Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Стабільний інтернет заробіток з SEOsprint можливий!

  1. Чи не відкидайте серфінг, читання листів і тести!
  2. Завдання яких категорій краще виконувати ?!
  3. Відкидайте завдання в смітник!
  4. Не зациклюйтеся на завданнях однієї категорії!
  5. Якщо побачили гарне завдання - подивіться всі завдання цього рекламодавця!
  6. Виконуйте хороші і дорогі завдання відразу ж!
  7. Завдання «Вконтакте»
  8. Використання одноразового або тимчасової поштової скриньки.
  9. Міні-бізнес, використовуючи SEOsprint
  10. Головне бажання!

  Мати стабільний заробіток в інтернеті завдяки seosprint (сервісу активної реклами СЕОспрінт) - можливо!
  Зараз я вам покажу це на прикладі, і більш того, розповім, як краще крутитися в seosprint новачкові, щоб заробляти стабільно і кожен день електронну валюту, наприклад, таку як WebMoney, яку я найбільше насправді люблю і періодично отримую на свій wmr гаманець (т. е. рублевий). З якого потім я її з легкістю виводжу на свою карту VISA «WebMoney-ВІДКРИТТЯ», з якою вільно знімаю готівку в будь-яких банкоматах або розплачуюсь на касах в магазинах. Всі висновки відбуваються миттєво, тому ніяких проблем з конвертацією в готівку не відбувається, за все висновки беруть 1,8% комісії і все відбувається наступним чином: заробив, звів за 1 секунду, також швидко зняв, поклав в гаманець, і як захотів так і витратив!  Це реальні цифри, я не кажу, що заробляю гори грошей - все це правда! Обіцяю, при своєму бажанні, ситуація у Вас буде така ж.

  А ось ті виплати, з яких я починав свою роботу на даному сайті:  Я практично відразу увійшов в ритм роботи сайту та просто продовжував відкривати нові можливості, стратегії і системи. Так, цифри змінювалися - але час, витрачений на заробіток цих грошей, досить велика. Зараз я заробляю більше і витрачаю набагато менше часу.

  Головне - ефективність. Ви самі бачите і вже зрозуміли, що витрачаючи одне і те ж кількість часу, можна заробляти абсолютно різні суми. Можете навіть самі зараз подивитися свої перші виплати з сайту і їх періодичність, і останні - якщо вони різняться, і ви витрачаєте постійно одне кількість часу - то ви прогресуєте на проекті, а не просто перебуваєте на місці, топчучи один ділянку.

  Чи не відкидайте серфінг, читання листів і тести!

  Згоден, багато заробити, роблячи таку роботу не можна.

  Я підрахував кількість своїх кліків листів і тестів за один тиждень:


  Я підрахував кількість своїх кліків листів і тестів за один тиждень:

  В середньому, за сайт в серфінгу взяв 3 коп., 5 коп. за читання листа і 20 коп. за проходження тесту (хоча і бувають тести за +30 коп.)

  Результати Ви бачите самі. Тільки на трьох вищесказаних способи заробітку, в місяць можна мати 100 рублів - спокійно! А давайте ще додамо сюди рефбек - думаю зрозуміло, що нерозумно відкидати настільки легкі способи заробітку, адже для Вас не
  становить особливої ​​складності цей вид роботи.

  Думаю, я на реальному прикладі зміг переконати Вас не відкидати дані способи отримання грошей.

  Переглядайте в серфінгу спочатку сайти, у яких залишилося менше кількість показів! Просто якщо Ви будете дивитися сайти як попало, то поки перегляньте першу десятку, кілька сайтів вичерпають свій бюджет і їх переглянути вже буде неможливо. Аналогічна ситуація і з листами. Врахуйте це!  Поки б ми дивилися сайт який вище, посилання знизу, в якій залишилося всього 46 переглядів, могла б вичерпати свій бюджет і далі ми б не змогли її подивитися. А так, ми переглядаємо її, встигаємо це зробити і спокійно дивимося сайт, що вище. Думаю, суть зрозуміла і ясна! Нижче ще один приклад, де вже пронумеровані сайти - в якій послідовності потрібно дивитися.  Завдання яких категорій краще виконувати ?!

