Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Соціальне просування сайтів

  1. Навіщо займатися соціальним просуванням сайтів?
  2. Як займатися соціальним просуванням сайтів?
  3. У яких мережах соціальне просування сайтів ефективніше?

  Соціальне просування сайтів - перспективний напрямок інтернет-просування. Ця стаття буде корисна в першу чергу власникам сайтів, блогерам або тим, хто займається інтернет-просуванням digital продуктів.

  Навіщо займатися соціальним просуванням сайтів?

  Більшість людей, замислюючись про просування сайту в першу чергу згадують про SEO. Так, SEO це сильний інструмент інтернет-просування, але не варто забувати і про соціальному просуванні сайтів.

  • Чому? - запитаєте ви.

  А тому що:

  1. Сьогодні в Росії 48% населення країни регулярно користуються соціальними мережами, що становить 68,5 млн. Користувачів.
  2. В середньому 2 години на день люди проводять час в соціальних мережах.
  3. Кількість користувачів соціальних мереж з мобільних пристроїв росте на 11% в рік.

  www
  www.wearesocial.com

  Дані досліджень говорять, що за соціальними мережами майбутнє: наше суспільство стрімко рухається в бік більш широкого присутності в соціальних мережах. Висновки на користь соціального просування сайтів очевидні:

  • Аудиторія соціальних мереж велика і постійно зростає.
  • Охоплення аудиторії соціальних мереж забезпечує вірусне поширення контенту за рахунок ефекту "сарафанного радіо".
  • Полегшує спілкування з користувачами соціальних мереж і потенційними клієнтами.
  • Зручність і безліч інструментів для інтеграції і соціального просування сайтів.

  Інтернет-маркетологи і SEO-фахівці, займаючись соціальним просуванням сайтів, створюють паблік або групи в соціальних мережах, тому що навіть скромне присутність в соціальних мережах впливає на:

  • Прискорення індексації сайту в пошукових системах
  • Поліпшення поведінкових факторів перегляду сайту
  • Залучення цільової аудиторії на сайт
  • Підвищення впізнаваності бренду / сайту компанії
  • Можуть також побічно впливати і на підвищення позицій при органічному пошуку в Яндексі, Google.

  Сподіваюся, що сумніви в користі соціального просування сайтів розвіяні і ми можемо перейти до того

  Як займатися соціальним просуванням сайтів?

  Більшості з вас напевно відомо, що таке SEO (Search Engine Optimization) - це оптимізація сайту за ключовими словами, під пошукові запити людей, таким чином, щоб він з'являвся як можна вище в результатах пошуку Яндекс або Google. Це робота, спрямована на залучення трафіку з пошукових систем. При соціальному просуванні сайтів ми будемо працювати на залучення трафіку з соціальних мереж.

  Роботи, за соціальним просування сайтів і залученню трафіку з соціальних мереж умовно можна розділити на внутрішні - на просувати сайті, і зовнішні - в соціальних мережах.

  Звідси випливає ще кілька термінів:

  SMO (Social Media Optimization) - це, в основному, внутрішні роботи по оптимізації сайту, спрямовані на залучення якісного трафіку з соціальних мереж, тобто поліпшення дизайну, додавання віджетів, кнопок, форм коментування тощо

  SMM (Social Media Marketing) - це комплекс заходів соціального просування сайтів в самих соціальних мережах. Він спрямований на залучення цільової аудиторії і якісного трафіку на сайт з соціальних мереж.

  Займаючись соціальним просуванням сайтів потрібно також розуміти, що таке соціальні сигнали.

  Соціальні сигнали - це реакція в соціальних мережах з боку користувачів на контент - тобто це ті самі "лайки", "репости", коментарі і т.д.
  Виходить, що стратегія по соціальному просуванню сайтів повинна бути спрямована на залучення і залучення Цільовий Аудиторії. Соціальні сигнали ж допоможуть визначити ефективність вашої тактики.

  • Ок, розібралися.

  У яких мережах соціальне просування сайтів ефективніше?

