Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Соцмережі для бізнесу: як компанії використовують соціальні мережі

  1. висновок
  2. висновок
  3. висновок
  4. висновок
  5. висновок
  6. висновок

  Примітка

  Примітка. Серед опитаних на питання соцмереж для бізнесу компаній 45,8% - торгові, 32,2% пропонують послуги, 22% - виробничі підприємства. У 41,5% компаній є SMM-менеджер, в 34,4% акаунтами управляє керівник, в 28,7% підприємств немає співробітника, який працює з соціальними мережами.

  висновок

  Дослідження показує, що 21,5% підприємств не залучають клієнтів за допомогою соціальних мереж. На думку експертів, це помилка використання соціальних мереж в бізнесі. Фірми, які не представлені в соцмережах, менше цікавлять споживачів і погіршують репутацію бренду.

  Примітка. «Географія» компаній в соцмережах для бізнесу зумовлена ​​популярністю ресурсів серед інтернет-користувачів. Щодня сайт «ВКонтакте» відвідують 22,1 млн чоловік, мережа «Однокласники» - 13,1 млн, Facebook - 4,2 млн, Twitter - 1,4 млн осіб.

  висновок

  Для максимального охоплення потенційних клієнтів вибирайте затребувані соціальні мережі для просування бізнесу. З 2013 року «ВКонтакте» - лідер в цій області.

  Примітка. Для збільшення продажів 75,1% компаній публікують інформацію про товари, 38,3% - про новинки, 35,7% - про акції та розпродажі. У той же час 30,5% організацій розміщують пости раз в два-три тижні, 22,9% - раз на тиждень, 15% - щодня. При цьому 36% росіян вивчають відомості про бренд і думки інших користувачів.

  висновок

  Незважаючи на те що компанії заводять акаунти в соціальних мережах для бізнесу, щоб збільшити продажі і залучити клієнтів, третина опитаних підприємств рідко розміщують нові публікації. Крім того, тільки 34,3% компаній спілкуються з клієнтами в соцмережах і покращують репутацію бренду. Це помилка, тому що 45% російських споживачів частіше купують товари бренду після взаємодії з ним в соціальних медіа.

  Примітка. Компанії спрощують роботу в соціальних медіа і не замислюються про інтерес для передплатників. Наприклад, 40,5% публікацій роздрібних компаній - пости, які складаються з тексту середнього розміру з фото без посилання. Однак передплатники в п'ять разів частіше звертають увагу на пости із середнім текстом і фото (0,1% від загальної кількості публікацій), представлені у вигляді wiki-сторінок.

  висновок

  З'ясуйте, які формати популярні серед передплатників компанії в соцмережах. Для цього проведіть експеримент в співтоваристві бренду: уявіть одну і ту ж інформацію по-різному.

  Примітка. Facebook - найпопулярніша соціальна мережа серед платоспроможною аудиторією. Кількість користувачів у віці 25-44 років в цій соцмережі в 1,5 рази вище, ніж в «Однокласниках» і «Вконтакте». Крім того, експерти відзначають щорічне зростання популярності Facebook як майданчика для ділових зв'язків і залучення клієнтів.

  висновок

  Використовуйте різні соціальні мережі для залучення різної цільової аудиторії. Якщо ЦА - молодь, зробіть ставку на мережу «ВКонтакте». Якщо потенційні клієнти - люди старшого віку, варто залучати їх за допомогою Facebook.

  Примітка. Клієнти не хочуть дзвонити в організацію і віддають перевагу спілкуванню онлайн. Споживачі чекають від компанії в соцмережах швидкої відповіді на питання. У 2016 році цей фактор відіграє вирішальну роль в b2c-стратегії.

  висновок

  Щоб залучити й утримати клієнтів бізнесу в соцмережах протягом тривалого часу, не залишайте запити користувачів без уваги. В іншому випадку ви ризикуєте втратити покупців. Важливо, щоб ваші SMM-спеціалісти не пропустили жодного питання або проблеми.

  Джерела: дослідження Tiu.ru «SMM і малий бізнес» (проведено в 2015 році серед 615 російських компаній), дослідження TNS «Вимірювання аудиторії інтернету в Росії» (проведено в 2015 році), дослідження «ВКонтакте» і JagaJam (проведено в 2015 році , проаналізовано 1,8 тис. громад та 150 тис. записів на сторінках компаній з 17 галузей бізнесу), дослідження Brand Analytics (проведено в 2015 році серед аудиторії соціальних мереж), дослідження Social Habit (проведено в 2015 році серед аудиторії соцмереж у всьому світі ).


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»