  Як я вже говорив, краще урізноманітнити свою роботу. Але ви можете робити акцент на певному типі завдань, який найбільш прийнятний для Вас.  Відразу скажу, категорії завдань, які стоять відразу відкинути і не заходити в них! Інвестиції і форекс - сміливо відкидайте їх! Крім розчарувань і збитків, Ви більше нічого не отримаєте.

  Так само, запрошення в реферали СЕО - у багатьох є реферер. Ну а якщо немає, то зайдіть в цю категорію одноразово, вивчіть завдання, виберіть найбільш вигідне - виконайте.

  Тільки реєстрація, соц. мережі, постинг в форуми і блоги, а так само відгуки / голосування - це найбільш прості завдання, іноді з хорошою оплатою. Головне - шукати хороші завдання!

  Що стосується тільки кліків - там дуже багато завдань, тому, складіть список багаторазових завдань з цієї категорій, які добре оплачувані і вимагають мінімальну кількість часу і зусиль на виконання. У цій категорії дуже багато завдань «сміття», так що, якщо ви складете такий список, це значно полегшить Вашу роботу.

  Реєстрація з активністю - ситуація практично аналогічна з кліками, так само багато завдань «сміття». Складіть список багаторазових і швидких завдань і виконуйте їх кожен день. Думаю, Ви розумієте, що це за завдання.

  Чи не рекомендував би Вам виконувати завдання з категорії «написати статтю». На біржах статей, оплата за написання статей в кілька разів вище. До речі, як заробити використовуючи цю категорію, практично пасивно, я розповім пізніше.

  Грати в ігри - іноді є чудові завдання, але вони вимагають досить пристойну кількість часу, а так само вміння грати в певну гру. При бажанні - дерзайте!

  Що стосується іншого, то періодично заглядайте сюди - іноді є хороші завдання, які незрозуміло чому знаходяться в даній категорії. Так само, тут безліч завдань, про покупку різних кодів з акційних товарів (памперси, пиво і багато іншого) - якщо у вас є такі - продавайте!

  Перевірте наявність завдань у свого рефера - у багатьох є завдання-бонуси для рефералів за активність. Можливо і у Вашого рефера є такі, просто Ви якось не звертали увагу на це.

  Свій день варто починати з перегляду «Тільки нові завдання». Вибирайте самі кращі, нові завдання і виконуйте. Потім варто виконувати багаторазові завдання з обраного. Час, який залишається, витрачайте на виконання одноразових завдань і складання списку завдань, точніше його поповнення.

  Часто буває, що виконавши хороше багаторазове завдання, Ви забуваєте додати його в обране. Рекомендую перевіряти категорію «Готові до виконання». Можливо, там ви знайдете відмінне завдання, які з задоволенням виконайте знову.

  Намагайтеся максимально ефективно використовувати свій час на роботу. виконуйте
  кілька завдань одночасно!

  Наприклад, завдання, де потрібно переглянути 10 відео - буде нерозумно виконувати тільки його і нічого більше. Виконуйте інші завдання, поки йде перегляд відео. Суть Ви вловили і далі самі розберетеся і головне, застосуєте це в своїй роботі.

  Я розповім Вам, як я заробляю на SEOsprint максимальну кількість грошей з мінімальними витратами часу. Час гроші. На цьому сайті це актуально як ніде - в прямому сенсі! Саме від кількості витраченого часу на роботу і буде залежати Ваш заробіток. Але деякі, витрачаючи 2 години на день, заробляють 30 рублів, а інші, проводять день за монітором і залишаються з 10 рублями - в кращому випадку, бувають ситуації і гірше. Я особисто бачив таких людей на буксе.