  Якщо дозволяє бюджет і інші ресурси, то соціальним просуванням сайту можна займатися у всіх соцмережах відразу. Якщо ж ні, то можна зосередити зусилля на тій, в якій мешкає більше ЦА. В інших же завести бізнес-сторінку, постити посилання на статті в блозі, новини і т.д. Пам'ятайте, що контент повинен бути унікальним і адаптованим під соціальну мережу, в якій ви збираєтеся просувати ваш сайт.

  Розберемо основні фішки і переваги кожної соцмережі, які допомагають соціальному просування сайтів.

  Соціальне просування сайтів в Twitter
  Під номером 1 в нашому списку соцмереж для соціального просування сайтів виступає Твіттер. Так, саме Твіттер. Якщо ви подумали: "А так ?! У Росії Твіттер не дуже-то популярний. "Однак, для соціального просування сайтів Твіттер грає першорядну роль. Історія використання соціальних мереж для просування сайтів почалася саме з Твіттера.

  У Гугла колись були проблеми з показом релевантних сторінок Твіттера. Під час масових публікацій екстрених новин Google просто не справлявся з потоком інформації. Під час теракту 9/11 по запросу 'Twin towers' в пошуку просто не видавалася релевантна теракту інформація, хоча мільйони твітів публікувалися щохвилини. Тоді інтернет-гіганти домовилися про те, що Твіттер буде надавати доступ Google до всіх твітів, причому в реальному часі.

  схоже співпрацю було і з Яндексом, який розмістив у себе окремий пошук по твіти.

  Всі ці події спричинили пріоритетну індексацію нових веб сторінок сайтів в пошукових системах, на які є посилання і переходи з Твіттера. Індексація потрібна для того, щоб ваш новий сайт в принципі можна було знайти через пошукову систему. Зазвичай цей процес може займати до декількох тижнів. Якщо ж після випуску нової сторінки відразу ж опублікувати посилання на неї в Твіттері - індексація може статися через кілька хвилин.

  Твіттер також відмінно підходить для того, щоб забезпечити ваш сайт додатковим трафіком. Для цього потрібно розвивати профіль вашого бренду в Твіттері постійно підтримувати в ньому активність.

  Як залучити трафік на сайт з Твіттера?
  Подбайте про авторитетність профілю бренду в Твіттері в частині "Аудиторія".

  Соціальні сигнали, які впливають на це:

  • Читачі (передплатники)

  Важливо як їх кількість так і якість! Мається на увазі, що якщо ви купите кілька тисяч фейковий передплатників або ботів, які будуть спамити - нічого хорошого вашого бренду це не принесе! Ні в якому разі не варто займатися чорними методами просування! У мережі цілком вистачає гідних інструментів соціального просування сайтів, які допоможуть вам з легкістю збільшити кількість ваших передплатників, причому складаються з вашої цільової аудиторії. Враховується також авторитетність і активність ваших передплатників.

  • Співвідношення читачів / читаються і кількість твітів

  Поки ви новачок в Твіттері кількість ваших підписок може значно перевершувати кількість передплатників. Але, коли рахунок піде на тисячі, потрібно буде стежити, щоб співвідношення було адекватним. В ідеалі потрібно, щоб число ваших читачів було більше, ніж читаються, але не в 20 000 разів, якщо тільки ви не
  Поки ви новачок в Твіттері кількість ваших підписок може значно перевершувати кількість передплатників Рената Литвинова.

  В іншому випадку, якщо кількість ваших підписок буде сильно вище, ніж передплатників в Твіттері, люди можуть запідозрити, що ви спамер або промоутер. Слід регулярно відслідковувати ваших передплатників, відписуючись від неактивних, ботів і спамерів, тим самим покращуючи якість своєї аудиторії.

  • Списки, в яких ви перебуваєте і згадки

  Ці функції також можуть служити індикаторами вашого впливу, інтересу і охоплення аудиторії. Ці соціальні сигнали можуть показати наскільки релевантний профіль для вашої аудиторії.

  публікуйте
  Пам'ятайте, що кількість, якість, регулярність і час публікацій також має величезне значення для соціального просування сайтів. Залежно від специфіки вашого бізнесу ці показники можуть варіюватися.

  • Публікуйте посилання на ваші нові сторінки
  • Завжди прикріплюйте зображення до важливих постів з посиланнями на ваш ресурс, для максимального залучення аудиторії
  • Користуйтеся хештегом і ключовими словами

  аналізуйте
  Виміряйте силу залучення аудиторії за кількістю переглядів, додавань до вибраного, ретвітів, кліків по посиланнях і програвань відео.

