Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Soft School - Налагодження та оптимізація Windows 98 SE

  1. Зміст:

  А чи потрібна взагалі настройка Windows 98 / ME ??

  Що стосується Міленіуму, скажу однозначно - потрібна. Без необхідних виправлень і налаштувань система не буде працювати нормально.

  Windows 98SE буде жити і без нашого втручання. Ну, а якщо пропоновані настройки роблять систему більш стабільною і зручною, хто від цього відмовиться ?!

  Зміст:
  1. автоматичне оновлення
  2. клавіатура
  3. параметри електроживлення
  4. властивості папок
  5. система
  6. Віртуальна пам'ять
  7. Автозавантаження
  8. русифікація

  Почнемо, мабуть, із стандартних налаштувань. Для цього натискаємо кнопку Пуск >> Налаштування >> Панель управління.

  Автоматичні оновлення.

  Відключаємо автообновление. Як би потрібні вони не були, зручніше і простіше проводити оновлення вручну, через Windows Update.

  Клавіатура.

  Змінюємо розкладку клавіатури за замовчуванням. Яку вибрати розкладку, вирішувати звичайно вам, однак якщо ви плануєте регулярно виходити в Інтернет, то краще вибрати En, щоб постійно не спотикатися при введенні адрес, пошукових запитів і т. П. Після вибору мови не забудьте натиснути клавішу Призначити використовується за умовчанням.

  Перемикання розкладок, на мій погляд, на багато зручніше за допомогою клавіш <Ctrl> + <Shift>.

  Ну а якщо ви часто переключаєтеся з однієї розкладки на іншу, раджу встановити програму Punto Switcher , Яка буде робити це за вас автоматично.

  параметри електроживлення

  На вкладці Схеми управління живленням рекомендується вибрати час відключення дисплея, якщо ви хочете щоб ваш монітор жив довго і щасливо.

  Відключення дисків і Режим очікування краще не використовувати (все-таки краще вимикати комп'ютер, йдучи надовго).

  На вкладці Додатково, переконайтеся, що кнопки вимикання комп'ютера і переходу в сплячий режим відповідають обраним командам.

  На вкладці Додатково, переконайтеся, що кнопки вимикання комп'ютера і переходу в сплячий режим відповідають обраним командам

  Наверх до змісту

  Властивості папки

  З незрозумілої для мене причини, від нас вирішили приховати розширення файлів, хоча саме розширення показують, з яким саме типом файлів ми маємо справу.

  Виправляємо цю несправедливість, знімаючи галочку з відповідного рядка.

  система

  Від правильного налаштування параметрів системи залежить швидкодія і стабільність роботи. З цього поставимося до цих налаштувань з повною відповідальністю.

  Переходимо на вкладку Швидкодія і тиснемо на кнопку Файлова система:

  Для Windows 98 досить змінити лише один параметр: на вкладці Жорсткі диски вибрати Типова роль цього комп'ютера - Сервер мережі. Це збільшить загальну швидкодію вашої системи.

  Для Windows Millennium попередня настройка так само актуальна. А ось на вкладці Пошук та усунення несправностей зарита собака зробила цю систему настільки непопулярною.

  Йдеться про відновлення системи, яка вперше була застосована в WinME і з успіхом використовується в Windows XP. Містер Гейтс, мабуть не вважав за рентабельним випуск нового релізу WinME, обмежившись виправленням помилки через Windows Update. Так і гуляє по світу глючная версія "лінолеум", і далеко не всі "юзверя" здогадуються, в чому ж причина. А причина власне ось у чому - файли "відновлення системи" можуть мати неконтрольований розмір і не обмежуються запропонованими налаштуваннями. В результаті видалення програм або файлів великого розміру створюються їх "фотографії" мало не в натуральну величину. При такому положенні справ, дуже скоро дисковий простір забивається цим "сміттям" (оскільки саме відновлення стає неможливим), і система починає гальмувати, зупинятися, коротше "глючити".

  Проблема ця вирішується досить просто. Відключаємо відновлення системи, поставивши галочку у відповідному віконці. Ну а якщо ви хочете використовувати всі можливості системи (як наприклад я), тоді слідуємо на Windows Update і вибираємо "виправлення відновлення системи".

