Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Що входить в завдання seo-оптимізатора? клієнтське SEO

  Скільки часу повинен витрачати на ваш сайт seo-оптимизатор , Якщо ви справно щомісяця їм платите? Які завдання він повинен виконувати? Чи може він працювати пару годин в місяць над сайтом і чи потрібно платити в такому випадку? Розібратися з цим просто. на різних етапах просування сайту - свої завдання.

  етапах просування сайту

  Спочатку фахівця необхідно підготувати сайт. Провести аудит, виявити і виправити всі помилки, підібрати семантичне ядро , розподілити запити за існуючими або новим сторінкам, прописати заголовки і title . Все це займає досить багато часу. Коли сайт готовий, починається робота зі посилальної масою , поведінковими чинниками .

  Досягнувши успішного результату: сайт в топі по всім запитам, трафік цільової і приносить продажу - завдання фахівця зберегти / підтримати даний успіх. Часто відбувається так, що для підтримки сайту необхідно кілька годин роботи в місяць. Але якщо конкуренти активно стежать за топом і розвивають свій сайт, намагаючись повернути колишнє положення - оптимізатора доводиться активно працювати над підтриманням позицій сайту. Якщо коротко, все завдання списком на зображенні нижче:

  Досить часто, клієнти припиняють платити або вважають за краще розірвати договір, якщо сайт досяг необхідних позицій. Навіщо платити, якщо вже в топі? Якщо конкуренти не будуть працювати над своїм сайтом, то позиції клієнтського ресурсу швидше за все збережуться. (За умови, що оптимізатор ніяк не вплине на ситуацію)

  Раніше впливати було просто: знімалися орендні посилання, позиції падали. Зараз орендними посиланнями мало хто просуває ресурси (дуже ризиковано), але впливати все ще можна, а краще укладати такий договір, щоб отримати заслужену оплату: передоплата за N місяців, відсоток від продажів, частка в компанії.

  Іноді здається, що найвигідніший варіант - здавати сайт в оренду. Створити під певну тематику, вкласти свої гроші на просування і чекати результату. Після отримання трафіку - домовлятися з компаніями на пряму. Частина отриманих грошей вкладати назад в сайт і на його розвиток. Головне, вгадати з тематикою.

  Слідкуйте за нашими новинами

  Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримувати те, що не увійшло в блог або анонси.
  Розсилка «Робимо маркетинг краще» виходить раз на місяць.

  Які завдання він повинен виконувати?
  Чи може він працювати пару годин в місяць над сайтом і чи потрібно платити в такому випадку?
  Навіщо платити, якщо вже в топі?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»