Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  СТАДІЇ життєвого циклу ТОВАРУ

  Існує кілька стадій життєвого циклу товару:
  1. Введення,
  2. зростання,
  3. зрілість,
  4. насичення,
  5. спад.

  Стадія введення товару на ринок ставить завдання створити ринок для нового товару, привернути до нього увагу покупців і мотивувати покупку. Просування товару на ринку вимагає великої кількості зусиль. На цій стадії обсяг продажів товару відносно невеликий, обсяг виробництва продукції, відповідно, теж невеликий, як наслідок розвивається обмежене коло конкуренції, і сама торгівля може збитковою. Ціна на товар може бути низькою для залучення покупців або ж навпаки - високою. Розподіл товару нешироко, обмежена однією або декількома торговельними точками. Основні споживачі - "новатори". Як правило, це молоді люди, які першими пробують новинку.

  Іноді товар може взагалі не реалізуватися або ж відразу може витіснити з ринку товар-конкурент.

  На даному етапі необхідно інформувати потенційних споживачів про новий, невідомому їм товар, спонукати їх до випробування товару, забезпечити даному товару поширення через торговельно-посередницьку мережу.

  Завдання маркетингу на даному етапі: залучення уваги покупців до нового товару, створення посиленої реклами, концентрує зусилля з просування товару, використовувати монополістичне перевага, зібрати інформацію про оцінку покупцями нового товару.

  На цій стадії в даний час знаходяться принципово нові розробки в області біотехнологій.

  Стадія зростання настає тоді, коли відбувається визнання товару споживачами, і на нього починає рости попит. Просування товару на цій стадії потребує докладання максимуму зусиль. Різко збільшується обсяг продажів і зростає виробництво самого товару, розширюється асортимент і номенклатура продукції, і зростає прибуток від його продажу. Як правило, у нового товару обсяг продажів в середньому перевищує обсяг продажів інших товарів цієї ж категорії і цього ж рівня. Ціна стає вище в порівнянні з ціною на фазі введення товару. Розподіл продукції відбувається більш широко, товар виходить на нові сегменти ринку.

  Завдання маркетингу на етапі: завоювання позицій на ринку, відпрацювання базових рішень, зміцнення прихильності покупців через рекламу, збільшення тривалості етапу сталого зростання.

  Зараз на цій стадії знаходяться такі товари, як мобільні телефони, сендвіч панелі , Деякі предмети побутової електроніки.

  Стадія зрілості характеризується значною насиченістю ринку. Просування стає менш інтенсивним і досягає рівня прибутку. Виробник починає виводити на ринок нові товари. На «зрілий» товар можуть бути зроблені знижки і знижені ціни. На цій стадії відбувається зниження обсягів і темпу продажів, збут йде інтенсивно. Пов'язано це з тим, що новий товар змінює свій статус і стає звичним, традиційним для покупців. На цій стадії товар починає купуватися масово, і він стає доступний / споживачам з середніми доходами. На цій же стадії у товару з'являються конкуренти.

  Завдання маркетингу на етапі: пошук нових ринків збуту, оптимізація каналів руху товару, введення комплексу заходів зі стимулювання збуту (знижки, конкурси серед споживачів, продажу на преміальної основі), вдосконалення умов продажу та сервісного обслуговування, розробка модифікацій товару.

  Стадія насичення дуже схожа на попередню стадію зрілості, і характеризується приблизно однаковими процесами. Зростання і обсяг продажів товару скорочуються, але прибуток зростає за рахунок зниження витрат виробництва. (На цій стадії знаходяться побутова техніка і електроніка, майже всі продукти харчування)

  Стадія спаду наступає тоді, коли відбувається стійке, постійне зниження обсягу продажів товару, виробництва і попиту на нього. Широкі верстви споживачів втрачають гострий інтерес до товару, але залишається велика кількість споживачів-консерваторів, які залишаються прихильними до даної торгової марки і цього товару. Відповідно ціна на такий товар повинна падати. Розподіл товарів відбувається вибірково. Якщо товар проходить стадію спаду, то у виробника є кілька варіантів виходу з ситуації, що склалася. Він може скоротити маркетингові програми, може змінити і модернізувати свій товар з тим, щоб залучити до нього покупців. Іноді вже існуючим товарам можна надати нові функції або пристосувати їх до нових сегментам споживання. (Так сталося з «інтимними» дезодорантами, які були випущені після того, як дезодоранти для тіла міцно завоювали свого споживача). І, нарешті, виробник може припинити виробництво цього товару або замінити його іншим продуктом цієї ж серії.

  Слід зазначити, що всі переходи від фази до фази здійснюються поступово, без різких стрибків і переходів. Особливо важливими виявляються стадії насичення і зрілості, коли служби маркетингу повинні точно відстежити початок цих процесів і вжити відповідних заходів по утриманню продукту на ринку, змінити маркетингові плани, змінити саму структуру маркетингу і т.д. У міру того, як товар проходить різні стадії, політика відділу маркетингу виробника повинна змінюватися.

  Тривалість життєвого циклу продукту може бути різною. Це залежить від складових фаз циклу життя, залежить від самого товару і від ринку, на якому він отримував реалізацію. Дослідження показали, що сировинні товари в середньому проходять більш тривалий життєвий цикл, ніж вже готові вироби. Життєвий цикл товару залежить від ринку збуту. Так, життєвий цикл товару на російському ринку виявляється більш тривалим, ніж життєвий цикл того ж товару на більш розвиненому економічно ринку США. Засоби маркетингу покликані моделювати життєвий цикл товарів, продовжувати їх або скорочувати.

  більш:

  - 200 документів
  - для 30 посад
  - в 8 можливих відділах
  - плюс два десятка методик
  - в одному структурованому пакеті документів:

  - 200 документів  - для 30 посад  - в 8 можливих відділах  - плюс два десятка методик  - в одному структурованому пакеті документів:

  Замовити

  СПб, Невський проспект. 22/24
  тел: (812) 90-90-400
  факс: (812) 252-19-70
  e-mail: [email protected]
  години роботи:
  з 10 до 19

  На даний момент в нашій фірмі відкриті
  2 вакансії.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»