Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Socgain.com - безкоштовна накрутка лайків і передплатників

  1. Реєстрація на Socgain
  2. Як отримати бали на баланс
  3. Як виконати завдання
  4. Як купити бали
  5. Як замовити накрутку
  6. Партнерська програма
  7. Відгуки про Socgain

  Сайт socgain Сайт socgain.com - ще один популярний сервіс для безкоштовного розкручування груп і акаунтів в соціальних мережах. З його допомогою можна безкоштовно просувати групи і сторінки в Інстаграм, Перископ, ВКонтакте, YouTube, Twitter, Facebook і ask.fm.

  За допомогою сервісу socgain.com можна безкоштовно і швидко накрутити лайки ретвіти, перегляди та передплатників. У цій статті ми постараємося познайомити Вас з усіма особливостями роботи на сервісі: ви дізнаєтеся про всі способи, які дозволяють отримати бали на баланс. А також, як з їх допомогою розкрутити власні групи і профілі в соціальних мережах.

  Реєстрація на Socgain

  1. Як такої спеціальної реєстрації на сайті socgain.com не вимагається. Щоб користуватися сервісом, необхідно мати зареєстрований профіль у будь-якій соціальній мережі: ВКонтакте, Instagram, Facebook або Twitter.
  2. Перейдіть на сайт за адресою socgain.com і увійдіть в особистий кабінет за допомогою будь-якого з наявних у Вас профілів. Для цього виберіть іконку соцмережі і клікніть по ній мишкою.
  3. У формі, необхідно ввести посилання на свою сторінку.
  4. На наступному кроці сервіс запропонує поставити лайк до запису і перевірити його.
  5. Після перевірки ви автоматично опинитеся в особистому кабінеті сервісу Socgain.

  Як отримати бали на баланс

  Відразу після авторизація ви отримаєте в якості бонусу 10 балів. Для подальшого поповнення балансу необхідно буде виконувати завдання або купувати бали, скориставшись даною опцією в особистому кабінеті.

  Щоб поповнювати баланс безкоштовно, необхідно ставити лайки під фотографіями або постами, додаватися в друзі або в групи, підписуватися на канали і так далі. А за кожне активна дія ви отримаєте оплату в балах. Бали - це внутрішня валюта на сайті socgain.com, за допомогою їх відбуваються всі взаєморозрахунки між користувачами. Щоб поповнювати баланс безкоштовно, необхідно ставити лайки під фотографіями або постами, додаватися в друзі або в групи, підписуватися на канали і так далі

  Принцип роботи на socgain.com простий: спочатку необхідно виконувати завдання, отримуючи в якості оплати бали на свій баланс. Заробленими балами можна оплачувати власні завдання по накрутці. Якщо ви авторизувалися на сервісі socgain.com за допомогою свого профілю ВКонтакте, то вам автоматично буде доступно виконання завдань в даній соціальній мережі.

  Щоб заробляти на своїх профілях в інших мережах, необхідно прив'язати їх окремо через особистий кабінет socgain.com. Для цього на сервісі передбачена спеціальна панель в самому верху особистого кабінету. Розглянемо на конкретному прикладі - як прив'язати профіль на YouTube. Натисніть на іконку YouTube, перед вами з'явиться спеціальне вікно з дозволом використовувати ваші дані. Натисніть на кнопку «Дозволити». Тепер ваш аккаунт на YouTube доступний для виконання завдань і заробітку. Щоб заробляти на своїх профілях в інших мережах, необхідно прив'язати їх окремо через особистий кабінет socgain

  Як виконати завдання

  Для спрощення і автоматизації заробітку балів на сайті socgain.com можна підключити спеціальну функцію «Клікер». Вона дозволить поповнювати баланс, витрачаючи менше зусиль. Для включення даної функції перейдіть по спеціальному посиланню і натисніть на кнопку «Дозволити». Далі скопіюйте посилання з адресного рядка і введіть в спеціальне вікно. Після цього натисніть «Включити клікер». Ви завжди зможете відключити цю функцію в будь-який час.

  Як купити бали

  Для покупки балів перейдіть в однойменний розділ в особистому кабінеті socgain.com . Тут перед вами буде два варіанти оплати: за стандартною ціною або за оптовою. Виберіть необхідну кількість балів, які ви хочете купити. На кожному тарифі Ви можете отримати певну кількість бонусів у подарунок. Наприклад, найпопулярнішим є тариф «Рекомендований»: за 499 рублів ви отримаєте 5000 + 800 балів в подарунок. За цю суму ви зможете отримати приблизно 1450 живих передплатників. Для покупки балів перейдіть в однойменний розділ в особистому кабінеті  socgain

  Щоб перейти безпосередньо до оплати, натисніть на кнопку «Купити». Тут ви зможете вибрати будь-який зручний спосіб оплати: QIWI гаманець , Яндекс Гроші, банківські картки, Зв'язковий і так далі.

  Як замовити накрутку

  Як накручувати лайки автоматично

  Сервіс socgain.com дозволяє накручувати лайки в автоматичному режимі. Тепер не потрібно додавати завдання для кожного запису в групі або на своїй сторінці. Досить і включити «Автолайкер» і мати достатньо балів на балансі. Для автоматизації накрутки лайків, перейдіть на вкладку «Автолайкер», у запропонованій в формі введіть кількість лайків необхідне до кожного нового запису.

  Після додавання нової фотографії або паста на вашій стіні або в групі, сервіс Socgain буде автоматично виставляти завдання по накрутці лайків без вашої безпосередньої участі. Відключити функцію автолайкер можна в будь-який момент. Ціна, яка виставляється сервісом за кожен лайк становить 5 балів.

  Партнерська програма

  Крім виконання завдань, поповнювати свій баланс можна за допомогою партнерської програми. Для цього скопіюйте і розмістіть реферальне посилання, запрошуючи інших людей робити накрутку за допомогою socgain.com. За кожного реферала ви отримаєте одноразово 50 балів і 30% від суми його заробітку згодом. В якості додаткового бонусу за кожного активного користувача, сервіс платить щодня по 10 бонусів.

  Відгуки про Socgain

  Перед написанням огляду сервісу socgain.com, ми вирішили вивчити відгуки про нього від реальних користувачів. Ми знайшли досить багато суперечливих відгуків: деякі користувачі скаржаться про необґрунтоване списання балів з балансу. У зв'язку з чим рекомендуємо Вам протестувати сервіс на невеликих обсягах, спочатку заробляючи бали безкоштовно, виконуючи завдання. Перед написанням огляду сервісу socgain

  Сподіваємося, що інформація з цієї статті допоможе вам розкрутити свій профіль або групу ВКонтакте, в Instagram і на YouTube. Щоб приступити до безкоштовної накрутке в соцмережах прямо зараз, перейдіть на сайт socgain.com і пройдіть авторизацію на ньому за допомогою будь-якого профілю в соціальній мережі. Якщо ви хочете залишити свій відгук або поділитися досвідом роботи з socgain.com, то напишіть нам в коментарях до цієї статті.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»