Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Статева залежність, порно і проблемне сексуальне поведінка

  Лія Брайк, виконавчий директор і Девід Льюїс, член правління, Товариство сприяння сексуальному здоров'ю (SASH)

  У сучасному світі статева залежність стала терміном, який часто можна побачити в ЗМІ або обговорити в новинах.

  Знаменитості, спортсмени та зірки реаліті-шоу ідентифікують себе як наркоманів, і засоби масової інформації увічнюють цей термін, надаючи цим історіям більше, ніж їхню частку охоплення - зрештою, соковиті історії створюють хороші оцінки.

  Але термін "статева залежність" складний.

  По-перше, термін «залежність» все частіше застосовується до багатьох розладів; можливо, занадто багато. Крім того, сполучення термінів «секс» і «залежність» у фразі з двох слів викликає майже неминучий набір емоційно заряджених висновків. З цих причин, в Товаристві сприяння сексуальному здоров'ю (SASH) ми вважаємо за краще використовувати термін "Проблемне сексуальне поведінка", щоб допомогти більш точно визначити і діагностувати питання сексуального здоров'я.

  Проблемне статеве поведінка можна визначити як будь-яку повторювану сексуальну поведінку, яка перевищує зобов'язання особистих відносин, особистісних цінностей або самоконтролю. Однією з найпоширеніших форм проблемної сексуальної поведінки є використання порнографії. Для цілей цього блогу ми не говоримо про порнографію, яка включає людей, які є неповнолітніми, або акти сексуального насильства.

  Тільки в 2016 році майже 4,6 млрд. Годин порнографії спостерігалося на найбільшому в світі порносайті. Ця кількість часу еквівалентна 524,641 року!

  Хоча використання порнографії само по собі не обов'язково є проблематичною сексуальною поведінкою, вона може стати такою, коли це викликає появу стресових факторів у житті людини. Екологічні стресові ситуації можуть включати аргументи та скарги щодо використання порнографії від інших істотних людей або порушення у роботі чи школі. Інтерналізовані стресові фактори включають в себе ненависть до себе, сумніви в собі і сором, пов'язані з використанням порнографії. Загальною відповіддю на екологічні чи внутрішні стресори є продовження використання порнографії, незважаючи на бажання припинити або продовжувати вирішувати стосунки. Поточна поведінка, незважаючи на наслідки, також допомагає визначити, чи існують симптоми проблемної сексуальної поведінки.

  Сфера сексуального здоров'я виникає і змінюється. Щоденно публікуються нові дослідження, і зміни на практиці лікування адаптовані на основі нових знахідок. Особи, які потребують допомоги, повинні шукати фахівців, які мають достатню підготовку для забезпечення потреб. Одним із способів знайти постачальників послуг з навчанням з питань сексуального здоров'я є пошук Товариство сприяння розвитку каталогу членів сексуального здоров'я . Натисніть тут , щоб отримати доступ до каталогу.

  З новими дослідженнями, методами лікування та усвідомленням приходить надія на відновлення і життя зі значним сексуальним здоров'ям. Відновлення відбувається.

  Товариство сприяння сексуальному здоров'ю (SASH) є неприбутковою організацією, що займається пропагандою сексуального здоров'я та вирішенням ескалації наслідків проблемної сексуальної поведінки, що впливають на людей, сім'ї та громади. Прагнучи співпрацювати з клінічними, освітніми, юридичними, політичними та дослідницькими фахівцями, SASH виступає за багатофакторний підхід до вирішення проблемної сексуальної поведінки, подальших досліджень і сприяння сексуальному здоров'ю в цілому. Дотримуйтесь SASH на Facebook і Twitter дізнатися більше.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»