт у видачі по тому чи іншому запиту. Залежно від цього позиції вашого сайту за запитами також змінюються.

  Призначення сниппета в тому, щоб користувач міг ознайомитися з коротким змістом поста до того, як перейде по посиланню. Тому правильно складений сниппет дуже допомагає в просуванні ресурсу.

  Максимальною довжиною сниппета для пошукової машини Яндекс є 240 символів, а для Google - не більше 160. Хоча ці значення можуть змінюватися. Намагаючись знайти будь-яку інформацію, користувач навряд чи буде читати довгі тексти. Він швидко пробіжить очима видані пошукачем назви і описи статей. А відшукавши те, що потрібно, перейде по привернула його увагу посиланням.

  Як зробити сниппет для Яндекса і Google?

  Доцільніше буде складати сниппет, відповідний по довжині для всіх пошукових систем, тобто 140-160 символів. Так, відвідувачі мережі зможуть швидше переглядати опис сайтів, оцінюючи ступінь їх корисності для себе, а довге опис лише буде урізано.

  Не менш важливо допомогти людині зупинити погляд саме на вашому заклику, клікнути по посиланню і перейти до статті, а для цього необхідно зацікавити його з першої фрази.

  Як формується сниппет?

  Оптимізація сніпетів завжди була дуже важливою для SEO- просування будь-якого сайту, а поява поведінкових факторів зробило їх ще більш значущими.

  Щоб зрозуміти, як формується сниппет досить подивитися на пошукову видачу двох найбільших пошуків в рунеті - Яндекс і Google. Вони не сильно відрізняються один від одного: в них відображено заголовок сторінки (title), сниппет, адреса сайту, іноді дата публікації, в Яндексі зліва від сниппета видно фавікон , Можуть бути присутніми додаткові елементи. Головна відмінність в тому, що Гугл використовує в сніпеті тег description, а Яндекс - довільний шматок статті. Детальніше про це читайте нижче.

  Як зробити сниппет для Гугла?

  Основу для формування сниппета Google становить мета тег description. Його, так само як і тайтл, потрібно обов'язково прописувати, з огляду на наступні рекомендації:

  • Ключевики в description. Для робота релевантний запитом пост повинен обов'язково містити в собі ключову фразу, але і від переспама «ключів» в сніпеті варто відмовитися. Оптимальною буде одна ключова фраза з прямим входженням в дескріпшене (без урахування тайтла).
  • Трапляється, що розповісти про всі достоїнства вашої статті, вклавшись в 140-160 символів, не представляється можливим. На цей випадок намагайтеся розташувати ключову фразу і її відміна на початку опису, тому що іншу частину робот просто відсіче.
  • Клікабельність сниппета залежить також від точності і достовірності зазначеної в ньому інформації. Описувати в description реальні факти, що містяться на вашій сторінці. Це вбереже вас від високого відсотка відмов і збільшить тривалість перебування відвідувачів на сайті. Що в свою чергу дасть сигнал пошуковим системам вважати ваше посилання релевантної запиту, а також підвищить довіру ПС.

  Але не завжди Гугл використовують в сніпеті той текст, який ви приготували. Наприклад, він може використовувати для цієї мети інформацію, що міститься в каталозі DMOZ. Якщо вам не підходить це опис, ви можете прописати таку директиву в файл robots.txt : <Meta name = "robots" content = "noodp" />

  У деяких випадках пошуковики дозволяють використання так званих «розширених фрагментів», які можуть показувати додаткову інформацію. Це може бути ціна на товари або послуги, фото тощо

  Але навіть складання description з урахуванням всіх вимог і правил не гарантує, що ваші сніппети Гугл покаже саме в такому вигляді.

  Як зробити сниппет для Яндекса

  Колись давним-давно Яндекс, як і Гугл, брав для сниппета тег description. Але даний тег служить всього лише рекомендацією для ПС, і з часом алгоритми Яндекса змінилися. Тепер цей пошуковик самостійно складає опис сторінок, виділяючи з них шматок тексту з ключовою фразою. Іноді він виглядає доречним, але покладатися на це все ж не варто. Трохи нижче я розповім, що робити, коли Яндекс створює абсолютно непривабливі сніппети для вашого сайту.

  Так само як сниппета Яндекс може взяти опис сайту з Яндекс.Каталогу. Щоб заборонити це, потрібно прописати код в роботс.тхт за аналогією з Гугл: <meta name = "robots" content = "noyaca" />. Також часом ця пошукова система використовує інформацію, яка вказувалася при реєстрації сайту в довіднику Яндекс-підприємств. Наприклад, часто сірим шрифтом в сніпеті вказані адреса, телефон компанії, графік роботи і види здійснюваної нею діяльності.

  Як додати сниппет Яндекс?

  Як змінити сниппет в Яндексі в разі, якщо він створив його самостійно? Потрібно відшукати на сайті ту частину тексту, яку відображає ПС. А після підправити її таким чином, щоб вона відповідала всім вимогам гарного сниппета.

  Але як зробити сниппет для Яндекс або Гугл для кожної сторінки сайту? Адже на деяких сайтах часом десятки тисяч сторінок. В цьому випадку змінити все опису практично нереально. Але вихід все-таки є.

  Для початку потрібно вибрати ті запити, які знаходяться на перших сторінках в пошуковій видачі - досить знайти тридцятки кращих. Як це зробити написано в статті « Як визначити позиції сайту в пошукових системах ».

  Потім слід перевірити їх сніппети на привабливість для користувача аудиторії і в разі потреби переписати.

  Також ви можете оптимізувати сніппети, переносячи основні ключові фрази в ті частини тексту на сторінці, які вам більше підійдуть для опису.

  І обов'язково аналізуйте проведену вами роботу по оптимізації сніпетів сайту. Перевіряйте результати змін, вони не змусять себе довго чекати.

  Особливості сніпетів для сайтів на WordРress

  Для власників блогів на WordPress, просуваються в пошуковій системі Google і зацікавлених у створенні гарного сниппета, є невелика перевага.

  Google нерідко прикріплює до сніпетів оцінку, виставлену посту відвідувачами блогу. Для цього достатньо встановити плагін WordPress GD Star Rating. В результаті сниппет від WordPress, виділений жовтими зірочками буде вигідно відрізнятися від конкурентів.

  І ще, встановлений плагін All in one Seo Pack може самостійно генерувати мета теги тайтл і дескріпшн, не варто йому цього дозволяти. Зайдіть в адмінки на вкладку «Інструменти SEO / Основні» і зніміть галочку напроти пункту «генерується опис».

  Тепер ви знаєте, що таке сниппет Яндекс і Google, як його правильно скласти і поміняти. Створюйте помітні та ефективні сніппети. Хай щастить.

  Що таке сниппет?
  Як зробити сниппет для Яндекса і Google?
  Як формується сниппет?
  Як зробити сниппет для Гугла?
  Як зробити сниппет для Яндекса і Google?
  Як формується сниппет?
  Як зробити сниппет для Гугла?
  Як додати сниппет Яндекс?
  Як змінити сниппет в Яндексі в разі, якщо він створив його самостійно?
  Але як зробити сниппет для Яндекс або Гугл для кожної сторінки сайту?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»