Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Стати Pro в Black Hat SEO

  1. Ключове слово набивання
  2. Нерелевантні ключові слова
  3. Невидимі посилання / текст
  4. Зловживання вмістом
  5. Наживка і перемикач
  6. Маскування
  7. Маніпуляція посиланнями
  8. Посилання на сільське господарство
  9. Shady Redirects
  10. Платні посилання
  11. Спам у коментарях до блогу
  12. Вітаємо, ви тепер про Black Hat Pro?

  Ми всі хочемо, щоб ці соковиті верхні рейтинги. Є кілька людей, які будуть робити все, щоб дістатися до них. Ці шахраї часто помиляються в душі і дивляться на гру систему на свою користь. Ці недоречні методи відомі як SEO Black Hat .

  Відмова від відповідальності: Будьте обережні, це містить сарказм. ( Багато сарказму)

  Щоб взяти нас через це я хотів би познайомити вас з горезвісний характер в SEO ... Mr.Metabasher.

  Привіт всім.

  Чому просто дотримуватися тільки оптимізований сайт, коли ви могли б йти значно вище і за цим? Звичайно, немає такої речі, як бути занадто хорошим. ( Але , є така річ, як бути надто самовпевненим!) Надмірна оптимізація може прийти в багатьох формах.

  Ось кілька порад і прийомів про те, як можна приєднатися до темної сторони SEO.

  Ключове слово набивання

  Ключове слово набивання

  Сказавши ключове слово багато разів, можна зробити ключове слово більш ключовим словом, так? Дехто може сказати, що боти досить розумні, і це дуже стара практика. Це не те, що ми потрапили в бізнес для компанії Black Hat SEO. Чи виглядає вам природним начинка ключових слів? Кого це хвилює! Немає кращого способу отримати свою точку зору, ніж повторювати слово кілька разів.

  Нерелевантні ключові слова

  Інший зухвалий спосіб більш оптимізувати ваш веб-сайт, кидаючи цілу суміш нерелевантних ключових слів лише для ранжування. Крім того, шляхом додавання варіантів цього слова, які можуть включати;

  • Неправильно написані ключові слова
  • Варіації одного й того ж слова. Натисніть на тезаурус важко.
  • Регіональні варіації ключового слова. Немає comprendo.

  Отже, продовжуйте. Адже вони говорять, тим більше, тим веселіше! Я не думаю, що Google скаже, що хоч.

  Невидимі посилання / текст

  Якщо ви дійсно жорстко косите, ви зможете побачити текст. Дякуємо, що покращили час, витрачений на сторінку. ; )

  Це давня тактика обману. Під час «холодної війни» популяризували посилати закодовані повідомлення союзникам. Подивимося, що ми воюємо з конкурентами. Тому ми приховатимемо якомога більше ключових слів і посилань. Користувач не може його побачити, тому це не має бути проблемою.

  Роблячи ці кольори з фоном або змінюючи розмір шрифту на 0, ніхто не повинен бачити ваші посилання або текст, повний ключових слів.

  Зловживання вмістом

  Чому б не приєднатися до приватної мережі блогу? Повний scallywags шукають експлуатувати зв'язок сік. Вони не пропонують користувачам ніякого значення. І, коли мова йде про зміст; що в значній мірі приходить останнє. Люди, які насправді роблять належний SEO та контент-маркетинг, будуть проповідувати, що "зміст є королем". Але хто має для цього час?

  Наживка і перемикач

  Наживка і перемикач

  Подумайте про це, як про риболовлю. Ви кидаєте приманку, чекаєте, поки поплавок опуститься і потягнете за рибу. Отже, встановіть приманку і напишіть сторінку, щоб зайняти місце на Google за допомогою набору ключових слів. Після того як ви рангу, змінити його на інший продукт або page.This, безумовно, хитрий і творчий спосіб потрапити в джекпот!

  Маскування

  Будьте підлий і намагайтеся обдурити алгоритм пошукової системи.
  Маскування здійснюється шляхом створення одного вмісту для сканування роботів Google, а потім створення іншого, який бачить користувач. Сканери ненавидять це, і ви отримаєте тяжке покарання за це.

  Маніпуляція посиланнями

  Отримати посилання! Посилання з будь-якої точки світу. Довідники, сайти, які не є релевантними, сайти, що поширюють спам, тощо. Ви стоматологія, і у вас є зв'язок з пасічником? Ей, посилання - це посилання. Не будьте таким снобним.

  Посилання на сільське господарство

  Старий МакСампмер мав ферму, eiei-о,

  І на цій фермі він побудував деякі ланки, eiei-oh,

  З зворотним посиланням тут, і зворотного зв'язку там,

  Тут посилання, там посилання,

  Повсюдно посилання, посилання ...

  Скотт Уіллоубі

  Shady Redirects

  Взагалі кидати тінь в напрямку Google не є гарною ідеєю. (Так що мені сказали) Всі ви веб-майстрів повинні скористатися перенаправленнями 301 і використовувати прострочені домени, щоб йти в ногу, що всі основні сік зв'язку.

  Платні посилання

  Посилання є цінними речами, то чому б не зробити так, щоб зробити додаткові гроші? Існує багато способів зробити це, наприклад, продавати ваші посилання в обмін на гроші.

  Спам у коментарях до блогу

  Чому б не опублікувати посилання на ваш сайт в широкому діапазоні блогів і сайтів, щоб зібрати більше посилань. Не хвилюйтеся, чи є вони відповідними сайтами чи ні, тому що це не має значення! Посилання - це посилання, це посилання, посилання…

  Вітаємо, ви тепер про Black Hat Pro?

  Г-н Меттабашер просто зник. Я думаю, що він стоїть на с.

  Ти це зробив! Якщо ви любите отримувати покарання Google та можливі судові позови, дотримуйтесь цього посібника Black Hat.

  Але пам'ятайте, це ніколи не пізно повертатися до світлої сторони SEO з деякими тріщинними методами White Hat, щоб отримати себе на етичному рівні. Ось трохи інсайдерської інформації: чорні капелюхи не працюють.

  Для деяких коротких, але справедливих способів зробити свій бізнес високим рейтингом у Google, перегляньте наші блог або контакту наші майстри SEO.

  Чому просто дотримуватися тільки оптимізований сайт, коли ви могли б йти значно вище і за цим?
  Чи виглядає вам природним начинка ключових слів?
  Але хто має для цього час?
  Ви стоматологія, і у вас є зв'язок з пасічником?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»