  Багато часу ми витрачаємо на пошук завдань, а потім на читання цих завдань. Потрібно навчитися поверхнево визначати, чи варто виконувати таке завдання або відкинути його в смітник. Да да, саме смітник! Чому так мало використовують її, навіщо дивитися потім в майбутньому те ж завдання, яке Ви вже переглянули?

  Відкидайте завдання в смітник!


  Відкидайте завдання в смітник

  Відправляйте в смітник завдання, які Вам просто не потрібні і Ви впевнені, що ніколи не будете їх виконувати. Виконані одноразові завдання так само відправляйте в смітник, щоб при пошуку завдань для роботи вони Вам не траплялися і, відповідно, полегшували пошук.

  Не витрачайте багато часу на читання завдань. Іноді достатньо навіть заголовка завдання, щоб зрозуміти - виконувати його не вигідно.  0.80 руб. за 5 хв (як вказує автор, зазвичай це навіть ще більше) не дуже вигідно. Пам'ятайте, час - гроші! Ще безліч завдань, з подібними заголовками, які варто відправляти на смітник. З досвідом, Ви самі навчитеся розуміти, де «добре» завдання, а де «погане».

  Не зациклюйтеся на завданнях однієї категорії!


  Не зациклюйтеся на завданнях однієї категорії

  Одна з головних проблем, яка проявляється під час роботи і виконання завдань - це те, що вони просто набридають, вам ліньки, немає бажання виконувати. Це нормально, кожна людина після певної кількості виконаної монотонної роботи,
  просто втомлюється, зникає інтерес і бажання. Так ось, щоб зменшити рівень цього небажання, варто виконувати різні завдання, а так само - робити перерви в роботі! Не користуйтеся більше години: встаньте, пройдіться, попийте чаю, постійте на балконі - в загальному, зробіть що завгодно, щоб «розвіятися».

  Але варто звернути увагу на те, що робіть схожі і практично ідентичні завдання. Припустимо, звичайне вступ до групи або підписку на канал (протягом певного часу, Ви самі будете вибирати скільки Вам потрібно для такої роботи
  і скільки готові виконати аналогічної роботи).

  Наприклад, беремо 15 хвилин, шукаємо тільки завдання «Просто підписатися на канал». І починаємо перегортати доступний нам список, відкриваючи в новій вкладці тільки ті завдання, які нам підходять. Для цього використовуємо потрібні нам категорії завдань
  або ж пошук завдань по URL-сайту (за адресою сайту).

  У звіт Вам потрібно буде писати тільки посилання на свій канал чи свій логін. Ми просто копіюємо ці дані, які далі спокійно будемо відправляти до звіту. Після того, як знайшли певну кількість таких завдань, починаємо виконувати їх. Це легка робота, але вона швидко набридає.

  Рекомендую повторювати її тільки один, можливо два рази на місяць - достатньо часу, щоб відпочити і відвикнути від такої роботи, а так для появи нових завдань в цьому напрямку.

  Далі все залежить від Вашої фантазії та креативності: чим більше аналогічних простих завдань ви зможете зібрати, тим простіше і більше складе Ваш заробіток.

  Якщо побачили гарне завдання - подивіться всі завдання цього рекламодавця!


  Якщо побачили гарне завдання - подивіться всі завдання цього рекламодавця

  Дуже часто у одного учасника багато хороших, легких і швидких, і що для нас ще краще - багаторазових завдань. Таких прикладів можу навести масу, але не буду витрачати Ваш час. Не лінуйтеся натискати на кнопку і дивитися всі можливі завдання
  рекламодавця. Це може збільшити Ваш заробіток і поповнити колекцію Ваших відмінних завдань і рекламодавців.

  Якщо людина щедра, то його щедрість відіб'ється абсолютно на всіх його завданнях тому, побачивши гарне завдання, перевірте інші - не втрачайте шанс легких і приємних завдань. Успіхів!

