Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Соціальні мережі та SEO

  1. SEO інструменти
  2. Файл Robots.txt і мапа сайту
  3. 301 Перенаправлення

  Bubble дозволяє налаштовувати те, як ваша програма виглядає в соціальних мережах, коли користувачі надають посилання на вашу програму. Розділ SEO на вкладці Параметри також дозволяє налаштувати параметри SEO для поліпшення видимості сканерів пошукових систем.

  Популярні соціальні мережі дозволяють налаштовувати, як виглядають посилання на ваш веб-сайт, розміщені на їхніх платформах. Ви можете керувати цим налаштуванням (відкрити мета-теги графів) у розділі "Мітки". Можна налаштувати зображення та вміст тексту, який буде відображатися.

  Ось як виглядають ці налаштування для сайту bubble.is. Ось як виглядають ці налаштування для сайту bubble І як це виглядає на Facebook. Зауважте, що визначення цих параметрів на вкладці "Налаштування" буде застосовано до всіх сторінок програми. Bubble також дозволяє змінювати ці значення на рівні сторінки. Це особливо корисно, якщо ви хочете використовувати деяку динамічну інформацію (наприклад, зображення продукту поточної сторінки) замість загального зображення. Якщо ви маєте певні налаштування на рівні сторінки, вони матимуть перевагу над налаштуваннями програми.

  Якщо ви маєте певні налаштування на рівні сторінки, вони матимуть перевагу над налаштуваннями програми

  SEO інструменти

  Bubble дозволяє налаштовувати спосіб перегляду вашого веб-сайту за допомогою сканерів пошукових систем. Це розширені налаштування, і їх слід змінювати, лише якщо ви точно знаєте, якими є наслідки цих налаштувань. Неправильне налаштування може суттєво змінити засипання вашого сайту на пошукових системах. Важливо мати на увазі, що пошукові системи дуже секретні щодо того, що робить високий рейтинг. Bubble дозволяє налаштовувати спосіб перегляду вашого веб-сайту за допомогою сканерів пошукових систем

  Якщо ви позначите пункт "Виставити тип тегів для елементів тексту", ви зможете визначити деякі елементи як 'h1', 'h2', 'h3'. Це буде ваша відповідальність, хоча, щоб переконатися, що ви не робите щось дивне, що може зашкодити вашому індексуванню.

  Файл Robots.txt і мапа сайту

  Файл robots.text (див наприклад ) надає певні інструкції сканерам пошукових систем щодо сторінок, які ігноруються під час індексування вашого сайту. Bubble відкриває файл robots.txt для всіх програм. За промовчанням версія для розробки вашої програми не індексована.

  Якщо ви хочете налаштувати файл, ви можете позначити поле "Налаштувати robotx.txt" і перезаписати його вміст.

  Файл sitemap - це файл, у якому можна перелічити веб-сторінки вашого сайту, щоб повідомити пошуковим системам про організацію вмісту вашого сайту. Веб-сканери пошукової системи читають цей файл, щоб більш інтелектуально сканувати ваш сайт (див наприклад ). Якщо ви хочете виставити мапу сайту, ви можете позначити поле "Expose a sitemap file" і вибрати сторінки, які повинні бути показані. Це дозволить оновити файл robots.txt, щоб він вказував на карту сайту, і створить файл мапи сайту.

  301 Перенаправлення

  Перенаправлення 301 - це постійне перенаправлення з однієї URL на іншу, яка передає більшу частину рейтингового значення на нову URL-адресу.

  Внизу секції SEO ви зможете вводити старі URL-адреси та нові URL-адреси. Зауважте, що URL-адреси мають бути повною URL-адресою (включаючи протокол), а не наявною сторінкою у вашій програмі. Наприклад, якщо у вас є сторінка на вашому додатку appname.com/page1 і якщо ви визначите перенаправлення для URL appname.com/page1/something, перенаправлення не відбудеться. Внизу секції SEO ви зможете вводити старі URL-адреси та нові URL-адреси


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»