Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Способи збільшення швидкості інтернету для 3G модему

  1. Збільшення швидкості за допомогою USB подовжувача.
  2. Збільшення швидкості інтернету 3G модема за допомогою антени.
  3. Збільшення швидкості інтернету 3G модема за допомогою USB подовжувача по кручений парі.
  4. Збільшення швидкості інтернету 3G модема за допомогою Wi-Fi роутера.

  У цій статті хочу описати всі можливі способи збільшити швидкість інтернету через модем 3G. Відразу хочу обмовитися, що гідної швидкості через 3G модем не домогтися, я маю на увазі скачувати фільми в HD перетворитися на затяжну епопею, яка швидше за все вам набридне і ви відмовтеся від цієї затії. Але добитися швидкості в кілька мегабайт і спокійно лазити по інтернету і без гальм переглядати ролики в Yutoobe- це цілком реально. Я опишу всі можливі способи збільшити швидкість інтернету через 3G модем в порядку їх складності, спочатку опишу елементарні кроки по збільшенню швидкості, потім поступово буду їх ускладнювати.

  Збільшення швидкості за допомогою USB подовжувача.

  Все гранично просто, купуєте USB подовжувач 2-3 метра (середньої вартості) і підключаєте через нього модем, при цьому 3G модем намагаєтеся підняти якомога вище і бажано якомога ближче до вікна (зазвичай там сигнал краще, відповідно і швидкість інтернету вище). Не рекомендую використовувати USB кабелі довжиною 5 м. І більше оскільки відбуваються втрати сигналу в кабелі і підключення до модему періодично втрачається.

  Збільшення швидкості інтернету 3G модема за допомогою антени.

  Антену можна зробити самому або купити. Детальний опис використання покупної антени ви можете прочитати в статті Як збільшити швидкість інтернету 3G / 4G модем за допомогою зовнішньої антени . Нижче опишу процес створення антени для 3G модему своїми руками.
  антена Харченко
  Робимо з мідної товстого дроту (підійде і алюмінієва трубка) вісімку, розміри згідно з малюнком.
  Антену можна зробити самому або купити

  Приспівувати кабель (краще використовувати 75 ОМ). Приспівувати кабель (краще використовувати 75 ОМ)
  Для підвищення ефективності антену Харченко постачають рефлектором - металевою пластиною (135x120 мм), яку прикріплюють за допомогою діелектрика (що не проводить струм, в даному прикладі пробки з під шампуню). Роблять отвір для телевізійного кабелю. В отвір вставляють кабель і закріплюють все за допомогою термоклея.


  Закінчений варіант виглядає так:
  Закінчений варіант виглядає так:

  Виносимо назовні антену і направляємо на вишку 3G, якщо не знаєте де вона, спробуйте повертати антену і вибравши найбільш стійкий сигнал, закріпіть антену.
  Дану антену підключаємо шляхом обмоткою центральної жили кабелю навколо модему. Можна звичайно і припаяти кабель до модему, але це я не рекомендую робити, оскільки такий спосіб може нашкодити вашому 3G модему.
  Виносимо назовні антену і направляємо на вишку 3G, якщо не знаєте де вона, спробуйте повертати антену і вибравши найбільш стійкий сигнал, закріпіть антену
  Другий популярний варіант виготовлення антени - з банки кави або пива. Для того що б виготовити подібну антену необхідна банку з під кави або з під пива, з прорізаним отвором для модему. Вставляєте в банку модем і підключаєте його за допомогою USB подовжувача.

  Направляти антену слід на встановлену вишку 3G, якщо не знаєте де вона, пробуйте методом проб і помилок, повертайте в різні боки визначте де краще сигнал і зафіксуйте положення антени.

  Збільшення швидкості інтернету 3G модема за допомогою USB подовжувача по кручений парі.

  У цьому випадку збільшення швидкості роботи інтернету через модем 3G виросте за рахунок використання USB подовжувача по кручений парі. Виглядає даний пристрій приблизно так:
  У цьому випадку збільшення швидкості роботи інтернету через модем 3G виросте за рахунок використання USB подовжувача по кручений парі Схема підключення має наступним вид:

  Таким чином 3G модем можна підняти на висоту до 30м., Що звичайно дуже добре позначитися на швидкості інтернету. Єдине, знайти подібний пристрій досить важко. У магазині-их просто немає, витратите тільки час на пояснення чого ви хочете. Купувати необхідно або в інтернет магазині, або на радіо-ринку (якщо у вас є такий). Більш докладно використання цього методу описано тут .

  Збільшення швидкості інтернету 3G модема за допомогою Wi-Fi роутера.

  Для цього способу нам знадобитися wifi роутер з USB входом, наприклад Dlink dir620 або ZyXEL Keenetic 4G. (Ті хто буде підключатися таким способом повинні усвідомлювати, що зручніше буде все пристрої підключати по Wifi, інакше доведеться тягнути виту пару до комп'ютера). Суть способу в следующем- підключаєте до роутера модем (рекомендую додати до цього способу перший спосіб і підключити через USB подовжувач).

  Налаштовуєте Wifi (стаття про налаштування Wi-Fi на Dlink dir620 ) і все. Суть способу в тому, що роутер можна розташувати на верхньому поверсі будинку або на горищі, там де краще прийом 3G (необхідно врахувати, що в місці де буде роутер необхідна мережа 220, для його підключення).


  У цій статті я розібрав основні способи збільшення швидкості інтернету через модем 3G їх можна всіляко схрещувати між собою. Не можу сказати який із способів є більш ефективним, по скільки це залежить від багатьох факторів. Якщо у вас є свій спосіб збільшити швидкість інтернету 3G модема буду радий якщо ви поділитеся.

  Я дуже сподіваюся, моя стаття допомогла Вам! Прохання поділитися посиланням з друзями:   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»