  • Створюйте тільки якісний контент для соціального просування сайтів. Люди захочуть поділитися ним разом з посиланнями на ваш сайт. Це розширить охоплення аудиторії і приверне більше трафіку.

  • Багато з цих сигналів ймовірно можуть бути використані Google при ранжируванні веб-сторінок.

  Твіттер стане сильним інструментом соціального просування сайтів в руках того, хто буде враховувати всі описані вище фактори.

  Соціальне просування сайтів в Фейсбуці
  Аудиторія Фейсбуку - трохи старший, багато з столиць і займають керівні посади, більш платоспроможні. Близько 70% користувачів мають вищу освіту, а то і кілька, близько 60-70% аудиторії знає англійську мову, частіше користуються платіжними системами Visa, MasterCard, розплачуючись в інтернеті.

  Для соціального просування сайту в більшості випадків підійде створення і ведення паблік або бізнес-сторінки сайту.

  Після того, як ви наберете достатню кількість передплатників, ви зможете вибрати коротке ім'я для бізнес-сторінки. Дуже важливо вибрати запам'ятовується, які ви потім також зможете використовувати і в інших соціальних мережах.

  Фейсбук також хороший тим, що у нього є можливість розміщення "табів" - міні-сайтів, флеш-ігор і інших програмних продуктів. Нижче приклад від PepsicoRUS

  Займаючись соціальним просуванням сайтів в Фейсбуці, крім бізнес сторінок, в деяких ситуаціях можна також використовувати і особисту сторінку, як додатковий інструмент соціального просування сайтів. У особистих сторінок в ранжировке постів на Фейсбуці є перевага у видачі перед бізнес-сторінками. Але, вдаватися до такого методу можна тільки у випадках, коли Ви є дійсно експертом в обраній галузі.

  Просування в Instagram
  Інстаграм належить Facebook. Найдинамічніша соціальна мережа. За другу половину 2016 року аудиторія Інстаграм зросла на 100 млн. Користувачів.

  Особливо добре ця соціальна мережа підійде для соціального просування сайтів малого оффлайн бізнесу: інтернет-магазини одягу, сектор їжі, будівельні компанії, фітнес-клуби, салони краси і все ті, кому є що показати!

  Понад 70% аудиторії відноситься до представниць прекрасної статі.

  Нещодавно Інстаграм ввів бізнес-акаунти. Можна переключити звичайний аккаунт на бізнес, за умови, що у вас є бізнес-сторінка у Фейсбуці.

  Основні фішки

  • Кнопка "Зв'язатися" дозволяє подзвонити, написати або знайти вас на карті
  • Статистика за складом аудиторії, прайм-тайм публікацій
  • Кнопка просування поста
  • Також, повинна з'явитися можливість додати до посту кнопку Call-to-action - з посиланням на ваш сайт!

  Кнопка Зв'язатися дозволяє подзвонити, написати або знайти вас на карті  Статистика за складом аудиторії, прайм-тайм публікацій  Кнопка просування поста  Також, повинна з'явитися можливість додати до посту кнопку Call-to-action - з посиланням на ваш сайт

  Додайте посилання на ваш сайт в профілі і обов'язково користуйтеся хештегом для залучення додаткового трафіку на сайт.

  Просування в LinkedIN
  Професійна соціальна мережа. На даний момент заблокована в Росії. Якщо розглядати зарубіжні ринки, то можна сказати, що сайти, які будуть обговорюватися в цій професійній соціальної мережі матимуть більшу довіру аудиторії.

  Просування в Google+
  Чи не така перспективна мережа для соціального просування сайтів. Однак, Гугл дає деяку перевагу у видачі тим сайтам, чиї сторінки є в Google+. Сторінку в Гугл-плюс потрібно також наповнювати контентом, публікувати посилання, просувати, додавати друзів. Також, +1 від авторитетних користувачів будуть позитивно впливати на SEO.

  просування ВКонтакте
  Найпопулярніша соціальна мережа в Росії, якою користується близько 90 млн. Чоловік. Дуже популярний месенджер, аудіо та відеозаписи. Присутність найрізноманітнішої аудиторії з великим охопленням.

