Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Способи просування в соціальних мережах

  1. Основні способи просування в соціальних мережах
  2. регулярні публікації
  3. репости
  4. Увага до аудиторії
  5. Зворотній зв'язок
  6. Реклама
  7. Безкоштовна роздача
  8. Користь продуктів компанії
  9. Новини ринку
  10. Відео
  11. Ефективний матеріал для просування через соцмережі:

  Трохи статистики:  Порядку 84% користувачів інтернету мають акаунти в соціальних мережах;  у половини з них сторінки не в одній соціальній мережі, а в декількох;  15% аудиторії однієї мережі має кілька профілів всередині мережі;  користувачі інтернету проводять в соціальних мережах в середньому не менше 2 годин на день;  кожен другий користувач починає ранок або закінчує день з відвідин соцмережі;  20% працюючих відвідує соцмережа в робочий час;  Зростає кількість людей, які використовують акаунти для отримання інформації

  Трохи статистики:

  • Порядку 84% користувачів інтернету мають акаунти в соціальних мережах;
  • у половини з них сторінки не в одній соціальній мережі, а в декількох;
  • 15% аудиторії однієї мережі має кілька профілів всередині мережі;
  • користувачі інтернету проводять в соціальних мережах в середньому не менше 2 годин на день;
  • кожен другий користувач починає ранок або закінчує день з відвідин соцмережі;
  • 20% працюючих відвідує соцмережа в робочий час;
  • Зростає кількість людей, які використовують акаунти для отримання інформації.

  Тільки з цих даних зрозуміло, що соціальні мережі можна використовувати як ефективний майданчик для просування товарів або послуг компанії, впізнаваності бренду, лояльності потенційних клієнтів і покупців.

  Основні способи просування в соціальних мережах

  контент

  Це найважливіше. Якщо на перших порах допускається використання перепис, то при розкручуванні групи і зростання відвідувачів контент повинен бути унікальним.

  Чому? Унікальний контент добре індексується. З великою кількістю учасників зростає трафік. Трафік - фактор ранжування.

  Є виняток: постинг з сайту компанії. Такі пости повинні бути регулярними, ви ж хочете не просто збільшити аудиторію, а й залучити потенційних клієнтів. Посилання обов'язкове.

  Це можна робити автоматично (кросспостінг), є спеціальні сайти, які регулярно будуть завантажувати в групу соціальної мережі матеріал з сайту компанії. Але навряд чи це розумно на початку просування.

  регулярні публікації

  Нові теми повинні з'являтися постійно. Кілька тим в день, одна в день або пару в тиждень - це залежить від тематики сайту, що просувається бренду і продуктів компанії. Причому регулярність оновлення повинна бути завжди, навіть якщо передплатників мало.

  репости

  В інтернеті це називають вірусних - матеріалом, яким хочеться поділитися. На перших порах доведеться попросити репоста друзів і знайомих, а потім вже як піде. Цікавим матеріалом неодмінно поділяться.

  Тут, правда, є одна тонкість: зі зростанням вірусних тим деякі групи в Правилах ставлять заборону на репости, такі теми модератором просто видаляються. Значить, розміщувати контент з групи доведеться вручну. Тобто SMMщіку доведеться реєструватися в групах подібної тематики з відкритим додаванням тим і переносити тему з посиланням (якщо це заборонено, то надія на те, що тема в групі-донора буде проіндексована вперед).

  Увага до аудиторії

  При просуванні через соцмережі обов'язково треба знати, яка аудиторія в даній мережі спілкується.

  Фейсбук - в Росії це соціальна мережа для найбільш просунутих користувачів. Їх цікавить бізнес, туризм, освіта. Тут дуже багато відвідувачів, які виходять в мережу через мобільні додатки. А тому завантажуйте «легкі» картинки.

  Однокласники - соціальна мережа з вікової аудиторією. Їм важливий простий інтерфейс. Але публіка тут найрізноманітніша від домогосподарок до губернаторів (правда, малоймовірно, що сторінку ведуть саме вони, скоріше, помічники, але тримати руку на пульсі треба всім). У цій соціальній мережі можна просувати компанії різних профілів: кухня, рукоділля, будівництво будинків, групи за інтересами і багато іншого. Тобто залежить виключно від методів просування.

  ВКонтакте - молодіжна соціальна мережа, але аудиторія найчисленніша (230млн користувачів). Інтереси - розваги, ігри, музика. Але це вузьке поняття. Молодь цікавиться освітою, будівництвом або придбанням квартири, IT-технологіями і багатьом іншим, тому знайти в цьому секторі свою цільову аудиторію не викликає особливих проблем. Варто враховувати, що тут краще йдуть фото і відео відеоматеріали, текстовий контент повинен бути коротким.