  Ми складаємо список кращих завдань. Але практично всі забувають про людей, які створюють ці завдання. Це рекламодавці.

  Рекламодавці, як і завдання - бувають хороші, якісні, приємні, а бувають - «погані» взагалі :)

  Ось до чого я веду - складайте список кращих рекламодавців і систематично перевіряйте наявність у них нових завдань. Це ж так легко. Таких рекламодавців трохи, але якщо у Вас буде такий список, Ваш заробіток виросте дуже помітно. Просто створіть на комп'ютері текстовий документ, куди вписуйте номер рекламодавця і при чергової перевірки нових завдань у даної людини, просто копіюєте цей номер і шукайте завдання «За No рекламодавця».

  Виконуйте завдання якісно, ​​знайомтеся з рекламодавцями, і, можливо, вони самі будуть пропонувати Вам виконати «смачненьке» завдання.

  Виконуйте хороші і дорогі завдання відразу ж!

  Дуже часто трапляється таке, що знайшов ти добре завдання, додав в обране і навіть через малий проміжок часу воно вже недоступно з різних причин. Так ось, щоб такого не сталося, краще відразу виконати таке завдання, щоб не втратити легкий заробіток. Пам'ятайте, смачні завдання розбирають першими і швидко!

  Якщо все ж Ви не можете саме зараз виконати це завдання, натисніть «Виконати завдання» і продовжуйте шукати ще хороші завдання. Таким чином, Ви забронюєте бюджет завдання і зможете виконувати його пізніше. Але будьте уважні - на виконання завдання дається певний час, дивіться, щоб ви не проспали це завдання :)

  Якщо набридло часто чистити куки, то скачайте окремий браузер! Після кожної чищення, потрібно вручну вводити паролі і логіни, практично на всіх сайтах. Щоб не витрачати сили і час на це, проводите чищення куків в ньому. Таким чином, доведеться вводити тільки логін і пароль на СЕО, а не на величезній кількості сайтів. Тепер Ви зможете виконувати більше клікових завдань і з простотою чистити куки.

  Завдання «Вконтакте»

  Дуже багато завдань, саме з цієї соціальної мережі. Більшість з них прості, але деякі вимагають трохи більше зусиль, наприклад, запросити друзів в групу. Такі завдання добре оплачуються і легко виконуються, зазвичай близько 4 рублів. І так, не беріть завдання типу: «запроси 40 друзів - отримай 50 копійок».

  Тепер до головного. Вконтакте Вашу сторінку можуть заморозити. Це не дуже приємний процес, хоча і вимагає мінімум зусиль для розморожування. Але все ж. Не об'єднуйте свій пристрій занадто багато завдань пов'язані з цією соц. мережею, (це не стосується лайків). Але навіть і на лайці є обмеження - не більше 500 лайків на добу.

  Активні репости, коментарі і вступ в підозрілі групи, ведуть до заморожування Вашої сторінки. Намагайтеся не допускати цього і виконувати близько 30 таких завдань в день. Тоді Ви не будете заморачіватся і витрачати зайвий час.

  Використання одноразового або тимчасової поштової скриньки.

  Не рекомендую використовувати такі ящики для хороших підписок за рубль і більше, а так же, в завданнях, де потрібно подальша активність з поштової скриньки або де рекламодавець просить не використовувати такі ящики.

  Ви можете користуватися або якими, але я рекомендую temp-mail.ru, він найбільш зручний і приємний, листи приходять без затримок і стабільно. Є можливість самому створювати одноразові ящики. Адреса @mail виглядає реалістично, а не тупий набір символів і букв.