  Делов то :)

  Прийшла пора розібратися з віртуальною пам'яттю.

  Якщо ваша система має оперативною пам'яттю 128 Mb і вище, то наважуся запропонувати наступний метод.

  Для початку підправимо файл (відкривається Блокнотом) SYSTEM.INI (знаходиться в папці C: \ Windows). У розділі [386Enh] дописуємо рядок "ConservativeSwapfileUsage = 1".

  Повертаємося на вкладку Швидкодія і тиснемо на кнопку Віртуальна пам'ять. Вибираємо "Параметри віртуальної пам'ять вибираються Windows".

  Ці дії змусять систему звертатися до своп-файлу (він же файл підкачки або віртуальна пам'ять) тільки тоді, коли закінчаться ресурси вашої оперативної пам'яті, а при розмірі оной понад 128 MB, файл підкачки буде прагне до нуля, запобігаючи неконтрольоване роздуття віртуальної пам'яті.

  Простіший метод, який не потребує редагування системних файлів, полягає в наступному. Вибираємо "Параметри віртуальної пам'яті встановлюються вручну" і встановлюємо мінімальний і максимальний розмір рівний розміру вашої оперативної пам'яті (але не менше 128 MB).

  Рішення проблем з автозавантаженням.

  Багато програм, що встановлюються на ваш комп'ютер, вважають себе настільки важливими, що неодмінно прописуються в автозавантаження (причому часто минаючи папку "Автозавантаження" - відразу в реєстр), займаючи не тільки місце системному треї (біля годинника), але і споживаючи марно ресурси оперативної пам'яті. З таким станом речей нам миритися ніяк не можна. Справді, кому, як не нам визначати, що для нас є важливим, а що ні?

  Справедливості заради, скажу, що по більшій частині, від значків в треї (а отже, і автозавантаження) таких програм можна позбутися при установці або в програмних настройках.

  В автозавантаженні (в ідеалі) повинні знаходитися тільки програми виробляють стеження за системою. До таких програм можна віднести антивіруси, інтернет-месенджери, лічильники, і т.п.

  Але вистачить лірики, перейдемо до справи. Викликаємо утиліту MSCONFIG: Кнопка Пуск >> Виконати - msconfig. У вікні вибираємо вкладку Автозавантаження. Саме тут ховається Sheduling Agent (планувальник завдань), SystemTray.exe (незважаючи на свою гучну назву, відповідає лише за ... індикатор зарядки батарей). Знімаємо прапорець з відповідного рядка. Тиснемо Застосувати, OK. Перезавантажуємо комп'ютер.

  Останній штрих.

  Після застосування русифікаторів в деяких програмах можливе некоректне відображення російських шрифтів. Для вирішення цієї проблеми:

  Для Windows 9х може знадобиться підправити файл win.ini (Він знаходиться в папці Windows). Для цього відкрийте його Блокнотом і в розділі [FontSubstitutes] допишіть рядки:

  Arial, 0 = Arial, 204
  Comic Sans MS, 0 = Comic Sans MS, 204
  Courier, 0 = Courier New, 204
  Microsoft Sans Serif, 0 = Microsoft Sans Serif, 204
  Tahoma, 0 = Tahoma, 204
  Times New Roman, 0 = Times New Roman, 204
  Verdana, 0 = Verdana, 204

  Запустіть файл з архіву, соответствющая Вашій операційній системі ( 9x.ME.reg або NT.2k.XP.reg ). На питання про додавання інформації в реєстр, прийміть.

  Зміни вступлять в силу тільки після перезавантаження комп'ютера!

  На цьому, мабуть, все.

  Не забудьте встановити на вашу систему останню версію DirectX 9c і новий інсталятор без якого останні версії багатьох програм встановлюватися не будуть.

  Ну, а якщо пропоновані настройки роблять систему більш стабільною і зручною, хто від цього відмовиться ?
  Справді, кому, як не нам визначати, що для нас є важливим, а що ні?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»