Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Squarespace проти Wordpress: який простіше і більш SEO-Friendly?

  1. Чому легкий варіант не завжди є найкращим варіантом
  2. Squarespace
  3. WordPress
  4. Створення сайту з SEO в розумі
  5. Squarespace
  6. WordPress
  7. Висновок
  8. Як Parqa може допомогти?

  WordPress є найпопулярнішою системою управління контентом (CMS) у світі, але, як ви могли помітити в останні роки, Squarespace набирає істотну основу

  WordPress є найпопулярнішою системою управління контентом (CMS) у світі, але, як ви могли помітити в останні роки, Squarespace набирає істотну основу. Squarespace пропонує всеохоплюючий конструктор веб-сайтів, який дозволяє створювати власний сайт за допомогою інтуїтивних дій перетягування. Хоча це завжди спокусливо йти з найпростішим і швидким способом побудувати свій сайт, чи варто це в довгостроковій перспективі? Я буду порівняти Squarespace проти WordPress і визначити плюси і мінуси кожного, коли мова йде про простоту використання і SEO.

  Чому легкий варіант не завжди є найкращим варіантом

  Більшість користувачів початківців не знайомі з HTML, CSS, PHP, JavaScript та іншим кодом, пов'язаним зі створенням спеціальних веб-сайтів. Кожен бажає платформу CMS, яка може легко створити веб-сайт, але чи дійсно інтуїтивні дії Squarespace фактично перетворюються на простоту використання? Давайте порівняємо функціональність WordPress і Squarespace.

  Squarespace

  Якщо ваша мета побудувати веб-сайт швидко, без кривої навчання та низькою ціною, Squarespace - це явний переможець. Цей всеохоплюючий будівельник сайтів відмінно підходить для створення професійного веб-сайту з вашим персональним брендингом за допомогою функції перетягування. Squarespace використовує конструктор веб-сайтів WYSIWYG (що ви бачите, що ви отримуєте), тому, коли ви перетягуєте зображення, текст і інші елементи в конструктора веб-сайтів, ви негайно заглянете в те, як буде виглядати сторінка, коли ви будете натискати її . Іншими словами, ви можете створити будь-який бажаний макет, просто перетягнувши вміст у будь-яку позицію на сторінці без використання коду. Squarespace також відомий тим, що має багато елегантних шаблонів дизайну на вибір, тому все, за що ви відповідаєте, надає великий вміст і зображення. Все це звучить чудово, але легко приходить за ціною. Для того, щоб допомогти користувачам стати перевантаженими, Squarespace обмежує вашу гнучкість у зміні елементів вашого веб-сайту в межах свого будівельника веб-сайтів.

  WordPress

  Якщо ваша мета - створити веб-сайт, що легко настроюється, то WordPress - явний переможець. WordPress є досить інтуїтивним і простим у використанні, але є, безумовно, більше кривої навчання в порівнянні з Squarespace. Додаткова гнучкість з WordPress відбувається за рахунок розуміння основних HTML і CSS. Коли мова йде про підтримку, WordPress має величезну спільноту та нескінченну кількість ресурсів, включаючи семінари, навчальні посібники, чат та 1-годинну підтримку електронною поштою, щоб допомогти вам у дорозі. Реальна сила WordPress полягає в його великій кількості плагінів. Є тисячі безкоштовних і платних плагінів WordPress, які можна використовувати на своєму сайті, щоб додати нові функції. Вони варіюються від простих плагінів спільного доступу до подібних візуальний композитор , будівельник шаблонів для перетягування і ескізу Squarespace.

  Створення сайту з SEO в розумі

  Це ніколи не буває достатньо, щоб зосередитися лише на зовнішньому вигляді та вигляду вашого веб-сайту. Якщо ви його побудуєте, вони не прийдуть. Після того, як ваш веб-сайт перебуває, Google повинен мати можливість сканувати та індексувати ваш сайт, перш ніж люди зможуть його знайти. Оскільки SEO є настільки важливим для успіху вашого сайту, багато будівельників веб-сайтів включили певні функції SEO у свої інструменти. Давайте порівняємо Squarespace і WordPress з точки зору їх можливостей SEO.

  Пов'язане повідомлення: Скільки часу потрібно для SEO для отримання результатів?

  Squarespace

  Коли Squarespace перший запуск, їхні сайти не були SEO-дружні, але вони зробили поліпшення і тепер мають гідні функції SEO і функціональність. Функції SEO включають автоматично згенеровані мапи сайтів і настроювані назви сторінок і метаопису. Однак неможливість змінити назви сторінок блогу є величезним недоліком. Squarespace стверджує, що їхні сайти використовують чисту HTML-розмітку, тому сторінки легко індексуються Google. Я не згоден з їхніми твердженнями, оскільки функції перетягування додають додатковий HTML-код, який не потрібний. Їх шаблони шаблонів сторінок також мають низьку оцінку в Google Tool Speed, що може призвести до поганого досвіду користувачів і потенційно зашкодити вашим органічним рейтингам. Іншим обмеженням для Squarespace є те, що ви повинні розміщувати їх безпосередньо.

  WordPress

  Багато консультантів SEO, в тому числі і я, рекомендуватиме вам будувати свій сайт за допомогою WordPress через його гнучкість у впровадженні хороших практик SEO. WordPress має багато вбудованих функцій SEO, але вам все одно доведеться додати плагіни Yoast додавати функції, такі як настроювані заголовки та описи, більше контролю над тим, як Google індексує сайт, автоматично згенеровані сайти, оптимізацію файлів robot.txt тощо. В цілому, WordPress є чітким переможцем над Squarespace з точки зору гнучкості SEO, хоча вам доведеться або присвятити час вивченню SEO, або найняти консультанта SEO.

  Висновок

  Squarespace є досить новим у порівнянні з WordPress, так що є ще місце для його зростання і поліпшення. Це може зайняти деякий час, перш ніж Squarespace наздоганяє всі функції SEO і функціональності, які зазвичай доступні в самостійно розміщеному сайті WordPress. Squarespace може бути гарним вибором для невеликих сайтів на бюджет, які потребують обмеженої функціональності і простоти використання при написанні повідомлень. Крім того, WordPress перевершує Squarespace, коли мова йде про функціональність і SEO.

  Як Parqa може допомогти?

  Цифровий маркетинг продовжує розвиватися постійними темпами, тому допомагає мати команду на вашій стороні, щоб орієнтуватися в останніх змінах і допомогти вам отримати чіткі результати на основі ваших унікальних цілей.
  Parqa це цифрове агентство маркетингу, що спеціалізується на SEO, SEM, автоматизації маркетингу, соціальних медіа і створення контенту. Ми допомагаємо розвивати свій бренд і вести провід вхідний маркетинг .

  Дивіться нашу роботу

  Наступні дві вкладки змінюють вміст нижче. Наступні дві вкладки змінюють вміст нижче

  Заснована в 2016 році. Parqa - це цифрове маркетингове агентство з унікальним акцентом на кадрових фірмах, що втілюють у життя бачення Тоні допомагати іншим власникам фірм-рекрутерів розвивати свій бізнес, володіючи Інтернетом, зменшуючи оборот і обмін успіхами, які він бачив у Versique.

  Хоча це завжди спокусливо йти з найпростішим і швидким способом побудувати свій сайт, чи варто це в довгостроковій перспективі?
  Кожен бажає платформу CMS, яка може легко створити веб-сайт, але чи дійсно інтуїтивні дії Squarespace фактично перетворюються на простоту використання?
  Як Parqa може допомогти?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»