  Інстаграм - мережа для любителів фотографії, малюнків, фотоарт. Якщо ви вирішите завести сторінку бренду тут, то фотографії повинні бути неодмінним атрибутом тем. Фотографії унікальні, визначеного формату.

  Твіттер - аудиторія не визначена, здається, тут представлені всі. Але ця єдина мережа, де чоловіки становлять, нехай незначне, але більшість.

  Мій світ - одна з перших розкручених соціальних мереж. Перші користувачі старіють, разом з ними старіє і соціальна мережа. Зараз в Моєму світі зареєстровано близько 35% користувачів старше 55 років, молоді до 25 років всього лише 8%.

  Кожна соціальна мережа відрізняється активність в певний час. Саме в цей час фахівця з просування треба бути в мережі, щоб під час відповісти на питання і підтримати бесіду.

  • Фейсбук: обідню перерву, кінець робочого дня;
  • Однокласники: вечірній час після роботи, спостерігається сплеск активності в п'ятницю ввечері і в суботу;
  • ВКонтакте: обідню перерву, вечір, активні і вночі, на канікулах і під час сесії активність протягом всього дня;
  • Інстаграм: останні робочі години;
  • Твіттер: обідню перерву;
  • Мій світ: ранкові години

  Зворотній зв'язок

  Відповідати на всі коментарі спочатку доведеться SMMщіку. А на перших порах писати перший коментар і не один (наприклад, від імені спільноти та власного імені). Досвід показує, що часто спонукає фактором для відкриття теми є не інтерес до неї, а кількість коментарів або хоча б переглядів.

  Потім, з ростом аудиторії, ведення теми відійде на другий план. Але присутність обов'язкова, треба направляти бесіду в потрібне русло.

  Обов'язкова присутність в групі фахівця просуває компанії, так як іноді потрібні відповіді на вузькоспеціальні питання. Як варіант - можливість швидкого зв'язку адміністратора групи з власником компанії.

  Реклама

  Реклама - двигун торгівлі, це відомо всім. Розміщення реклами в відповідних тематичних групах - відмінний спосіб просування. Можливість розміщення надається у всіх соціальних мережах. Але для цього потрібне окреме фінансування.

  При розміщенні реклами вивчіть цільову аудиторію.

  Безкоштовна роздача

  Дієвий спосіб просування і зростання репоста. Роздавайте безкоштовні книги, абонементи на відвідування виставок, робіть знижки при покупці продукту, що просувається компанії. Працює завжди.

  Користь продуктів компанії

  Обов'язково постите теми про те, як просувається товар або послуга допомагають жити краще. Зрозуміло, явна реклама тут може тільки відштовхнути. Тому такі пости повинні бути ненав'язливими.

  Новини ринку

  Обов'язково публікуйте новини ринку нав'язуваних послуг. Це завжди цікаво, завжди читається. Сенсаційні новини поширюються вірусно.

  Шукайте теми, які не тільки мирно обговорюються, але змушують активно дискутувати, сперечатися, можливо, навіть лаятися. Але припиняйте ненормативну лексику і образу учасників.

  Відео

  Останнім часом особливим попитом користуються відеоматеріали. Тут не тільки розкажуть, але і покажуть.

  Ефективний матеріал для просування через соцмережі:

  • новини ринку;
  • тематичні цитати відомих людей;
  • гумор по темі;
  • фото та картинки;
  • використовуйте слова - якоря, які чіпляють цільову аудиторію;
  • влаштовуйте конкурси;
  • обіцянку призу за вступ до спільноти;
  • стимулюйте порівняння товарів просуває фірми з аналогічними від конкурентів, якщо ви знаєте про переваги;
  • не обманюйте аудиторію;
  • відстежуйте ефективність опублікованого матеріалу по лайкам;
  • підключайте друзів для коментування;
  • на сайті повинні бути кнопки соцмережі, в якій здійснюється просування;
  • не видаляйте негативні коментарі, вони - привід для дискусії;
  • влаштовуйте опитування;
  • якщо є можливість, залучайте відомих в даній області людей, часом, медіа-особистість в співтоваристві зробить більше безлічі постів.

  З плином часу у людини, що займається просуванням через соціальні мережі, з'являється багато напрацювань і цікавих ідей. Дерзайте!

  Читайте також

  Сердитий SEO-фахівець: що робити замовнику

  SEO-спеціаліст буде намагатися зробити все, поки ... не розсердиться. А розлютитися він може тоді, коли клієнт не йде на очевидні поступки, навіть якщо це йому варто масу часу і непорозуміння.

  Чому?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»