Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Софт для розкрутки сайту

  1. Схожі статті

  Приступаючи  до просування сайту  , Багато оптимізаторів задаються питанням, а чи немає програм, нехай і платних, які допоможуть швидко і без зусиль розкрутити сайт Приступаючи до просування сайту , Багато оптимізаторів задаються питанням, а чи немає програм, нехай і платних, які допоможуть швидко і без зусиль розкрутити сайт?

  На сьогоднішній день такого софта немає і навряд чи він з'явиться в найближчому майбутньому, досить тільки уявити, що буде якщо все оптимізатори зможуть просувати свої сайти за допомогою такого софта.

  Але відсутність програм, які вміли б в автоматичному режимі виводити сайт на лідерські позиції, не означає, що не можна знайти програми для суттєвої допомоги при оптимізації ресурсу.

  Щоб тримати під контролем всі значущі кроки щодо оптимізації можна скористатися програмою, яка інформує вас про кількість проіндексованих сторінок, показнику зовнішніх посилань, каталогах, в яких на даний момент зареєстрований ваш ресурс.

  Також деякі програми дозволяють дізнатися багато іншої корисної інформації, яка допомагає відстежити важливі показники SEO ваших конкурентів. Підбираючи програму для аналізу результативності просування, варто звернути увагу на безкоштовний додаток Site-auditor.

  Як уже згадувалося, програм для автоматичного розкручування не існує, зате є додатки, що дозволяють отримати зовнішні посилання, наприклад, XRumer. Але використовувати такі програми потрібно розумно, оскільки пошукові системи досить добре вміють розрізняти поява неприродних посилань, особливо в тому випадку, якщо раніше показник цитованості був вкрай низький, а за короткий період число зовнішніх посилань різко збільшилася.

  якщо програми для отримання зовнішніх посилань пошукові системи можуть розцінити як спамерські, то проти додатків, що виконують автоматичну реєстрацію в численних каталогах, у них заперечень немає. Прикладом подібних програм є Allsubmitter, який візьме на себе всю нудну і кропітку роботу, на яку може піти чимало безцінного часу.

  Якщо говорити про платні програмах, то їх доцільно використовувати для виявлення помилок в оптимізації . Програми Semonitor і Yazzle допоможуть з визначенням семантичного ядра , На основі якого формуються ключові слова і фрази .

  Обрана вами програма, прорахує правильно ви використовуєте кількість ключових слів, чи не є їх щільність недостатньою або, навпаки, надмірною. Також ви зможете дізнатися, які запити і ключові слова привели відвідувачів на ваш сайт.

  Вибираючи CMS, варто поцікавитися плагінами для просування. І в Wordpress, і в Joomla ви знайдете чимало інструментів, які допоможуть при розкручуванні сайту.

  Фактично розробники даних плагінів врахували всі нюанси просування від оптимізації ключових слів до отримання зовнішніх посилань на сайт, причому, що приємно, більшість цих плагінів безкоштовні.

  Замислюючись про покупку програми для оптимізації, можна сміливо відмовитися від придбання софта, який обіцяє величезну кількість відвідувачів на ваш сайт або небачену прибуток від розміщення реклами.

  Подумайте, яку роботу ви хочете спростити або зробити більш ефективною, і тільки після вивчення можливостей безкоштовних програм, переходите до покупки програми.

  Переглядів: 2962

  Схожі статті

  Схожі питання

  Коментарі

  Коментар додав (а): Константин
  Дата: 2018-04-26

  Можу порекомендувати з допоміжного софта програмку для планшета Seo-Tool. Відразу обмовлюся, вона платна, але коштує недорого. Зручна прога допомагає робити збір позицій з великої кількості сайтів. Відстежує як Яндекс, так і Google. Дає динаміку позицій і статистику по ним за різні періоди. Зручно. Рекомендую.

  Коментар додав (а): Константин
  Дата: 2013-08-14

  Програма Site-auditor від компанії Ашманов і партнери дійсно дуже корисна для тих хто займається просуванням сайтів. Дуже зручно відстежувати на ній позиції, ТИЦ, PR, кількість проіндексованих сторінок і багато інших параметрів.

  Коментар додав (а): Влад
  Дата: 2013-08-02

  Гарна інформація дає можливість задуматися про те, як можна зробити видимість свого сайту краще. До речі, Allsubmitter вже використав. Досить непогано, раджу всім спробувати.

  написати коментар


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»