  Вконтакте багато в чому нагадує Фейсбук, але все-таки є і багато вигідних відмінностей, які варто врахувати. Одне з них - це можливість закріпити вітальний пост Wiki-сторінки. Це мова розмітки Вконтакте для верстки сторінок.

  можливості

  • Виділяти текст напівжирним, курсивом, вставляти картинки, відео та аудіозаписи
  • Закріпити пост в особистому акаунті
  • Можна отримувати ліди, заявки з цього поста
  • Якщо натиснути кнопку "Переглянути" - розгорнуться усі послуги, за аналогією з Лендінгем, по суті функціонал сайту в пості

  Якщо ви ведете блог, можна використовувати формат дайджесту або добірок. Викладіть всі ваші статті, розбивши їх по темам для зручності користувачів.

  Також, у груп та паблік вконтакте є можливість використовувати додатки, які підключають спеціальні кнопки до постів. Це буде зручно для власників малого бізнесу. Клієнти можуть використовувати кнопки, щоб записатися онлайн на прийом, наприклад, до стиліста в салоні краси. Власникам малого бізнесу також буде цікаво додаток, яке додає функціонал інтернет-магазину для паблік вконтакте.

  Власникам малого бізнесу також буде цікаво додаток, яке додає функціонал інтернет-магазину для паблік вконтакте

  розробники: https://vk.com/hs

  Ще один варіант використання, який може стати в нагоді власникам сайтів і блогів - це програма, яка дозволить вашим читачам підписатися на розсилки ваших повідомлень з потрібних тем. Таким чином ви зможете робити таргінг розсилки з посиланнями на ваші нові сторінки, публікації і т.д.

  Профілі користувачів ВК, а також статуси і замітки можна знайти в пошуку Яндекса. Виходить, займаючись соціальним просуванням сайту в Вконтакте і розміщуючи посилання там ви також залучаєте додатковий трафік на сайт.

  Просування в Одноклассниках
  Аудиторія однокласників налічує близько 45 млн. Чоловік. Дуже часто можливості цієї соціальної мережі недооцінюють. Проте відмітною перевагою для соціального просування сайтів в цій соцмережі буде можливість запрограмувати в паблік чат-бота, який буде автоматично спілкуватися з передплатниками, пропонуючи ті, чи інші послуги, і сторінки сайту.

  висновки
  За соціальними мережами майбутнє! Сучасні пошукові системи постійно вдосконалюють свої пошукові алгоритми, налаштовуючи їх таким чином, щоб максимально точно і повно задовольняти потреби користувачів.

  Соціальне просування сайту в першу чергу буде найбільш ефективним не за рахунок технічних складових, а за рахунок привабливості та зручності для користувачів. До цього також прагнуть і пошукові системи, постійно вдосконалюючи свої алгоритми ранжирування. Схоже, що соціальне просування сайтів потіснила класичне SEO.

  Ефективність соціального просування сайтів набагато вище. Наприклад, ефекту "сарафанного радіо" в інтернеті можна досягти тільки за допомогою соціальних мереж.

  Забудьте про сірих методах соціального просування сайту.

  Пам'ятайте, що метою соціального просування сайтів має бути - просування бренду і залучення якісного трафіку.

  Замислюючись про вибір соцмережі для соціального просування сайту, вибирайте ту, яку більше любить ваша Цільова Аудиторія + Твіттер.

  У мережі багато додатків для автоматичних публікацій або кросспостінг в соціальних мережах. У Statusbrew крім цього є і інструменти для роботи з Аудиторією Твіттера і аналітикою для Твіттера і Інстаграм. Про ці інструменти поговоримо в наступних статтях, а поки спробуйте деякі безкоштовні функції Statusbrew для збільшення кількості передплатників в Твіттері.

  Навіщо займатися соціальним просуванням сайтів?
  Як займатися соціальним просуванням сайтів?
  У яких мережах соціальне просування сайтів ефективніше?
  Навіщо займатися соціальним просуванням сайтів?
  Чому?
  У яких мережах соціальне просування сайтів ефективніше?
  Якщо ви подумали: "А так ?
  Як залучити трафік на сайт з Твіттера?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»