  Такі ящики нам знадобляться для реєстрації в різних «фермах», «садах», «золотих яйцях» та інших лохотронів в мережі. Такі завдання в основному до рубля, і вимагають тільки реєстрації, а так само її підтвердження поштою! Без подальшої активності і вкладення грошей. Іноді потрібно ще забрати щоденний бонус. Загалом, на таких сайтах, можна реєструватися багаторазово. Якщо Ви знайшли таке завдання, виконайте його, збережіть адреса сайту і по ньому знайдіть інші такі ж завдання і виконайте. Приклади таких сайтів: fruit-garden.ru, fermasosedi.ru і безліч інших.  Варто відразу побачити і обчислити сайти, для яких необхідно вкладати гроші і відкинути їх. Решта завдання можемо виконувати. Використовуйте одноразові ящики на свій розсуд - з розумом, і вони принесуть Вам користь!

  Міні-бізнес, використовуючи SEOsprint

  Все до божевілля просто і доступно абсолютно кожній людині.

  Раніше, я говорив, що не раджу виконувати завдання з категорії «Написати статтю», тому що на біржах статей за них оплата набагато вище. Але є люди, які виконують ці завдання на СЕО. Ви можете цим скористатися - купувати у них ці
  статті!

  Для початку, реєструємося на текстових біржах, advego або etxt, в інтернеті Ви без проблем знайдете, навіть є завдання в категорії «Написати статтю», де просять зареєструватися на таких сайтах за оплату, тут Ви теж можете заробити трошки.  Після реєстрації Ви самі побачите ціни на таких біржах. Реально - вони набагато вище! Вам просто потрібно знайти замовлення на такій біржі, створити завдання з таким замовленням на СЕО і все. Бізнес готовий. Наприклад: Вам написали статтю на SEO за 15 рублів, з урахуванням комісії сайту і платіжних систем. Ви цю ж статтю продаєте на адвего або іншій біржі копірайтингу / рерайтинга за 50 рублів! Суть гранично ясна. Дійте!

  Тепер варіант трошки складніше, але це тільки на початку, далі він буде так само приносити дохід. Для цього потрібен свій сайт. Не лякайтеся цього слова, створити свій сайт або ж блог дуже просто. Ви можете скористатися будь-яким безкоштовним конструктором сайтів або створити блог на сервісі від Google - blogger.com. Наповніть його інформацією, створіть кілька сторінок - це справа 30 хвилин - якщо Ви новачок в цій справі.

  Далі реєструємося в сервісі tak.ru, думаю, Ви його знаєте, так як Вам доводилося виконувати завдання на зразок «Клік по таку». Встановлюємо рекламу на свій сайт. Далі так само - створюємо завдання, де Ви будете платити гроші за те, що люди клацають по рекламі через Ваше завдання, відповідно мати дохід з цього. Наприклад: Ви заплатили за добу 10 рублів за виконання Вашого завдання користувачам сайту, це з урахуванням комісії сайту тощо. А ці люди, накликали Вам 25 рублів. Дохід 15 рублів на добу нічого не роблю. І далі все буде залежати від кількості людей, які виконувати дане завдання. Упевнений, і тут суть Ви уловили, так що можете пробувати!

  Головне бажання!

  Навіть якщо Ви отримаєте багато корисної інформації, використовуєте її на практиці - це не гарантує Вам такого прибутку, яку Ви хочете. Часто хочемо одне, але докладаємо до цього недостатньо зусиль. Адже навіть маючи абсолютно все в своєму «репертуарі» - якщо немає бажання, Вашого бажання - немає результатів!

  Ніколи не потрібно зупинятися, якщо хочете заробляти - заробляйте!

  Не зупиняйтеся на тому, про що Ви дізналися з цієї книги - розвивайтеся далі! Самовдосконалюється, не стійте на місці. Все вдасться. Успіхів!

  Про те, як можна швидко працювати з багаторазовими завданнями, застосовуючи всі поради з даної статті, ви можете прочитай ОСЬ ЦЕЙ матеріал Схема заробітку - «плюс 10 рублів в день»

  Автор статті - Михайло Зорін

  Завдання яких категорій краще виконувати ?
  Завдання яких категорій краще виконувати ?
  Чому так мало використовують її, навіщо дивитися потім в майбутньому те ж завдання, яке Ви вже переглянули?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»